Ice-T

Ice-T

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2023-10-08 13:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Aresztowanie Duane'a "Keefe'a D" Davisa w sprawie zabójstwa 2Paca zelektryzowało opinię publiczną na całym świecie. Zatrzymania dokonano 27 lat po wydarzeniach z nocy 7 września 1996 roku. Głos w sprawie zabrali Ice-T i Suge Knight.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-01-16 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dobre wiadomości płyną z otoczenia Dr. Dre. Według Ice-T, legendarny producent powrócił już do domu po pobycie w szpitalu i czuje się dobrze.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-02-12 21:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Fani ekipy Body Count mają powody do świętowania. Legendarna grupa wystąpi 26 czerwca w warszawskiej Progresji i dzień później w krakowskim klubie Studio!

Tagi:
dodano: 2017-07-01 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

The best time of the year is finally here! Dokładnie cztery lata temu - w 2013 roku, zapoczątkowałem tutaj cykl wpisów mający na celu podzielenie się z czytelnikami Popkillera moją urlopową playlistą, by umilić im wakacyjne chwile relaksu porcją świetnej muzyki. Po czterech latach przerwy postanowiłem odkurzyć ten cykl i uzbrojony w sporą ilość nowych petard prosto z Kalifornii, ponownie zabrać was wszystkich w muzyczną podróż po zachodnim wybrzeżu.

kategorie: Felietony, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-01-28 19:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 7)

Roast Mesa, zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto sobie odświeżyć temat komediowego linczu, zwłaszcza jeżeli ktoś spotyka się z tą formułą po raz pierwszy. Wspomnę wam dzisiaj o kilku raperach, którzy mieli już okazję uczestniczyć w roastach. Niektórzy z nich pomagali w "honorowaniu" gościa specjalnego, a wokół innych rozkręcone zostały całe imprezy.

wydarzenie
dodano: 2014-12-10 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Agencja Go Ahead z przyjemnością może poinformować, że w 2015 roku do koncertowego rozkładu wraca impreza Rock In Summer. W jej ramach 16 czerwca w Parku Sowińskiego wystąpi kultowa grupa Body Count wraz z legendarnym Ice-T!

Tagi:
dodano: 2014-03-06 21:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Papoose nie zwalnia tempa. Raper, który wybudził się z zimowego snu o kilka lat za późno, serwuje nam kolejny mixtape "Cigar Society". To już 3 projekt od reprezentanta Nowego Jorku w przeciągu ostatnich 5 miesięcy. Tym razem Pap ograniczył się jedynie do 9 kawałków, ale oprócz gospodarza mamy tutaj zestaw bardzo ciekawych ksywek. Produkcją na "Cigar Society" zajęli się m.in. DJ Premier i Havoc, a swoich gościnnych zwrotek użyczyli Cassidy, Raekwon, Cormega, Onyx, Prodigy i inni. Tego samego dnia swoją premierę miał również kolejny teledysk z zeszłorocznego albumu rapera "The Nacirena Dream". Video, które możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa, powstało do  "6 A.M.", gdzie Papoose'a wspomagają Jim Jones, Jadakiss oraz Ice-T, którego słynna linijka "6 in the morning, police at my door" została zsamplowana w utworze.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi, Rock
dodano: 2013-09-07 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 16)

Witam ponownie w kolejnym etapie podróży przez kawałki, na których spotykają się i MC, i rockmani bądź metalowcy…. Dziś więc część druga, a więc tracki, które pomimo obecności doświadczonych producentów, gwiazd o światowej sławie itd. – ewidentnie się nie udały. A więc, zgniłe pomidory w dłoń - oto 10 najgorszych (W MOJEJ OPINII) spotkań świata rapu i rocka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-04-13 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 13)
Ice-T dla Zachodniego Wybrzeża i całego hip-hopu jest postacią legendarną. Czasem legendy zachowują się tak jakby nie zasługiwały na to miano, ale nie tym razem. Raper, który skończył 54 lata od dłuższego czasu przygotowuje hip-hopową społeczność na film, który być może stanie się dla rapu pozycją klasyczną.

"Something From Nothing: The Art Of Rap", to jak sama nazwa wskazuje, produkcja zajmujące się sztuką rapowania. Kiedy zobaczycie oficjalny trailer oraz listę gości, którzy pojawili się w "AOR" będziecie czekali na czerwiec z wypiekami na policzkach.