Najlepszy Kontakt z Fanami - zagłosuj (Popkillery 2021)

dodano: 2021-04-25 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 36)

To dla słuchaczy jest, to dla słuchaczy! Raperzy potrafią wytworzyć z fanami wyjątkową więź, często skracając dystans i okazując szacunek odbiorcy. Zarówno przy okazji koncertów (np zostając by porozmawiać i podpisać płyty), jak w Internecie. Część artystów żywo prowadzi swoje social-media, pozostając w ciągłym kontakcie z fanami. Jedni robią to na poważnie, inni luźno i humorystycznie, postanowiliśmy jednak w tym roku dać Wam możliwość wskazania rapera, którego aktywność w tej kwestii była w 2020 najbardziej warta uznania. Oto nowa i dość niestandardowa kategoria - Kontakt z fanami!

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na drugiej oficjalnej gali, która już 1 czerwca 2021 (wydarzenie tak jak rok temu transmitowane będzie na PopkillerTV).

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 17.05. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP.

Jeżeli widzisz 'dziękujemy za oddanie głosu' a jeszcze go nie oddałeś to spróbuj otworzyć stronę w innej przeglądarce lub kliknąć w nazwę ankiety

Maruś
Bediiii
Ikar 2115
Masz rację mądry Maćku. Bedi zajmuje 3 pierwsze miejsce gdyż jest dużym skurwielem.
✨
Ojj tak
RunAw
IMO sobel, szkoda że go nie ma na liście
taktaktak
zgadzam sie!
rigczownik essa
oj tak tak
Vever
Zgadzam się
Flis
Wystarcy spojrzeć na chociażby ilość postów na instagramie
Tak
nie, posty na instagramie, a interakcja z widzami. Inny lepszy przykład? B.R.O, chlop stworzył płytę integrując w to słuchaczy, wybór tematów, niektórzy pojawili się ma ft, a inni zrobili bity. Grupka na fb, kilkugodzinny lajw podczas premiery płyty.
Kuba34
Brakuje PIHa
Anonim
Gdzie belmondo? Poza tym chyba kciuk bo ciągle urządzał dla dzieci te zabawy w pytania na insta.
Joł
Kali !!!
Anonim
No każda osoba która chociaż minimalnie śledzi szpaka powinna wiedzieć że jest on prostym wyborem. Mimo że nie jest on obiektywnie świetnym raperem, to miał najlepszy kontakt. Serwer na discordzie, gadanie z ludźmi na otwartym kanale na dsc, granie w tibie z każdym kto chciał, granie w lola, konkurs freestyle (którym w sumie powstał dzięki mnie) w którym wygrany otrzyłam koszulki za free, siedzenie z ludźmi po pare godzin na kanale na discordzie, gra terenowa z instagrama (można było zobaczyc szpaka o doatać rzeczy za free), złoty brelok który fundował cały dzień ze szpakiem. Ewidentnie powinien wygrać te konkurencje.
GMC
Bez porównania z Mielonem :) Pozdrawiam
elo2222
A gdzie sobel? on ma najlepszy kontakt z fanami :((
miko
brak kartkyego za jego nocne lajwy podczas kwarantanny to joke
Piątek
Dokładnie wariacie
kozakubus
A kizo gdzie XDDD? fajne te popkilery
Wpdndhue
Też się nad tym zastanawiam
PRG
Smutne, że nie ma na kogo głosować prawie w żadnej kategorii
GMC
GMC Parafia elo
wtfff
wy jestescie pojebani? mielzky przesiedzial 2 tysiace godzin na twitchu z ludzmi grajac, gadajac, ogladajac wspolnie rzeczy na jutube, on jest totalnie poza konkurencja
poderek
Multi powinien być, na jego serwerze discord często można było z nim pogadać na ogólnym i dodatkowo prowadził dużo streamów na twichu. Już nie wliczając innych rzeczy.
Anonim
No totalnie się zgadzam, Multi ma niewytłumaczalną ale totalnie zajebistą więź z widzami
Kamikkkk
Bediii
Anonim
borys przybylski
Anonimowy3322382628
A gdzie jest Chivas? :(
Zeta
Dawać tu Winiego!
Backspace.
B.R.O Wspólnie stworzona płyta z fanami myślę że wystarczy...
Anonim
Young Multi

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>