Beeres

Beeres

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-30 17:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

Album Beeresa ukaże pod koniec tego roku! Raper był reprezentantem Aptaun Records, a także brał udział w drugiej edycji Młodych Wilków. Premiera wydawnictwa jest zaplanowana na 20 grudnia, a preorder możecie zamawiać stronie ekipy Zayafka.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-11-28 20:21 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Album Beeresa ukaże się 20 grudnia tego roku. Raper był reprezentantem Aptaun Records, a także brał udział w drugiej edycji Młodych Wilków. Preorder możecie zamawiać stronie ekipy Zayafka.

"Mój nowy album nosi nazwę "Sezon 1”. To najlepsza muzyka, jaką kiedykolwiek udało mi się stworzyć; relacja z pola walki pomiędzy aspiracjami, a ścianą rzeczywistości. Wydaje mi się, że w końcu dojrzałem i udało mi się dać z siebie 100%. Jest newschoolowo, bo moją playlistą zawładnęły ostatnio tacy artyści jak 6LACK, Travis Scott, Tory Lanez, Jazz Cartier czy Bryson Tiller" - mówi Beeres o nadchodzącym albumie.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-19 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Beeres kończy publikację wszystkich utworów pochodzących z jego najnowszej płyty. Artysta udostępniał jeden utwór dziennie - teraz można sprawdzić, jak brzmi całość.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-07 17:45 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Beeres rozpoczyna publikację wszystkich utworów pochodzących z jego najnowszej płyty. Artysta będzie udostępniał jeden utwór dziennie - w dniu dzisiejszym dostajemy tytułowy numer, "Wreszcie o mnie".

Tagi:
dodano: 2016-05-30 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Beeres prezentuje drugi singiel promujący jego najnowszy album. Teledysk do "Od Liter Do Liter" zmontował sam Beeres, muzykę wyprodukował Blasian. Płyta "Wreszcie o mnie" swoją premierę będzie miała w czerwcu tego roku.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-19 22:17 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Beeres prezentuje pierwszy singiel promujący jego najnowszy album. Płyta „Wreszcie o mnie”, swoją premierę będzie miała na przełomie maja/czerwca 2016 roku. W dniu dzisiejszym startuje preorder wersji fizycznej.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-04-12 16:42 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Beeres prezentuje promomix promujący jego najnowszy album. Płyta „Wreszcie o mnie”, swoją premierę będzie miała na przełomie maja/czerwca 2016 roku i zapowiadana jest jako esencja stylu Beeresa: giętkie i różnorodne flow oraz szczere teksty położone na nowoczesne i klimatyczne produkcje. Beeres po raz kolejny udowadnia swoją wszechstronność: na nowej płycie odpowiada są rap, mix i mastering albumu oraz całą szatę graficzną krążka.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2014-11-13 13:30 przez: Step Records (komentarze: 0)

Dwa dni przed premierą Balu Maturalnego, Rozbójnik Alibaba udostępnia kolejny singiel. W utworze "Nie możemy być" gościnnie udzielili się Beeres, Sulin, Aicha & Asteya. Premiera “Balu Maturalnego” 14 listopada.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-18 15:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kolejna porcja gorących szesnastek, znów przekrojowa - od głośnych mainstreamowych ksywek, poprzez klasyków stojących bardziej w cieniu, aż po młode talenty. A jeszcze dziś w ramach "#Hot16Challenge" mała ciekawostka prosto z naszej redakcji...

video
dodano: 2014-01-23 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

zDolne Przedmieście - Kolejny krok (prod. Beeres)

Prezentujemy klip promujący album zDolnego Przedmieścia p.t. "zDP2". Obraz powstał do kawałka "Kolejny Krok", który wyprodukował dobrze znany słuchaczom Młody Wilk Popkillera 2012 - Beeres. Ponadto w rozwinięciu możecie zapoznać się z  tracklistą i szczegółami odnośnie zamówienia fizycznej wersji płyty.

video
dodano: 2013-10-20 20:20 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Brudne Południe Cypher vol 4 - K2, Beeres, Uszer, Kamel - bit: Juicy

Kolejny odcinek serii cypherów przygotowanych przez Brudne Południe trafił do sieci. Propsując oddolne inicjatywy tego typu i popularyzację rapowania na trochę innych podziałach rytmu, prezentujemy wam czwarty cypher. Tym razem w kółku stanęli K2, Beeres, Uszer i Kamel. Produkcją po raz kolejny zajął się Juicy. W rozwinięciu znajdziecie dwa poprzednie odcinki.

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-09-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Beeres ft. Dedoen "N.E.O.N." (prod. Łukasz K) (Popkiller Młode Wilki 2012)

Dlaczego: Powoli dobiega rok od startu akcji Popkiller Młode Wilki 2012 - jednak zanim światło dzienne ujrzy tegoroczna, trzecia edycja akcji, czas na ostatni akcent zamykający drugą. Mowa o ostatnim singlu z młodowilczego albumu, na który wybrany został letni, imprezowy hit Beeresa "N.E.O.N." z gościnnym udziałem Dedoena, wyprodukowany przez Łukasza K. Świeżo, mainstreamowo, z balansem między rapem i śpiewem, a zarazem daleko od popowej papki. Klubowo-imprezowy hicior, któremu nie brakuje i metaforyki i drugiego dna. Obraz zrealizowany w Poznaniu przez Smoła Studio w scenerii klubu Baker Street doskonale oddaje klimat utworu, przekonajcie się zresztą sami. Teledysk powstał dzięki pomocy UrbanCity.pl i LRG. Równo z jego premierą na UrbanCity.pl rusza też specjalna promocja, w ramach której do zakupów dołączane będą płyty Popkiller Młode Wilki 2012 - szczegóły na stronie.

video
dodano: 2013-08-29 19:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Beeres - N.E.O.N. (feat. Dedoen) (Popkiller Młode Wilki 2012) - making of

W lipcu w Poznaniu razem z ekipą Smoła Studio kręciliśmy ostatni klip promujący drugą edycję Młodych Wilków. Zanim na jesieni nadejdzie do Was trzecia dostaniecie więc jeszcze obraz do letniego hitu, który na naszą płytę dostarczył Beeres. Premiera teledysku już w niedzielę 1.09., razem z klipem specjalna promocja organizowana wspólnie z UrbanCity a na razie zerknijcie co działo się na planie, dzięki ekipie Poznanskirap.com, która przygotowała krótką relację i making of... Poniżej natomiast sam "N.E.O.N." oraz parę zdjęć z planu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Już w piątek na półki sklepowe w Polsce trafi debiutancki album 2Stego, znanego z formacji TłustyKot i z blendów, które zrobiły furorę w polskim internecie. "Puzzle" to album zupełnie inny niż wszystko co dotąd mogliśmy usłyszeć od warszawskiego rapera i producenta, a zarazem w logiczny sposób zamykający pewien etap jego muzycznej drogi. Jednocześnie wiadomo, że "Puzzle" zaczynają coś nowego, nie tylko ze względu na fakt, że wydało to UrbanRec, ale przede wszystkim dlatego, że 2Sty jako jeden z najbardziej czujących nowe trendy raperów w Polsce za chwilę prawdopodobnie przesiądzie się na kompletnie inne produkcje.

"Puzzle" to album na samplowanych bitach, w większości w niezbyt wyszukanych, ale wystarczająco bujających tempach. To płyta, gdzie możemy usłyszeć zarówno wersy o tym "jak jest dostać bełtem w niedzielę o 12" jak i zupełnie trzeźwe, przytomne refleksje i wnioski wysnute z własnych doświadczeń. To bardzo dobry krążek i jak dotąd jeden z poważniejszych kandydatów do debiutu roku.

dodano: 2013-06-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 61)

Hip Hop Kemp jest swoistą mekką polskiego rapu a występ tam - jednym z większych wyróżnień jakie mogą spotkać rodzimych MC. Tak więc fakt, że w tym roku do festiwalowego lineupu dołączają nasze Młode Wilki to coś, o czym delikatnie mówiąc, startując z pierwszą edycją nawet byśmy nie pomyśleli. Do tego udział w tym, którzy z uczestników obu edycji akcji zagrają w Hradec będziecie mieli również Wy! Ruszamy ze specjalną sondą, w której możecie wskazać kto spośród 25 Młodych Wilków powinien wystąpić na scenie czeskiego festiwalu.

Strony