Przemek Ferguson

Przemek Ferguson

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-30 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dwa dni temu Remik skomentował zakończenie przez StoproRap współpracy z Przemkiem Fergusonem, podkreślając, że powodem nie były finanse, a zdrowie psychiczne rapera i poprosił raperów, by nie reagowali na zaczepki, bo one również wynikają z choroby. Dziś Przemek odniósł się do tych słów i do całego rozstania z wytwórnią na swoim Facebooku. Post skomentowali m.in. DJ Decks czy Anatom.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-28 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Wczoraj wieczorem DJ Decks poinformował o zakończeniu przez StoproRap współpracy z Przemkiem Fergusonem. Wszystko w obliczu kolejnych publikacji na jego profilach. Teraz do sytuacji odniósł się właściciel wytwórni, Remik:

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-28 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Saga pod tytułem "Przemek Ferguson w StoproRap" dobiega końca szybciej niż planowano. Po kolejnych turbulencjach wytwórnia postanowiła zakończyć współpracę z raperem, o czym poinformował DJ Decks.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-26 20:10 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Filipek zaatakował dziś Kartky'ego i Przemka Fergusona w swoim nowym singlu "Powrót Króla". Obaj zdążyli już odnieść się do całej sytuacji.

dodano: 2022-01-26 14:24 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Filipek ostro rozpoczyna nowy rok. W singlu "Powrót Króla" słyszymy czytelne linijki w stronę Kartky'ego i Przemka Fergusona.

video
dodano: 2021-07-09 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Przemek Ferguson prezentuje klip do utworu pt. "Białe Skoki 2". Kawałek jest nawiązaniem do akcji, podczas której raper obdarowywał białym sportowym obuwiem dzieci i młodzież z rodzinnego Giżycka.

video
dodano: 2021-05-07 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Przemek Ferguson prezentuje klip do utwór pt. „Przełom”. Tytuł nowego singla ma podkreślić, że raper odcina się od przeszłości i zaczyna zupełnie inny etap. Stworzony przez niezawodną ekipę Powidoków klip dokumentuje ten przełomowy dla rapera moment.

video
dodano: 2021-02-19 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Przemek Ferguson niedawno opublikował oświadczenie, w którym przeprosił swoich fanów oraz wytłumaczył, co się z nim działo w ostatnim okresie. Dziś do sieci trafił nowy singiel rapera "M", który jest pożegnaniem z przeszłością i początkiem nowego etapu w życiu reprezentanta StoproRap.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-04 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po 4-miesięcznej nieobecności i problemach z wytwórnią Przemek Ferguson wrócił na swoje social media, gdzie wystosował oświadczenie, w którym opisał co działo się z nim przez ostatnie miesiące oraz przeprosił fanów, których zawiódł.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-14 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Przedwczoraj sprawa Przemka Fergusona znalazła kontynuację w wymianie zdań Kałacha i Remika. Wczoraj natomiast wytwórnia StoproRap opublikowała rozmowę z Przemkiem na Messengerze. Jak się okazało, raper doszedł z wytwórnią do porozumienia i skupi się aktualnie na terapii, w której wspiera go label.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Po aferze wokół Przemka Fergusona, social media rapera ucichły i nie otrzymywaliśmy żadnych wiadomości dotyczących jego nadchodzących ruchów zarówno z jego strony, jak i wytwórni StoproRap. Wczoraj MC ogłosił się na facebookowych grupkach skupiających producentów, że szuka nowych podkładów na płytę, co skomentował DJ Decks.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-20 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Filipek przeżywa ostatnio bardzo aktywny okres, przygotowując się do wypuszczenia nowej płyty, równolegle trenując do walki z Sobotą na Fame MMA. Raper odpowiedział na parę pytań fanów na swoim Instastory, gdzie opowiedział m.in. o niedoszłej współpracy z Przemkiem Fergusonem, groźbach, jakie od niego otrzymał oraz o odczuciach wobec nowej płyty Sitka.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-18 20:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 15)

Szpaku na swoim Instagramie urządził dosyć długie Q&A, w którym zdradził co sądzi o twórczości Chady, sytuacji Przemka Fergusona, czy muzyce Intruza czy Dedisa. Założyciel GUGU opowiedział również o swoich reakcjach na hejt, o tym, czym zajmował się, zanim został raperem oraz którzy raperzy w Polsce zasłużyli na największe propsy. Zdradził również nadchodzącą współpracę ze studiem Riot Games, twórcami gry League Of Legends.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-14 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po wczorajszym zawieszeniu premiery klipu, losy Przemka w StoproRap stały pod wielką niewiadomą. Raper dziś publikuje oświadczenie, odnosząc się do zarzutów o "flexowanie". Oprócz tego wyjaśnia również, jak sytuacja wyglądała z jego perspektywy oraz stawia warunki swojej wytwórnii.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-13 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Po ostatnich wypowiedziach i działaniach Przemka na jego Instagramie, wytwórnia StoproRap postanowiła zainterweniować. Label z troski o artystę zawiesił premierę jego nowego teledysku.

Strony