Saful

Saful

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Saful był ostatnio gościem naszego cyklu Rentgen, gdzie odpowiedział na szereg pytań dotyczących rapu, filmu czy ciekawostek prywatnych. Jednym z wątków było pytanie "Gdyby miał stworzyć płytę w duecie z drugim raperem mając na to 2 tygodnie to kogo by wybrał?". Odpowiedź może zaskakiwać.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-01 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ekipa Dixon37, której częścią jest Saful, została zapowiedziana jako goście na bonus tracku z nadchodzącego albumu rapera pt. „Krok w chmurach”. Od długiego czasu wielokrotnie między nim a jego ekipą doszukiwano się konfliktu, wątpliwości jednak są po raz kolejny rozwiane - Saful i jego skład w dalszym ciągu się ze sobą trzymają, a dowodem tego jest ich wspólny utwór na jego płycie. Ponadto w utworze „Czerwone Plamy” usłyszymy również brata Safula - Stefa, który położył swoją zwrotkę. Track ten będzie dostępny w wersji fizycznej tylko dla tych, którzy zdecydują się na kupno preorderu „Kroku w chmurach”.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Saful gościł ostatnio w studiu RapNews. Raper opowiedział o swoim udziale na nadchodzącej płycie Dixonów oraz odniósł się do plotek na temat jego odejścia z zespołu.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-07-20 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Gościnki ReTo i Jana-rapowanie na poprzednich singlach z jego solowego debiutu wskazywały, że na płycie Saful chętnie będzie współpracował z młodszymi graczami ze sceny. Tymczasem raper całkowicie zaskoczył fanów, zapowiadając kooperację z legendarnym Kazikiem Staszewskim.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wraz z wczorajszą premierą klipu Safula pt. „Cisza”, z gościnnym udziałem Jana-rapowanie, wystartował pre-order jego nadchodzącego, debiutanckiego albumu, zatytułowanego „Krok w chmurach”. Za produkcję wszystkich utworów odpowiada duet Sampler Orchestra

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-05-27 17:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Krok W Chmurach" to pierwszy solowy album Safula, znanego dotychczas z warszawskiego kolektywu Dixon37. Za produkcję wszystkich utworów odpowiada duet producencki Sampler Orchestra.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-19 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Poznaliśmy tytuł albumu Safula oraz datę startu preorderu płyty. Dziś na Instagramie rapera pojawiła się infografika, z której wynika, że jego pierwszy solowy projekt będzie nosił nazwę "Krok W Chmurach". Pre-order startuje już w przyszły czwartek, a razem z nim ukaże się klip z gościnnym udziałem rapera z młodego pokolenia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-17 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Sebastian Fabijański to postać, która elektryzuje słuchaczy w zasadzie od momentu jej pojawienia się na scenie. Saful skomentował przebieg kariery rapera-aktora, porównując ją do swojej. Przy okazji zahaczył o temat konfliktu Fabijańskiego z Quebo.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wydany parę dni temu singiel "LC500" Safula spotkał się w większości z pozytywnym odbiorem, jednak części fanom, w szczególności tym kojarzącym go z działalności w zespole Dixon37, nie spodobała się forma nowego utworu. Raper w nowym poście odniósł się do tej krytyki, opisując genezę numeru. Artysta podziękował również odbiorcom za dużą aktywność pod nowym klipem.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-11 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ruchy Safula na polu muzycznym znacznie ucichły po premierze serialu "Ślepnąc od świateł". Dopiero w tym roku raper opublikował solowy singiel "Cyberreal", który jest pierwszą zapowiedzią jego solowej płyty. Dziś otrzymaliśmy drugi numer, "LC500", z gościnnym udziałem ReTo. Jego produkcją zajął się duet Sampler Orchestra. Dowiedzieliśmy się również, kiedy możemy spodziewać się płyty członka Dixon37.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-08-21 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Co łączy książki i rap? Sporo. RAP BIBLIOTEKA to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia.

W serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół, Pezet oraz Saful rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość.

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-12 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po świetnym debiucie w "Ślepnąc od świateł" na Safula padły reflektory i możliwości do kariery w świecie filmu. Jak się okazuje - miał też propozycję zagrania głównej roli w "Procederze", filmie opartym na życiu Chady.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-19 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po roli w serialu „Ślepnąc od świateł”, Kamil Nożyński znany w środowisku jako Saful prezentuje pierwszy singiel zapowiadający solową płytę. Utwór nosi tytuł „Cyberreal” i w gorzkich słowach komentuje otaczającą nas rzeczywistość.

Tagi:
dodano: 2020-05-07 23:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Wieczorny raport z frontu i kolejna porcja gorących 16-tek. Jest DJ Buhh, jest Rahim, jest Saful, Avi czy be vis, słyszymy też mocną reprezentację podziemia w osobach Koldiego, Karwana, Kościeya, Oxona czy Medarda. A do tego - Margaret, Krzysztof Gonciarz czy Artur Andrus.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-26 16:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 4)

Członek grupy Dixon37 już jakiś czas temu zdradzał, że ma w planach wydanie solowego albumu i zapewne już byśmy go dostali gdyby w międzyczasie nie eksplodowała jego kariera aktorska. W 2017 roku Saful ujawnił przecież, że materiał na solową płytę ma już w sporej większości skończony.

Tagi:

Strony