Paris

Paris

dodano: 2017-07-01 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

The best time of the year is finally here! Dokładnie cztery lata temu - w 2013 roku, zapoczątkowałem tutaj cykl wpisów mający na celu podzielenie się z czytelnikami Popkillera moją urlopową playlistą, by umilić im wakacyjne chwile relaksu porcją świetnej muzyki. Po czterech latach przerwy postanowiłem odkurzyć ten cykl i uzbrojony w sporą ilość nowych petard prosto z Kalifornii, ponownie zabrać was wszystkich w muzyczną podróż po zachodnim wybrzeżu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Profile
dodano: 2017-05-21 19:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 5)

Pewnie nie każdy miłośnik hip hopowej kultury wie kim był Malcolm X. A powinien. Po pierwsze dlatego, iż grzechem jest nie znać postaci, która odegrała tak znamienitą rolę w walce o prawa czarnoskórej mniejszości w Stanach Zjednoczonych, a po drugie, jak mogliśmy przeczytać swego czasu w słynnym magazynie „The Source” : That’s the man who made intelligence cool in Hip Hop music”.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-11-28 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Paris jest bez wątpienia jednym z najbardziej kontrowersyjnych raperów ostatniego 25-lecia. Zawsze konsekwentny w swoich poglądach i twórczości, skory do podejmowania tematów niewygodnych, omijanych przez większość branży szerokim łukiem. Po siedmioletniej nieobecności na rynku, artysta powrócił w tym roku z mocnym uderzeniem w postaci dwupłytowego "Pistol Politics" - pierwszego podwójnego krążka, jaki udało mu się nagrać w swojej karierze. Co na nim znajdziemy?

dodano: 2015-11-23 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Dlaczego: Czarna Pantera hip-hopowego biznesu prezentuje trzeci singiel, promujący wydane na początku września dwupłytowe "Pistol Politics". "Hard Truth Soldier" nie wyłamuje się z obranej 25 lat temu postawy rapera-rewolucjonisty, depczącego polityczną poprawność. Szczera prawda płynąca agresywnym przekazem z głośników - oto cały Paris, a recenzja jego najnowszego albumu pojawi się u nas na dniach.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2015-09-03 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Jakiś czas temu informowałem was o pracach nad nowym albumem Paris'a - "Pistol Politics". Po siedmiu latach nieobecności na rynku wydawniczym długo wyczekiwany krążek legendy San Francisco jest już gotowy i ukaże się w sklepach 11 września 2015 roku!

video dnia
dodano: 2014-11-25 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

PARIS - Night of the Long Knives

Dlaczego: Po sześcioletniej nieobecności na scenę powraca polityczny głos zachodniego wybrzeża i jeden z najbardziej bezkompromisowych raperów w histori hip-hopu - Paris. Spadkobierca filozofii Czarnych Panter atakuje bez ostrzeżenia nowym singlem zapowiadającym kolejny solowy album rapera pt. "Pistol Politics", który ukaże się na początku 2015 roku. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie artysty - "Night Of The Long Knives" to odpowiedź na "wzrastającą akceptację dla śmierci czarnych", nawiązująca bezpośrednio do wydarzeń z Fergusson.

dodano: 2011-12-12 13:00 przez: admin (komentarze: 12)
Ostatnie miesiące to (wg większości jego fanów) powrót Centa do formy z początków kariery. Fifty wypuszczał darmowe numery jakiś czas temu w ramach promocji napoju Street King.

Od kilku dłuższych tygodni 50 zapowiadał także nowe wydawnictwo- mixtape zatytułowany "The Big 10". I nareszcie doczekaliśmy się! Pobrać go możecie po rozwinięciu newsa.