Bażant

Bażant

kategorie:
dodano: 2024-02-09 17:16 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

"Jest to album w 100% solowy i jednocześnie najcięższy, jaki dotychczas nagrałem (dosłownie i w przenośni). Pożarł on ostatnie 3,5 roku mojego życia, powstawał w szczęściu i bólu, górach i dołach, najlepszych i najgorszych chwilach mojego życia. Nie wiem jak go przyjmiecie i jakie zrobi liczby, ale mam nadzieje, że odda przynajmniej cześć emocji które w niego włożyłem. Mam nadzieje, że zrozumiecie. Dawno się tak nie bałem i jednocześnie nie byłem tak zdeterminowany, żeby wygrać. To moje wszystko albo nic. To jest PSYCHOMACHIA."

 

Tagi:
dodano: 2021-10-07 20:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Dzielą na pół kraj, a my zusammen / Zamiast się w*urwiać, przytul swoją mamę" – rapuje Bażant na wstępie do najnowszego utworu, prezentując głos swojego pokolenia, zmęczonego ciągłym dzieleniem Polski na pół przez klasę polityczną.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-24 18:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Członek Def Jam Recordings Poland zaprezentował dziś swój nowy singiel. "ZAHOOD" to antysystemowy numer, który wyprodukował Perkac. Reżyserią klipu zajął się Kuba Kokot.

Tagi:
dodano: 2021-04-07 11:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 7)

Patoreakcja Maty przypomniała niektórym, że rap może być wyrazem frustracji i sprzeciwu. Podobne zadanie spełniły Patointeligencja czy Polskie Tango Taco Hemingwaya. To nie tak, że rodzimy hip-hop w 2019 roku zbudził się z dziwnego letargu i zorientował się, że czas najwyższy zabrać głos. Polscy raperzy właściwie od początku poruszali tematy ważne społecznie, bynajmniej nie szczędząc gorzkich słów.

video
dodano: 2021-03-30 15:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W zeszłym tygodniu Czarny HIFI w utworze "Pył" zaprezentował dwóch młodych, obiecujących raperów. Jednym z nich był Bażant, który dziś oficjalnie dołącza do składu polskiego oddziału Def Jam Recordings.