Tha Alkaholiks

Tha Alkaholiks

video
dodano: 2020-10-07 19:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Wycofaj się/Back out" to piąty klip promujący "Mixtape 7", którego premiera już w najbliższy piątek. Tym razem DJ Decks we wspólnym utworze połączył Karę i Przemka Fergusona, reprezentantów młodego pokolenia z Tha Alkaholiks, amerykańską grupą z Los Angeles.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-06-19 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"28-29 czerwca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się V edycja międzynarodowego eventu motoryzacyjnego. W tym roku wydarzenie zgromadzi 300 posiadaczy zmodyfikowanych aut z całego świata, selekcjonowanych już od kilku miesięcy. Wrocławski stadion 28 i 29 czerwca zamieni się w wielką arenę dla 300 wyselekcjonowanych samochodów. Organizatorzy oczekują gości z ponad 12 krajów, m.in. z Niemiec, Francji, Czech, Szwecji, Wielkiej Brytanii Irlandii czy Rosji oraz z USA." - piszą organizatorzy. A co to wszystko ma wspólnego z muzyką?

Otóż pierwszego dnia na scenie (ze wsparciem Waldemara Kasty) zaprezentują się połączone siły dwóch legendarnych amerykańskich ekip - The Alkaholiks X The Beatnuts = Liknuts!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2014-03-02 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bomba w postaci trzech legendarnych ekip spadła na Polskę nie tak dawno, odwiedzając kilka miast. Trasa z okazji 21 urodzin Tha Alkaholiks przywiała do nas również Lords Of The Underground i Cali Agents i choć nie wszystkie ekipy pojawiły się w pełnych składach to było co oglądać. My zagościliśmy na występie w Warszawie, gdzie Paweł przeprowadził wywiad z Liksami a ja miałem przyjemność zobaczyć jak Lordsi z zaskakującą na swój wiek energią roznoszą klub 55. W Katowicach z aparatem był natomiast zaprzyjaźniony z nami Michał Moch (mogliście obejrzeć już jego fotorelację z Openair Frauenfeld), który postanowił podesłać nam swoje zdjęcia z tego, co działo się Mega Clubie. Sprawdźcie więc jak wyglądał wieczór 8 lutego w katowickim klubie.

dodano: 2014-02-04 22:55 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Dla każdego fana kalifornijskich klimatów możliwość zobaczenia na żywo jednej z bardziej charakterystycznych ekip z zachodniego wybrzeża to z pewnością duże wydarzenie. Sam wybierałem się na koncert Liksów już kilkakrotnie, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie - a to względy czasowe, finansowe lub organizacyjne, kiedy zapowiadany kilka lat temu występ chłopaków w Poznaniu finalnie nie doszedł do skutku. Z racji tego, że czeka nas wszystkich melanżowy weekend z Tashem, J-Ro i E-Swiftem, odświeżymy sobie nieco ich mocno zakrapianą alkoholem dyskografię, zaczynając od ich klasycznego singla, który jest jednym z najlepszych pijackich hymnów wszechczasów.

dodano: 2014-02-04 00:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W tym tygodniu zagrają w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu i to z okazji trasy świętującej 21-lecie istnienia (21 lat to w Stanach granica wieku, od którego można legalnie kupować alkohol)... To chyba idealny moment, by legendarnym Alkaholiks przyjrzeć się z większą intensywnością i wyjątkowo trzeźwym okiem - Tash, J-Ro i DJ E-Swift, kawał historii kalifornijskiego rapu, nasi nowi Artyści Tygodnia!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty
dodano: 2014-01-30 01:33 przez: HipHopHeadz-pl (komentarze: 0)

HipHopKoncert x DrinkTeamLabel x HipHopHeadz x ANTICS x BIG IDEA prezentują:

kategorie:
dodano: 2014-01-27 09:42 przez: RHW Artists (komentarze: 0)

BIG idea & Antics & Rap History Warsaw oraz Klub 55 prezentują
21 & OVER Anniversary - WORLD TOUR 2014

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-01-12 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tha Alkaholiks w składzie J-Ro, Tash i DJ E-Swift to trzecia i ostatnia ekipa zza oceanu, która 8 lutego 2014 roku przyjedzie do Katowic, aby wspólnie ze wszystkimi polskimi fanami hip hopu świętować swoje 21 urodziny! "Zgodnie z prawem U.S - J-Ro, Tash i DJ E-Swift od lutego bieżącego roku, będą mogli legalnie kupować alkohol ;) Możemy świętować ten dzień razem z nimi. Taka okazja, zdarza się tylko raz w życiu. Tej nocy w żadnym innym miejscu na ziemi, nie będzie lepszej imprezy. Real Hip Hop is over here!"- zapewniają organizatorzy, agencja BIG idea. Poza Liksami na scenie zobaczymy Lords Of The Underground i Cali Agents!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Video
dodano: 2013-06-21 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tede, Grubson, Sokół, Diox, Bisz, Te-Tris zapraszają: J-ro Tha Alkaholiks 27.06/28.06

Już w najbliższym tygodniu J-Ro z Tha Alkaholiks zagra dwa koncerty w Polsce - 27.06. w Warszawie i 28.06. w Krakowie. Powyżej zapowiedź imprezy.

kategorie:
dodano: 2013-06-08 12:16 przez: bigidea (komentarze: 1)
J-Ro of Tha Alkaholiks

DAAAM! LA Here's To You! 
Controlshop.pl prezentuje FRESH ISLAND FESTIVAL 2013 WARM-UP!
27 czerwca 2013 roku w warszawskim klubie 55 wystąpi pochodzący z 
Los Angeles w Kalifornii J-Ro of Tha Alkaholiks, dobrze znany wszystkim fanom West Coast'u, serdeczny przyjaciel Korupta i Daz Dillinger'a z Tha Dogg Pound, Snoop Dogga, Ice Cube'a, KRS-One czy Too Shorta. Przed nami prawdziwa klasyka gatunku, jak zapowiedział sam raper "I have a show with all the Classics!".

kategorie:
dodano: 2013-06-08 12:05 przez: bigidea (komentarze: 0)
J-Ro of Tha Alkaholiks

DAAAM! LA Here's To You! 

Controlshop.pl prezentuje FRESH ISLAND FESTIVAL 2013 WARM-UP! 
28 czerwca 2013 roku w krakowskim klubie Pod Jaszczurami wystąpi pochodzący z Los Angeles w Kalifornii J-Ro of Tha Alkaholiks, dobrze znany wszystkim fanom West Coast'u, serdeczny przyjaciel Korupta i Daz Dillinger'a z Tha Dogg Pound, Snoop Dogga, Ice Cube'a, KRS-One czy Too Shorta. Przed nami prawdziwa klasyka gatunku, jak zapowiedział sam raper "I have a show with all the Classics!".

recenzja
dodano: 2013-02-15 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

W Klasyku Na Weekend pisaliśmy już zarówno o debiucie Kalifornijskiego giganta jak i o trzecim "Restless", który na dobre zrobił z niego światową gwiazdę. X jest gościem, którego talent, osobowość, głos i dobór bitów automatycznie klasyfikują go jako classic-makera. Niewielu może pochwalić się swoimi pierwszymi albumami z taką pewnością ich zawartości. Ilu z największych zaliczało potknięcia przy najtrudniejszym podobno w karierze drugim albumie. Wydane w 1998 roku "40 Dayz & 40 Nightz" to krążek o którym w dyskusjach nad najlepszym momentem w dyskografii X to the Z nie wolno zapominać.

To właśnie tutaj ze swoją riot music, kawałkami brzmiącymi jakby nagrywali je tytani albo superbohaterowie, a nie istoty ludzkie, X gruntuje pozycję jako jeden z największych mikrofonowych talentów w historii swojego wybrzeża. Nie da się nudzić. Więcej! Ciężko oderwać uwagę choć na chwilę, a każda taka sytuacja może powodować przegapienie morderczych linijek albo refrenów... Tutaj nie ma miejsca na zapychacze. Wymienianie highlightów jest jak wymienianie wybitnych koszykarzy w historii Lakersów - za co się nie złapiesz, to zasluguje na więcej niż kilka słów. Zapraszamy was na klasyk wagi super-ciężkiej, płytę która przerazi wasze matki, a wam pokaże jak się robi ponadczasowe bangery.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2012-07-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 43)
Wreszcie dotarła do nas właściwa wakacyjna pogoda, a wraz z nią plażowe plenerowe melanże, w których pobyt w klubie staje się jednym z etapów a nie głównym punktem programu. A skoro klub dopiero potem to konieczna staje się odpowiednia muzyka, wkręcająca ludzi we właściwy melanżowy klimat. Co więc odpalić gdy spotykacie się razem, towarzystwo jeszcze nie jest wystarczająco rozgadane a pierwsza butelka dopiero zaczyna się opróżniać? Oto mała podpowiedź, pozbawiona miejsc i nie będąca rankingiem naj naj naj ever, tylko gorącą 17 numerów, które do wspomnianej wyżej atmosfery pasują idealnie. Kolejność alfabetyczna, playlista pod spodem.

dodano: 2011-07-12 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Likwit Crew to ekipa, której przedstawiać fanom WestCoastu nie trzeba. Dla wielu kojarzona jako "ekipa Xzibita" powstała tak naprawdę z inicjatywy Kinga Tee, który na początku w jej szeregi zwerbował właśnie X'a i Tha Alkaholiks. Zespół w skład którego wchodzą producent E-Swift i dwóch raperów - Tash i J.Ro już niebawem ma wrócić ze wspólnym albumem z The Beatnuts.

W 1994 roku zespół przygotowywał się do wydania swojego drugiego albumu "Coast II Coast", a pierwszym singlem był numer o wdzięcznej i dźwięcznej nazwie "DAAAM!".