Sage The Gemini

Sage The Gemini

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Celly Cel to niezaprzeczalna legenda gangstarapu z Bay Area, by przywołać jedynie nieśmiertelny letniak "Hot Sunny Day". Teraz Celly w swoim najnowszym singlu rekrutuje jedną z najgłośniejszych młodych strzelb, specjalistę od klubowych bangerów Sage'a The Gemini i łączy z nim siły na bicie The Mekanix. Co za collabo! Sprawdźcie co wyszło z takiej mieszanki.

dodano: 2015-05-11 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Na początku kwietnia informowałem was o nowym singlu "Aww Shit", który do sieci wypuścił Show Banga. Reprezentant Bay Area postanowił pójść za ciosem i właśnie otrzymaliśmy teledysk do tego numeru. Sprawdźcie jeśli jaracie się klimatami HBK Gang!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-03 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Show Banga to jeden z tych młodocianych kotów Bay Area, których poczynania staram się monitorować na bieżąco. Już w najbliższy wtorek - 7 kwietnia, wypuści on na rynek swój najnowszy album zatytułowany "Major 4 Life", na którym pojawi się gościnnie masa innych reprezentantów Oakland jak IamSu, E-40 czy Kool John.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sage The Gemini to bez wątpienia jedno z największych muzycznych odkryć mijającego roku. 21-letni kalifornijski raper szturmem wbił się na listy i do klubów, wyciągając na singlach ze swojego debiutanckiego albumu odsłony dochodzące do 50-60 milionów. Teraz pojawia się u boku dobrze znanego hitmakera Flo Ridy, a całość zobrazowana jest klipem ukazującym koszykarski pojedynek ich teamów. Gościnnie zobaczymy tu Udonisa Haslema.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-27 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Popularna grupa producencka League Of Starz, pod bity której nawijali m.in. Tyga ("Faded") czy E-40 ("Function") przygotowuje właśnie swój nowy projekt, mający być z założenia napakowaną topowymi mainstreamowymi nazwiskami kompilacją.

dodano: 2014-11-21 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Show Banga - I Been That ft. Sage The Gemini

Show Banga to kolejny reprezentant Bay Area ruszający na podbój mainstreamu a ma mu w tym pomóc singiel "I Been That", który narobił w Oakland sporo szumu od czasu premiery. Aby jeszcze bardziej zwiększyć hype na twórczość młodego rapera, wspierany przez Sage The Gemini utwór doczekał się także teledysku debiutującego na antenie MTV Jams dosłownie parę dni temu - sprawdźcie go w linku powyżej.

dodano: 2014-02-08 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Iamsu, czyli młody kalifornijski raper i producent postanowił zrekrutować 2 Chainza i popularnego po hicie "Red Nose" Sage'a The Geminiego i stworzyć nowy banger osadzony w ostatnio powszechnym, nowym kalifornijskim stylu. "Only That Real" jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzący album Iamsu! "Sincerely Yours", którego data premiery przypada na kwiecień tego roku. Track ten możecie sprawdzić w rozwinięciu.