E-A-Ski

E-A-Ski

video
dodano: 2017-10-08 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej charyzmatycznych i stylowych wokalistów R&B z Zachodniego Wybrzeża, autor pamiętnego międzynarodowego hitu "Westside" sprzed prawie 20 lat i wychowanek Compton TQ tak naprawdę nigdy nie przestał tworzyć muzyki i wydawać płyt. Zawirowania z wytwórniami, m.in. epizod z Cash Money i nigdy nie wydana tam płyta "Gemini", a także zmiany w przemyśle muzycznym sprawiły natomiast, że stopniowo coraz bardziej odbił w stronę niezależności.

Jego najnowsze, już ósme studyjne LP "Coming Home" to kawał świetnego soulu/r&b, a promujący płytę singiel, wyprodukowany przez legendarnego producenta z Oakland E-A-Ski "Oldie Love" to TQ w najlepszym wydaniu - łączący unikalny wokal i nawiązania do klasycznego soulu z westcoastowymi, zabarwionymi hip-hopem (co za piszczały!) bitami. Cudo.

Tagi:
dodano: 2017-07-01 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

The best time of the year is finally here! Dokładnie cztery lata temu - w 2013 roku, zapoczątkowałem tutaj cykl wpisów mający na celu podzielenie się z czytelnikami Popkillera moją urlopową playlistą, by umilić im wakacyjne chwile relaksu porcją świetnej muzyki. Po czterech latach przerwy postanowiłem odkurzyć ten cykl i uzbrojony w sporą ilość nowych petard prosto z Kalifornii, ponownie zabrać was wszystkich w muzyczną podróż po zachodnim wybrzeżu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-19 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)
Przyznam szczerze, że straciłem już nadzieję na premierę "The 5th Of Skithoven" - długo wyczekiwanego comeback-albumu E-A-Ski, nie wspominając już o niewydanej nigdy płycie "Earthquake", którą legendarny producent/raper miał opublikować tuż po premierze nowego krążka... od publikacji singla "Please" minęły bowiem 4 lata a od jakiegoś czasu nad projektem zapadła grobowa cisza. Teraz Ski zapowiedział zupełnie nowy materiał, jakim będzie EP "Artist/Producer", które ukaże się na rynku we wrześniu.
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-31 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Mc Ren powraca z nowym singlem! Jeden z ojców-założycieli legendarnego składu N.W.A. wypuścił właśnie kolejny kawałek, promujący jego nadchodzący album "Rebel Music".

dodano: 2014-12-12 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

E-A-Ski - ''They Know'' ft. Codany Holiday Official Video

Na "5th Of Skithoven" czekamy już trzeci rok z rzędu... i wygląda na to, że poczekamy sobie jeszcze dłużej. Na szczęście dla nas E-A-Ski nie próżnuje i wypuszcza w sieć klip do singla "They Know", w którym mocno piętnuje stan dzisiejszego przemysłu muzycznego i nie tylko. Zgadzacie się z jego wizją współczesnego świata w tym numerze?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-21 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

CPO Boss Hogg to pochodzący z Compton weteran mikrofonu, który swoją przygodę z rapem zaczynał od płyt N.W.A., potem związał się kontraktem z Death Row Records pojawiając na kultowe pozycje z katalogu wytwórni jak "Above The Rim", "Murder Was The Case" i "All Eyez On Me", by potem trafić na albumy spod szyldu Dogg House Records (m.in. debiut Tha Eastsidaz) a następnie zniknąć z radaru słuchaczy na kolejne 10 lat - nie licząc sporadycznych występów tu i tam.

dodano: 2014-08-06 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Reece Marie-Live From The Block ft E-A-SKI And B Legit

Zachodnie wybrzeże niewątpliwie odżyło w ostatnich kilkunastu miesiącach i złapało wiatr w żagle dzięki świeżej kalifornijskiej krwii, która cieszy się aktualnie wielkimi sukcesami w rap grze. Jak grzyby po deszczu West Coast generuje nowe talenty, które zwracają na siebie uwagę hip-hopowego świata.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-11 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

The Villian is back! Nowy solowy album Mc Rena zbliża się wielkimi krokami. Niedawno otrzymaliśmy już pierwszy singiel zapowiadający płytę "Rebel Music" - dzisiaj pora na remix kawałka o tym samym tytule, na którym gościnnie pojawia się inny członek legendarnej ekipy N.W.A., czyli Ice Cube!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-20 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Premiera "The 5th Of Skithoven" przeciąga się w nieskończoność a kolejno publikowane single sprawiają, że fani coraz mocniej zacierają ręce na ten materiał.