Proceente i Aloha Ent. zapowiadają swoje "Opus Magnum"

video
dodano: 2020-11-11 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Aloha Entertainment prezentuje utwór "Warsaw Parano", pierwszy singiel zapowiadający projekt "ALOHA OPUS MAGNUM". W kawałku udzielili się WdoWA, Esz, Proceente, Emazet oraz Łysonżi. MC's w charakterystycznym dla siebie stylu relacjonują sytuację w Warszawie. Warstwę muzyczną, która podkreśla postapokaliptyczny klimat "Warsaw Parano", wyprodukował Mayor. Autorem mashup video jest Damian Michalak (Dobrekino Studio).

"ALOHA OPUS MAGNUM" to niezależne i zrealizowane z rozmachem dzieło, którego producentami wykonawczymi są Proceente i Łysonżi Dżonson. Projekt składa się z 4 voluminów, które ukazywać się będą w kilkumiesięcznych odstępach czasowych. Na każdej z odsłon "ALOHA OPUS MAGNUM" pojawia się liczna reprezentacja wyjątkowych gości. Premiera "ALOHA OPUS MAGNUM VOL.1" zaplanowana jest na 5 lutego 2021.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

WdoWA, Esz, Proceente, Emazet, Łysonżi - Warsaw Parano (prod. Mayor)

ojoj
Czemu nikt że środowiska rapowego nie powie Procentowi, że nie umie rapować? Przecież gościu ledwo duka, od 10 lat nagrywa i nawet obeznany w rapie koleś nie będzie w stanie wymienić żadnego jego kawałka. Jeszcze jego zwrotka w "życie Warszawy 2" xD Dramat. Pan Japa ma kurwa więcej polotu i finezji.
Xx
Proceente - "Śmiechu warte"
Xx
Gość na free by zjadł pół sceny a ty piszesz tylko takie bzdury

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>