Machine Gun Kelly ft. Puff Daddy "Champions" - teledysk

video
dodano: 2013-02-20 19:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 9)

Machine Gun Kelly: Champions ft. Puff Daddy

Reprezentant Bad Boy Records - Machine Gun Kelly po raz kolejny zapowiada nam kolejny projekt. Mixtape "Black Flag" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery ani singla. Pojawił się jednak teledysk promujący numer 'Champions". Jak mówi sam Kells, utwór nie znajdzie się na darmowym wydawnictwie, jest tylko formą rozgrzewki. Sprawdźcie w jakiej formie znajduje się reprezentant Cleveland po wydaniu ubiegłorocznego debiutu "Lace Up"! Co powiecie na wykorzystany sampel?

pjotreq
Nawijka dobra tylko co on ma na sobie? dlaczego każda nowa krew z usa okazuje sie pedałem...
Rotua
Co powiem na wykorzystany sampel? Evidence!
szellix
MGK kozak w chuj, nie rozumiem hejtu na niego, co innego że komuś może się nie podobać, jest naprawde kilku raperów których warto słuchać i śledzić ich poczynania w dobie zalewu gówna i powrotu ESKA VOL.24 SUPER HITS i na składance jakieś 'rapowe' kawałki no kurwa
-ME-
MGK zawsze spoko leci. co do ubioru, to jego indywidualny wybór i tak naprawdę, poza tymi śmiesznymi spodniami nic w nim pedalskiego.
aasza
JARAM SIE
abc
MGK zawsze spoko leci. co do ubioru, to jego indywidualny wybór i tak naprawdę, poza tymi śmiesznymi spodniami nic w nim pedalskiego. (2) Dokładnie tylko te kolorowe rurki mnie w nim wkurwiaja ale jako raper i osobowość jest spoko tylko ten styl raper-punk mnie wkurwia troche.
Gosia11111
On jest dla Ciebie po to żebyś doceniał/lub nie jego MUZYKĘ, a jak się nosi to jego interes.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>