Ice-T i Suge Knight komentują aresztowanie w sprawie 2Paca

Aresztowanie Duane'a "Keefe'a D" Davisa w sprawie zabójstwa 2Paca zelektryzowało opinię publiczną na całym świecie. Zatrzymania dokonano 27 lat po wydarzeniach z nocy 7 września 1996 roku. Głos w sprawie zabrali Ice-T i Suge Knight.

Ice wypowiedział się dla portalu AllHipHop.com. "Najpierw pomyślałem sobie: 'Ludzie za dużo gadają.' Myślę, że L.A. wiedziało, jak to wszystko wyglądało. Nie rozumiem tylko, dlaczego tyle czasu zajęło to służbom, bo jeśli mówię, że byłem w samochodzie z kimś, kto coś zrobił, to jestem współodpowiedzialny za to przestępstwo. Jeśli przychodzę do twojego domu, proszę o pistolet, a ty mi go dajesz, a potem ja strzelam, to pomagasz w zabójstwie i podżegasz do niego" - powiedział raper. "Chodzi mi o to, że są te wszystkie wywiady i książki, w których gość sto razy mówił: 'Byłem w tym samochodzie'. Nikt inny tego nie mówił. On to powiedział. No więc, dlaczego to mówiłeś, jeśli nie chciałeś zostać złapany? No i dlatego nie mam miłości do tego kolesia. To był łańcuch zdarzeń, który nie powinien mieć miejsca. W ogóle nie potrawię tego zrozumieć" - dodał.

Zupełnie inaczej do tematu dla serwisu TMZ odniósł się Suge Knight, były szef Death Row Records, legendarnego labelu, w którym wyszedł kultowy album Paca "All Eyez On Me". "Niespodzianka numer jeden, bo nie sądziłem, żeby Keefe D kiedykolwiek został aresztowany i też nie chcę, żeby go aresztowano. Po pierwsze, ja i Keefe D graliśmy w jednej footballowej drużynie Pop Warner i jakiekolwiek byłyby okoliczności - czy brał w czymś udział, czy nie brał, to nie życzyłbym pójścia do więzienia nawet najgorszemu wrogowi" - powiedział Suge, a potem dodał, de facto przyznając, że jeśli zostanie wezwany na świadka w sprawie, to nie będzie przeciwko nikomu zeznawał: "W samochodzie były tylko dwie osoby. Pac nie opowie tej historii, ja nie opowiem tej historii, ale mogę powiedzieć tyle: nigdy nie miałem niczego złego do powiedzenia na temat Orlanda [chodzi o Orlando Andersona, bratanka Keefe'a D, przez lata głównego podejrzanego o zabójstwo, zginął podczas strzelaniny w 1998 roku - przyp. red], ponieważ [...] to nie on był strzelcem. [...] To nie był Anderson i tyle mam do powiedzenia na ten temat."

Sprawdź też:

Zabojstwo 2Paca - aresztowano podejrzanego... po 27 latach!

Kota The Friend nagrał najlepszy album tego lata (roku?) - "Protea"

Promocja tylko u nas:

AZ, Paktofonika, Molesta, Mor W.A. i Killaz Group w Łodzi - bilety tańsze o 5% tylko z kodem POPKILLER5DAYONES

DJ Paul w Warszawie - bilety tańsze o 5% tylko z kodem POPKILLER5

****
Slimoski
Suge podejrzanie się wypowiada. Mi się wydaje że Suge maczał w tym palce… mogę się mylić ale skoro tak się wypowiada jak powyżej to nie fajnie
XD
Nikt normalny nie przyklepałby zamachu na samochód, w którym sam jechał. Z drugiej strony, no właśnie... czy Suge jest normalny? Moim zdaniem, kto by to nie był to zgadzam się z tym co powiedzial kiedyś MC Eiht: Tupac oczekiwał chyba, że może skakać do każdego a najgorsze co go spotka, to diss na mikrofonie.
Dub
Suge garuje, więc żyje i działa zgodnie z kodeksem. Przecież nie będzie kręcił afer z poziomu kicia. Dodatkowo, to że zna prawdę nie oznacza że ma brać udział w show dla świata.
90'
Dla mnie osobiście Tupac był zajebistym raperem został zabity w 96 a teraz po tyllu latach próbują rozwiązać tę sprawę tyle czasu minęło i dalej nic żadnego rozwiązania w tej sprawie według mnie komuś nie zależy na tym żeby ta sprawa wogle została rozwiązana a Ice T powiedział prawdę a Suge jak to on coś wie ale nie chce nic mówić jakby zmowa milczenia przez tyle lat dla po.ebana sprawa w h.j tak jak sprawa śmierci JMJ do tej pory nie rozwiązana też nic w tej sprawie wymiar sprawiedliwości w Stanach jest podobny do naszego prawie u nas też wiele spraw nie rozwiązanych np zabójstwo płk.Papały
A5000
Suge nic nie mówi bo by miał przewalone w więzieniu
zeroerozero
Witam z tej strony Zbyszek Ziobro bierzemy sie za ta sprawę, w koncu to wyjasnimy. Będzie pomagała mi ekipa Rutkowski patrol. YO West Baby

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>