Reprezentant Bad Boy Records - Machine Gun Kelly po raz kolejny zapowiada nam kolejny projekt. Mixtape "Black Flag" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery ani singla. Pojawił się jednak teledysk promujący numer 'Champions". Jak mówi sam Kells, utwór nie znajdzie się na darmowym wydawnictwie, jest tylko formą rozgrzewki. Sprawdźcie w jakiej formie znajduje się reprezentant Cleveland po wydaniu ubiegłorocznego debiutu "Lace Up"! Co powiecie na wykorzystany sampel?
News
News
Na swoim oficjalnym blogu pochodząca z Gorzowa Wielkopolskiego raperka Gonix rozwiała wszelkie wątpliwości związane z tym gdzie ukaże się jej nowy album "Funky Cios, Sexy Głos". Zamieszanie wywołane świetnym i świeżym singlem "Trudne Słowa (Mała Lady Pank)" jednoznacznie wskazywało na to, że wytwórnie muszą zainteresować się twórczością gorzowskiej MC. "Historia moich przygód z firmami fonograficznymi nadaje się na scenariusz serialu dla HBO" - pisze Gonix. Ostatecznie autorka "Trudnych Słów" postanowiła podpisać kontrakt ze Szpadyzor Records!
Wczoraj dotarły do was i do nas dobre wieści dotyczące przyjęcia B.O.K. w skład artystów Aptaun Records. Dzień wcześniej do sieci trafił nowy remix autorstwa Oera, który postanowił wykorzystać wokale z otwierające "Neighbourhood Watch" Dilated Peoples numeru "Marathon". To nie pierwszy raz, kiedy przekonujemy się o wysokich skillsach producenta z Bydgoszczy w kwestii remixów i nie tylko. Numer możecie sprawdzić w rozwinięciu.
Wciąż nie do końca potrafię w to uwierzyć, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 26. marca światło dzienne ujrzy debiutancki longplay w karierze Papoose'a - "The Nacirema Dream". Powiedzieć, że to album "długo wyczekiwany", to nic nie powiedzieć. Dlatego zamiast rzucać wyświechtanymi banałami - odsyłam po prostu do rozwinięcia newsa, gdzie oprócz okładki w większym rozmiarze, znaleźć również można napisany przez Papoose'a list do fanów. Miłej lektury.
Nakładem Step Records 22 marca ujrzy światło dzienne wyjątkowy album. Jego autorami są członkowie grupy Za Młodzi Na Śmierć tworzonej przez czterech różniących się nie tylko od siebie, ale też od całej reszty MC's - Dela, Jopela, Kisiela i Praktisa. Każdy z nich zdążył już dać o sobie znać, ale może faktycznie wspólna praca może być tym co rozkręci ich kariery na dobre. Produkcją materiału zajął się szeroki zestaw producentów, a wśród nich m.in. Me?How?, Kudel czy DNA, a gościnnie pojawi się Fabuła, Dukato i Carrie. Na papierze wygląda to dobrze, a w rozwinięciu możecie sprawdzić jak sprawdza się w praktyce. Zespół przygotował prawie 5-minutowe promovideo materiału.
Czwarty, promujący album Tomiko pt. 'Portfolio", street singiel to numer pt.:"Magia" wyprodukowany przez Sebastiana Tomczyka. Płyta ukaże się nakładem Aptaun Records.
Po powrocie do Polski z zaoceanicznej wyprawy Tede bierze się ze zdwojoną siłą za studyjne projekty. Już 22 marca nakładem Wielkiego Joł pojawi się kolejne solo warszawskiego MC - "Elliminati" a na Merlin.pl można zamawiać już preorder albumu. Tracklisty na razie nie znamy, ale poznaliśmy już kilka singli, poniżej przypominamy ostatni z nich.
Zbliża się premiera drugiego albumu Buki wydanego nakładem wytwórni MaxFloRec. Dziś popkillerowy Młody Wilk prezentuje okładkę albumu „Wspaniały widok na nic interesującego”, tracklistę oraz listę gości.
Najbliższy album trójmiejskiego rapera dotychczas był promowany dwoma teledyskami, które na MaxFloRecTV cieszą się nieustającą popularnością - „Orchidee” mają już ponad milion wyświetleń, a wypuszczony tydzień temu klip do "Zamknij oczy” najprawdopodobniej powtórzy ten sukces. Dziś artysta postanowił zaprezentować okładkę "Wspaniały widok na nic interesującego", tracklistę oraz listę gości.
Juelz Santana powtarza w wywiadach, że przygotował teledysk do każdego z osiemnastu utworów, które znalazły się na jego styczniowym powrocie do rapgry, "God Will'N". I chyba nie żartuje: promocja zrecenzowanego przez nas podwójnie materiału trwa w najlepsze, tym razem dostajemy wideoklip do numeru "Everything Is Good" z gościnnym udziałem Wiza Khalify i Bucksiego Luciano.
Ten projekt miał ujrzeć światło dzienne jeszcze w zeszłym roku, ale najpierw trafił się nieoczekiwany poślizg z materiałem, a potem Ghostface i Adrian Younge (autor muzyki) postanowili wstrzymać premierę, żeby nie dublować zainteresowania soundtrackiem RZA'y. Ostatecznie materiał zapowiedziano na 16 kwietnia, a RZA będzie jego producentem wykonawczym.
W Walentynki światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z materiału zatytułowany "The Rise Of The Ghostface Killah", który dla starych fanów brzmienia Wu będzie jak kojący opatrunek na rozdrapane nieudanymi eksperymentami rany.
"Do przodu powoli pomału" to kolejny numer z albumu "Pismo Święte" Michała Kisiela. Codziennie o 18 na kanale High Time będą prezentowane następne numery Michała także jak ktoś jest chętny by sprawdzić to zapraszamy! Możecie śledzic to poprzez subskrypcję kanału lub 'lajkowanie' fanpage'a High Time, lub to i to. Poniżej zamieszczamy również tracklistę albumu. Do przodu powoli pomału, bez przypału!
Aptaun Records z okazji ogłoszenia nowego artysty ma przyjemność zaprezentować zrealizowany przez SonicArtStudio.pl przy współpracy z Elade, klip do utwóru pod tytułem "Spadam W Górę" pochodzącego z z ostatniej płyty B.O.K - "W Stronę Zmiany". Projekt B.O.K po pięciu latach swej działalności cały czas ewoluuje, poszerza swój skład, ciągle poszukując własnego unikatowego stylu oraz brzmienia...
"Broke nigga two cents don't matter" - wyśpiewuje French Montana w chorobliwie zaraźliwym refrenie do "Doesn't Matter": kolejnego, trzeciego już utworu z "Wrath Of Caine", który doczekał się teledysku. I choć obecność Montany wielu osobom może zwyczajnie dokuczać, to będę się upierać, że wspomniany numer nie odstaje poziomem od dwóch poprzednich singlowych petard - "Blocka" i "Millions". Rzucający kąśliwymi linijkami, będący w swoim żywiole Pusha T, a także hipnotyczna produkcja od The Renegades, sprawiają, że najzwyczajniej w świecie chce się tego słuchać. A popkillerowa recenzja najnowszego materiału Pushy T - już niebawem.
Solowy album rapera ukaże się jeszcze w 2013 roku nakładem wytwórni Step Records. – Z chłopakami znamy się jeszcze z czasów tras koncertowych Molesty. Ponadto z częścią artystów wydających w tym labelu znam się osobiście. Dostałem od nich najlepszą ofertę, która pozwoli mi w pełni skupić się na muzyce – mówi Włodi.
Mieszkający w Trójmieście fani nowojorskiego hip-hopu musieli obejść się smakiem, kiedy w trakcie swojego niedawnego tournee po Polsce, AZ szerokim łukiem ominął nadmorskie sale koncertowe. Ale głowy do góry: już w kwietniu - niejako na osłodę - w gdyńskim klubie Ucho zamelduje się Killah Priest, członek grup Sunz Of Man i The HRSMN, raper doskonale znany fanom Wu-Tang Clanu. Koncert odbędzie się 5. kwietnia. W rozwinięciu - krótka wideozapowiedź oraz informacje od organizatora.

































