zdolne przedmieście

zdolne przedmieście

kategorie:
dodano: 2014-08-14 17:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

iLLspokinn to wulkan energii, który eksploduje po raz kolejny podczas swojej trasy koncertowej (Kraków, Jasło, Kielce i Warszawa). Charyzmatyczny raper od 12 lat prowadzi serię nowojorskich imprez pt. "Freestyle Mondays", która zyskała swoje odbicie również na scenie europejskiej- w Czechach i Francji. Na swoim koncie ma dwa doskonale przyjęte albumy, setki koncertów m.in w Chinach, Francji. Hiszpanii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

kategorie:
dodano: 2014-08-14 17:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

iLLspokinn to wulkan energii, który eksploduje po raz kolejny podczas swojej trasy koncertowej (Kraków, Jasło, Kielce i Warszawa). Charyzmatyczny raper od 12 lat prowadzi serię nowojorskich imprez pt. "Freestyle Mondays", która zyskała swoje odbicie również na scenie europejskiej- w Czechach i Francji. Na swoim koncie ma dwa doskonale przyjęte albumy, setki koncertów m.in w Chinach, Francji. Hiszpanii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

video
dodano: 2014-06-18 13:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

zDolne Przedmieście - Obywatele II Kategorii - 3/4 SHOT VIDEO #2

Prezentujemy kolejny klip pochodzący z płyty zDolnego Przedmieścia p.t. "zDP2". Tym razem otrzymaliśmy obraz do numeru "Obywatele II Kategorii", który został wyprodukowany przez Młodego MD.

dodano: 2014-06-14 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

13 czerwca to dzień, w którym światło dzienne ujrzała płyta pt. "Dumbo" od Uszera zDP. Trzecie wydawnictwo 3/4 UDGS Label to dawka bezkompromisowego, charakternego rapu od rapera z Bielska-Białej. "Dumbo" to drugi album w dorobku zwycięzcy konkursu Pompuj Rap. W rozwinięciu możecie zapoznać się z tracklistą materiału, a także linkiem do odsłuchu.

video
dodano: 2014-05-18 19:15 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Uszer zDP - Kombo Komba (prod. doktorsamuel) - Official Video

3/4 UDGS Label ma zaszczyt zaprezentować teledysk do utworu "Kombo Komba", który zapowiada najnowszą płytę Uszera zDP pt. "Dumbo". Premiera drugiego wydawnictwa 3/4 UDGS Label zapowiedziana jest na 13 czerwca 2014 roku. Już dziś możesz zamówić preorder tego albumu.

video
dodano: 2014-04-06 19:15 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Uszer zDP - Krótka rozmowa z Bogiem (prod. Pneumonia)

Dziś do sieci trafił drugi klip zapowiadający nadchodzący projekt Uszera - reprezentanta Bielska-Białej oraz zDolnego Przedmieścia p.t. "DUMBO". "Krótką Rozmowę z Bogiem" wyprodukował Pneumonia, natomiast gramofony obsłużył DJ Dred.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-03-02 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na pewno pamiętacie zakrojoną na szeroką skalę akcję spod szyldu "Wizji Lokalnej". Jak ktoś nie kojarzy, to przed przeczytaniem poniższej recenzji zapoznajcie się z odcinkiem rodem z Bielska-Białej, skąd pochodzi skład zDolne Przedmieście, a ściśle rzecz biorąc, jego członkowie - Uszer, Adk i Lu (notabene "Wizję Lokalną" z wyżej wymienionego miasta i Białegostoku stawiam w swoim rankingu na niemal podobnym poziomie, aczkolwiek z racji na lokalny patriotyzm szala zwycięstwa przechyliła się nieznacznie w stronę białostockiej). Po wydanym w 2011 roku krążku "Bomby W Membrany" z m.in. gościnnym udziałem Chady, MeriDialu i Grubsona, który osobiście przypadł mi do gustu, przyszedł czas na drugi projekt. "BWM", pokazały że w tej trójce drzemie niesamowity potencjał, jednak nie była to do końca płyta na miarę ich możliwości (które sądząc po formie zaprezentowanej chociażby na "Wizji Lokalnej" są niemałe). Jak w takim razie wypada "zDP2" na tle poprzedniczki?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-04 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

zDolne Przedmieście feat. Stafek - Kiedyś a dziś (prod. Młody MD)

Zapraszamy do sprawdzenia trzeciego teledysku promującego album zDolnego Przedmieścia p.t. "zDP2". Video zostało stworzone do numeru "Kiedyś a dziś" z gościnnym udziałem Stafka. Za produkcję bitu odpowiada Młody MD.

video
dodano: 2014-01-23 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

zDolne Przedmieście - Kolejny krok (prod. Beeres)

Prezentujemy klip promujący album zDolnego Przedmieścia p.t. "zDP2". Obraz powstał do kawałka "Kolejny Krok", który wyprodukował dobrze znany słuchaczom Młody Wilk Popkillera 2012 - Beeres. Ponadto w rozwinięciu możecie zapoznać się z  tracklistą i szczegółami odnośnie zamówienia fizycznej wersji płyty.

dodano: 2014-01-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jedenasty Krótki Strzał przynosi kolejną porcję luźnych numerów - są tu tracki od naszych Wilków, TomBa i Kubana, od formacji zDolne Przedmieście, Kocura, Pafarazziego, Wróbla oraz duet MiłyAtz/Czaper.

dodano: 2013-07-17 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po krótkiej przerwie kolejny, obszerniejszy niż zwykle Krótki Strzał. A w nim: TomB i Danny, Quebonafide, Białas i TomB, Kamel z BobAirem, zDolne Przedmieście z Kamelem, Leh, Emas, Żyt Toster, Tymin, Wizja Lokalna Zamość, Kadoen oraz KanaBiSlang.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-08-10 16:00 przez: admin (komentarze: 11)Zapraszamy do sprawdzenia kolejnej wizji lokalnej, tym razem prosto z Bielska Białej. W klipie możecie zobaczyć kilku patronowanych przez Popkillera raperów takich jak Młody, Beeres, ADK, Wicher, czy chłopaki ze Zdolnego Przedmieścia.