Tha Alkaholiks "DAAAM!" (Diggin In The Videos #166)

Likwit Crew to ekipa, której przedstawiać fanom WestCoastu nie trzeba. Dla wielu kojarzona jako "ekipa Xzibita" powstała tak naprawdę z inicjatywy Kinga Tee, który na początku w jej szeregi zwerbował właśnie X'a i Tha Alkaholiks. Zespół w skład którego wchodzą producent E-Swift i dwóch raperów - Tash i J.Ro już niebawem ma wrócić ze wspólnym albumem z The Beatnuts.

W 1994 roku zespół przygotowywał się do wydania swojego drugiego albumu "Coast II Coast", a pierwszym singlem był numer o wdzięcznej i dźwięcznej nazwie "DAAAM!".

Oparty o sampel z "Nautilusa" Boba James (wcześniej wykorzystywanego między innymi przez Run DMC i Ericka B z Rakimem) joint jest swego rodzaju definicją stylu zespołu. E-Swift zaserwował soczysty, potężny banger na którym J.Ro i Tash prezentują swoje nieprzeciętne umiejętności.

W teledysku pojawia się również młodziutki Xzibit. "Ninety three million five thousand flows/ And here's one more for the hoes" nawija J.Ro, a jego flow i poczucie humoru z każdym wersem potwierdzają swoją nieśmiertelność. Wszystko zobrazowano porytym i charakterystycznym dla zespołu teledyskiem, który możecie obejrzeć pod spodem. Daaaam!

 

krosfejder
DAMN! KIEDY NOWY FRESZ-MAN?
Anonim
Prawdziwy Rap prosto z Westcost'u taki lubię.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>