Saful

Saful

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-07-20 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Gościnki ReTo i Jana-rapowanie na poprzednich singlach z jego solowego debiutu wskazywały, że na płycie Saful chętnie będzie współpracował z młodszymi graczami ze sceny. Tymczasem raper całkowicie zaskoczył fanów, zapowiadając kooperację z legendarnym Kazikiem Staszewskim.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wraz z wczorajszą premierą klipu Safula pt. „Cisza”, z gościnnym udziałem Jana-rapowanie, wystartował pre-order jego nadchodzącego, debiutanckiego albumu, zatytułowanego „Krok w chmurach”. Za produkcję wszystkich utworów odpowiada duet Sampler Orchestra

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-05-27 17:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Krok W Chmurach" to pierwszy solowy album Safula, znanego dotychczas z warszawskiego kolektywu Dixon37. Za produkcję wszystkich utworów odpowiada duet producencki Sampler Orchestra.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-19 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Poznaliśmy tytuł albumu Safula oraz datę startu preorderu płyty. Dziś na Instagramie rapera pojawiła się infografika, z której wynika, że jego pierwszy solowy projekt będzie nosił nazwę "Krok W Chmurach". Pre-order startuje już w przyszły czwartek, a razem z nim ukaże się klip z gościnnym udziałem rapera z młodego pokolenia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-17 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Sebastian Fabijański to postać, która elektryzuje słuchaczy w zasadzie od momentu jej pojawienia się na scenie. Saful skomentował przebieg kariery rapera-aktora, porównując ją do swojej. Przy okazji zahaczył o temat konfliktu Fabijańskiego z Quebo.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wydany parę dni temu singiel "LC500" Safula spotkał się w większości z pozytywnym odbiorem, jednak części fanom, w szczególności tym kojarzącym go z działalności w zespole Dixon37, nie spodobała się forma nowego utworu. Raper w nowym poście odniósł się do tej krytyki, opisując genezę numeru. Artysta podziękował również odbiorcom za dużą aktywność pod nowym klipem.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-11 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ruchy Safula na polu muzycznym znacznie ucichły po premierze serialu "Ślepnąc od świateł". Dopiero w tym roku raper opublikował solowy singiel "Cyberreal", który jest pierwszą zapowiedzią jego solowej płyty. Dziś otrzymaliśmy drugi numer, "LC500", z gościnnym udziałem ReTo. Jego produkcją zajął się duet Sampler Orchestra. Dowiedzieliśmy się również, kiedy możemy spodziewać się płyty członka Dixon37.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-08-21 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Co łączy książki i rap? Sporo. RAP BIBLIOTEKA to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia.

W serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół, Pezet oraz Saful rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość.

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-12 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po świetnym debiucie w "Ślepnąc od świateł" na Safula padły reflektory i możliwości do kariery w świecie filmu. Jak się okazuje - miał też propozycję zagrania głównej roli w "Procederze", filmie opartym na życiu Chady.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-19 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po roli w serialu „Ślepnąc od świateł”, Kamil Nożyński znany w środowisku jako Saful prezentuje pierwszy singiel zapowiadający solową płytę. Utwór nosi tytuł „Cyberreal” i w gorzkich słowach komentuje otaczającą nas rzeczywistość.

Tagi:
dodano: 2020-05-07 23:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Wieczorny raport z frontu i kolejna porcja gorących 16-tek. Jest DJ Buhh, jest Rahim, jest Saful, Avi czy be vis, słyszymy też mocną reprezentację podziemia w osobach Koldiego, Karwana, Kościeya, Oxona czy Medarda. A do tego - Margaret, Krzysztof Gonciarz czy Artur Andrus.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-26 16:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 4)

Członek grupy Dixon37 już jakiś czas temu zdradzał, że ma w planach wydanie solowego albumu i zapewne już byśmy go dostali gdyby w międzyczasie nie eksplodowała jego kariera aktorska. W 2017 roku Saful ujawnił przecież, że materiał na solową płytę ma już w sporej większości skończony.

Tagi:
kategorie: Film, News
dodano: 2018-08-23 11:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Zapowiadany od dawna serial “Ślepnąc od świateł” bazujący na świetnie przyjętej książce Jakuba Żulczyka, zadebiutuje jesienią na antenie HBO i na platformie HBO GO. W sieci pojawił się trailer produkcji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-10-19 16:15 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Informowaliśmy wczoraj o filmikach opublikowanych przez członków składu Dixon37, które były ewidentną parodią performance'u Solara. Dziś otrzymaliśmy kolejny filmik, na którym Kafar z Restem mówią: "Jest wszystko w porządku, ekipa ma się dobrze."

Nietrudno było się domyślić, że całość jest żartem nawiązującym do akcji promocyjnej płyty "Klub 27". Gdyby ktoś jednak miał wątpliwości, raperzy ze składu Dixon37 je rozwiewają.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-04-07 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kafar i Saful z ekipy Dixon37 udostępniają numer pt. "Co skurwysyny robicie z tym krajem?!". Za bit odpowiada Szczur JWP, natomiast za skrecze DJ Gondek. Wspólny utwór raperów z ekipy Dixon37 o tematyce patriotycznej nieprzypadkowo pojawia się teraz, gdy do wyborów prezydenckich został ponad miesiąc.

Tagi: