Faded Dollars

Faded Dollars

kategorie:
dodano: 2021-01-15 14:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Apeiron" to powrót Patera po ponad rocznej przerwie. Za produkcję całej EP-ki odpowiada Faded Dollars. Wśród gości Karian, Szymi Szyms i Carlos.

video
dodano: 2020-11-27 18:28 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"FRISBEE" to kolejny klip promujący wydaną we wrześniu płytę "Planet Planek". Za produkcję numeru odpowiada Faded Dollars, natomiast teledyskiem zajął się Slezak.

video
dodano: 2020-11-17 15:51 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Pater oraz Faded Dollars prezentują drugi singiel z ich nadchodzącej płyty “APEIRON”“Powietrze” to opowieść o dylematach Patera związanych z jego karierą muzyczną oraz perypetiami miłosnymi. Młody artysta po raz kolejny spowiada się, tym razem na spokojnej i melodyjnej produkcji Faded Dollarsa, który mocno podbija emocje przekazywane przez Patera. “Powietrze” stylowo kompletnie odbiega od pierwszego singla “Stoprocent” i skupia się na bardziej osobistych sprawach. 

dodano: 2020-10-29 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Młody Wilk szóstej edycji powraca po długiej przerwie. Pater stworzył album “APEIRON” razem z producentem Faded Dollars, który ukaże się pod szyldem Fresh N Dope. Promocję nowego wydawnictwa duet zaczyna od mocnego singla “Stoprocent”.

video
dodano: 2020-10-19 19:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Filipek wykorzystując szum wokół gali Fame MMA i jego pojedynku z Sobotą, wypuścił kolejny singiel z jego nadchodzącego albumu, "Gambit". "Włosy na tshircie" to lovesong produkcji Faded Dollars. Klipem zajął się Pieczykolan.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2019-12-04 19:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tegoroczny singiel Młodych Wilków wyprodukowało dwóch utalentowanych reprezentantów nowej fali, a energetyczny trapowy bit MØJI'ego przeszedł nagle i niespodziewanie w g-house'ową petardę od Faded Dollarsa. To zresztą nie pierwsza jego wizyta w naszej akcji - Faded odpowiada za jeden z największych hitów w historii MW, numer "Kolor", który do 5 edycji stworzyli PlanBe i Smolasty. Sprawdźcie wywiad z producentem, który raz za razem zaskakuje świeżością i podejściem!

video
dodano: 2019-05-23 21:12 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 0)

Wiatr - Lemur (Official Video)

Lemur” to drugi oficjalny utwór krakowskiego rapera Wiatra w barwach Sony Music Polska. Po świetnie przyjętym „Slow Mo” z gościnnym udziałem Tymka prezentujemy w pełni solowy numer, w którym Wiatr pokazuje próbkę swojego lirycznego warsztatu. Jak tłumaczy sam artysta: „Udało nam się stworzyć specyficzny klimat. Zgotowaliśmy leniwy, ale nie pozbawiony emocji numer, uzupełniając go video ze smaczkami PRL-u”.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-09 17:00 przez: SB Maffija (komentarze: 6)

Wiatr, mimo młodego wieku, zaliczył już kilka kawałków, które odbiły się szerokim, ogólnopolskim echem. Po premierach takich numerów jak "Wschód i Zachód", "Mati Wiatr" czy "Halloween" przyszedł czas na coś nowego. Z pomocą nieocenionego Koozy, Wiatr przygotował najbardziej wykręcony, surrealistyczny klip do kawałka "W idealnym świecie" na tanecznym, połamanym bicie Faded Dollars. Impreza w domku z basenem, która za sprawą tajemniczej tabletki zamienia się w piękną utopię stworzoną w głowie Wiatra na potrzeby nowego kawałka, to prawdopodobnie najodważniejszy klip Wiatra i nowy etap w jego muzycznych poszukiwaniach. Sprawdźcie "W idealnym świecie"!