"Yessirski" to nowy singiel Otsochodzi, który nie zapowiada żadnego nowego projektu, a jest jedynie luźnym numerem. Klip do niego wyprodukował Szerszeń, a bitem zajął się nolyrics.
Teledyski
Teledyski
Ruszyła właśnie przedsprzedaż nadchodzącego albumu Palucha, "NADCIŚNIENIE", a wraz z nią został opublikowany mocny, brudny, osiedlowy singiel "KASZEL" na bicie Deemza i Lot808. Scratchami zajął się DJ Taek. Klip idealnie wkomponywujący się w numer nakręciła ekipa 9Liter Filmy. Otrzymalismy również tracklistę albumu, wraz z gośćmi, a wśród nich pierwszy wspólny kawałek z Włodim.
"W tym trudnym czasie, DGE i Matheo zabierają Was w rejs, którego celem są mityczne VRONY i legendarne PRO-TONY." - pisze informacja pod klipem do "Wielkich Rzeczy", pierwszego singla z mixtape'u, będącego następcą wydanego w zeszłym roku "Miłość, szmaragd i krokodyl", który przyjął się z niemałym uznaniem wśród krytyków.
Rufuz oraz wytwórnia Step Records prezentują czwarty klip rapera, promujący jego nadchodzący solowy album "Design". W mocnym, osiedlowym numerze "Tam skąd pochodzę" gościnnie udzieliła się legendarna ekipa z Ursynowa - Płomień 81.
Klip do "Normalnie" z gościnnym występem Sitka został opublikowany w przeddzień startu preorderu następnego mixtape'u duetu, "VRONY I PRO-TONY". Jak piszą autorzy, klip ujrzał światło dzienne, by jakoś osłodzić fanom ten burzliwy okres.
Doczekaliśmy się! Guzior powraca po dwóch latach przerwy od czasu wydania świetnego "EVIL_THINGS" z nowym singlem "F A L A". Nietuzinkowym gościem w numerze został Oskar z PRO8L3Mu, natomiast produkcją zajął się Bero. W refrenie reprezentanta QueQuality wsparł Chór Dziecięcy NFM. Kawałek zapowiada trzecie solo Guziora, "PLEŚŃ", które ukaże się pod koniec tego roku, w grudniu.
"LOT 2020" to drugi singiel Przyłuca, promujący jego drugie LP w tym roku. Za bit tak jak przy pierwszym singlu odpowiada Cobra. Klipem zajął się Kooza. Wciąż czekamy na więcej szczegółów dotyczących następcy "Junipera".
Po świetnie przyjętej "Bohemie", Gedziula wraca z kolejnym, dawno zapowiadanym projektem "Stamina". Wraz ze startem preorderu płyty otrzymaliśmy emocjonalny singiel "Wenflon", w którym gościnnie udzielił się Paluch. Numer wyprodukował sam Gedz, natomiast klip wyreżyserował Adrian Obręczarek.
“Rejs” to trzeci singiel promujący album “40% Miłości” duetu Rzeźnik x Jarosh. Tym razem artyści zabierają nas w najczarniejszą ze stron tematu, wokół którego poruszamy się przez cały album, czyli alkoholizmu.
"NIE RATUJ MNIE" to kolejny singiel promujący album "PLANET PLANEK". Numer został wyprodukowany przez NoTime'a, a klip wyreżyserował Kornel Trombik.
"Złość" to numer promujący film "Asymetria" Konrada Niewolskiego. Za mocną produkcję odpowiada HVZX, natomiast klipem zajęła się ekipa Distort Media.
Wytwórnia Bonusa ogłosiła start preorderu pierwszego wspólnego wydawnictwa, zatytułowanego po prostu "Ciemna Strefa Mixtape", na którym pojawią się wszyscy członkowie Ciemnej Strefy - włącznie z Bonusem, który przebywa aktualnie w więzieniu. Wczoraj otrzymaliśmy pierwszy singiel z projektu, "Parkour", w którym udzielili się Bonzo, Plus i Czerwin TWM. Numer wyprodukował Wowo, a teledyskiem zajęła się ekipa Digital Damage.
Po niespełna pół roku od dobrze przyjętego albumu "Hope For The Best", VNM przypomina o swoich skillsach. Na kanale DeNekstBestTV można już obejrzeć i posłuchać 120 linijek położonych na energetycznym bicie DrySkull’a. Całość została nagrana i sfilmowana w tym samym momencie wraz z krótką fabułą, która ma za zadanie wprowadzić słuchacza w klimat najnowszego albumu artysty - "EXIT2020" z premierą zaplanowaną na 11.12.2020r.
"Nie chciałem tak umierać" to drugi, po "Dziś się uda", singiel zapowiadający EP-kę Cooksa zatytulowaną "Miałem sen". Tym razem artysta do współpracy zaprosił Floral Bugsa oraz Gibbsa. Nowy utwór, podobnie jak całą epkę, wyprodukował SHDOW. Video do tego tracku, zrealizowane przez Marathon Films.
Łagu najpierw pokazał się z dobrej strony na Nołnejm Alercie Yurkosky'ego, by finalnie trafić w szeregi QueQuality. Obecnie przeszedł na samodzielne działanie i w ten sposób szykuje album "Aleksander Średni", który dostaniemy w przyszłym tygodniu. W numerach stara się łączyć melodyjną formę z treścią pełną refleksji i rozważań - nie inaczej jest w nowym klipie "Wąsy, tatuaże i inne c*je muje", gdzie wciela się w... swoiste połączenie Taco i Quebo. A wszystko dopełnia treściwymi zwrotkami.






































