Dlaczego: Projekt Nasłuch kontynuuje promocje swojego długooczekiwanego dwupłytowego albumu. Nowy teledysk zrealizowano do "Music Make My Life" na bicie BobAira. Z tymi ludźmi można się zaprzyjaźnić przez głośnik, a ich prawdziwość sprawia, że ciężko doczekać się kolejnych produkcji. Szczecin dawno nie był tak mocny na polskiej scenie jak teraz.
News
News
Płyta Arskiego i KoeLa, pt. "Czas Zamarł", ukazała się 26.02.2013. Krążek ten powstawał przez 2 lata, co było spowodowane licznymi komplikacjami i złośliwością rzeczy martwych, jednak nareszcie możecie skosztować owocu pracy obu panów.
Odsłuch, download oraz zakup wersji fizycznej #dla każdego coś miłego. Wystarczy tylko kliknąć.
Każdy kto obserwuje przebogatą karierę zespołu Zion I reprezentującego Bay Area, ale zarazem stanowiącego główną przeciwwagę dla stereotypowej muzyki z tego okręgu, wie, że Amp Live to jest gość. To jest wielki mózg, który pracuje napędzany muzyką, ma wyczucie, umiejętności i pomysły, które sprawiają wrażenie nigdy się nie kończących. Kolejne albumy Zion I napakowane były coraz to nowymi wizjami brzmienia zespołu, każda kolejna była nowym etapem drogi. Tym razem kolejny etap to solowy materiał Amp Live'a zatytułowany "Kaleidoscope Theory EP". Możecie go posłuchać w rozwinięciu.
Choć lata największej świetności DJ Honda ma już raczej za sobą, a czasy zmieniły się tak, że profil jego muzyki przestał znajdować masowego odbiorcę, to mimo wszystko fanów mu chyba nie brakuje. Każdy pamięta współpracę z Def Squadem, Mos Defem, KRS Onem i praktycznie każdym kto znaczył wtedy coś w nowojorskim rapie i nie tylko.
Dziś prezentujemy wam nowy teledysk DJ'a Hondy z gościnnym udziałem Mysonne'a, gościa który skomplikował sobie karierę przez konflikty z prawem, ale z żelazną konsekwencją stara się wrócić na scenę i wywalczyć należne mu miejsce. Co ciekawe kawałek opiera się na tym samym samplu co numer DJ Muggsa z Kool G Rapem z "Soul Assassins", ale ugryziony jest jednak trochę inaczej. To wszystko zobrazowane bardzo ładnymi ujęciami Nowego Jorku. Wszystko to do obejrzenia i usłyszenia w rozwinięciu.
Qba to reprezentant Tych i autor albumu "Za to wszystko EP", który powstał na przełomie 2012/2013 roku. Materiał składa się z czterech klimatycznych numerów i intra, a wszystkie podkłady zostały wykonane przez samego Qbę. Odsłuch oraz tracklistę EP-ki znajdziecie w rozwinięciu newsa.
Dwóch Warszawiaków to zespół, który w swojej ponad dziesięcioletniej działalności mocno ugruntował swoją pozycję na warszawskiej scenie undergroundowej a poprzez oryginalny styl i brzmienie zyskał duże grono słuchaczy. Po dłuższym okresie mniejszej aktywności artystycznej dziś Cyjan i Kolso przedstawiają klip do utworu, pt: „Pamiętasz”, pochodzącego z płyty „Nic na siłę”.
Już w sobotę koncert Apollo Browna i Guilty Simpsona w krakowskiej Rotundzie, będący zarazem pierwszą imprezą 3 Urodzin Popkillera. Poniżej kolejność występów a powyżej - zaprasza sam Apollo.
Ten post jest skierowany do każdego fana prawdziwej kultury hip hop! Film Rubble Kings, który z pobudek prawnych nie trafił jeszcze na kinowe sale, to jedyny w swoim rodzaju obraz przedstawiający nowojorskie ghetto, pełne ulicznych gangów, ich wpływu na narodziny hip hopu.
Jak wiadomo USA należy do czołówki krajów, rygorystycznie przestrzegających praw autorskich. Z tychże powodów od przeszło trzech lat, dystrybucja Rubble Kings została wstrzymana. Kwota $50,000 dolarów ma zostać wykorzystana na pokrycie tantiemów za publikacje zdjęć, ujęć filmowych oraz ścieżki dźwiękowej.
Nagrane z Te-Trisem "Uwolnij Myśli" to drugi teledysk promujący wydany przez Szpaka w 2011 album "Kontrast". Za muzykę odpowiedzialny jest Bohater.
Autorzy melanżowego hymnu „W 3 dupy” ruszają na podbój polskiej rap-sceny i nie biorą jeńców. Ich pierwsza płyta zatytułowana po prostu „Polskie Karate” ukaże się już 5 marca. Wyga, Igorilla, Metro i DJ Flip to doświadczeni zawodnicy walczący o prawo do melanżu i beztroskiego życia w kraju kwitnącej wiśniówki. Są bezczelni, w ich kawałkach roi się od rozbujanych bitów i wyszczekanych zwrotek. A do tego gościnne zwrotki Hadesa (HiFi Banda), Dwóch Sławów i Grafa, którzy pokazują, że czarny pas w nawijce zdobyli rozwalając bity, a nie karmiąc kucyki.
Sprawdź album, dla którego Bruce Lee chciałby zmienić obywatelstwo.
Dostępny jest już oczekiwany mixtape projektu B&B (w składzie Brożas i Buczer) "Prolog feat. Dj Seli".
Materiał poprzedza wydanie pełnego albumu „HighWay 2 Hell”. Dziś możecie już pobrać materiał i obejrzeć klip promujący. Zainteresowanych zapraszam do dalszej częsci newsa.
Obydwaj zbierali doświadczenia od wielu lat pracując z takimi zawodnikami jak Grubson, Chada, Trzeci Wymiar, Fu, Niger czy Bu. Na nowym mixtape'ie sygnowanym logiem MaxFlo połączyli swoje siły grając na dwóch zestawach gramofonów i wzbogacając w ten sposób nawzajem swoje umiejętności. "Double Trouble" to taśma, którą możecie pobrać zupełnie za darmo. Jak czytamy w notce prasowej "na mixtapie usłyszymy zarówno oldschoolowe rapowe kawałki, klubowe bangery w nowych wersjach, polski rap, drum’n'bass, reggae, dancehall czy świeże klubowe brzmienie, jakim jest trap music". W rozwinięciu znajdziecie promovideo, które powinno uświadomić was dlaczego warto oraz rozkład imprez na których ta dwójka będzie robić podwójny problem. No i link do pobrania mixtape'u rzecz jasna.
Współpraca Big K.R.I.T.'a z takimi legendami southside jak 8Ball & MJG, Ludacris czy Bun B właśnie, przestały być dla kogokolwiek zaskakująca. Szczególnie ten ostatni bardzo upodobał sobie podkłady młodszego kolegi i bez wahania zjawia się na każdym numerze na którym będzie pasował, a tych ostatnio coraz więcej. "Shine On" z pewnością do nich należy. Dużo już wspólnych numerów tych panów prezentowaliśmy i wydaje się, że artystyczna chemia między nimi działa bez zarzutu. Oparty na soulowym samplu, ale jednocześnie bardzo niecodzienny w swojej rytmice track jest zwiastunem nadchodzącego projektu "King Remembered In Time". Numer czeka na was w rozwinięciu.
STS zdaniem wielu jest jednym z głównych kandydatów do miana "most overlooked". Raper mający na koncie współpracę z takimi tuzami jak Nas, The Roots czy Jill Scott, wciąż nie może przebić się w solowej karierze, choć jego umiejętności od wielu lat zyskują uznanie w undergroundzie. Dziś mamy dla was nowy klip, nakręcony w Berlinie do numeru "Purity Ring". Co za bit, co za ujęcia, co za numer...
Kiedy ci dwaj panowie łączą siły to zawsze można spodziewać się porcji rozbujanej i wykręconej eastcoastowej jazdy. Tym razem bit leci bardziej chilloutowo a Redman... dodatkowo używa też autotune'a. Co z tego wyszło?


































