Saful ujawnia tytuł nowego albumu oraz opowiada o jego koncepcie

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-19 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Poznaliśmy tytuł albumu Safula oraz datę startu preorderu płyty. Dziś na Instagramie rapera pojawiła się infografika, z której wynika, że jego pierwszy solowy projekt będzie nosił nazwę "Krok W Chmurach". Pre-order startuje już w przyszły czwartek, a razem z nim ukaże się klip z gościnnym udziałem rapera z młodego pokolenia.

“'Krok W Chmurach' to album oparty o skrajności oraz dwuznaczności. To moje szczere, wewnętrzne spostrzeżenia, przeplatane momentami cynicznym podejściem do życiowych absurdów. Kroki w chmurach mieszają się ze spacerem po twardym, miejskim asfalcie. Na albumie nie znajdzie się dużo gości. Stawiam tylko na nieoczywiste połączenia." - tak Saful opisuje swój nadchodzący krążek.

Do tej pory usłyszeliśmy dwa single rapera - w gorzki sposób komentujący rzeczywistość "Cyberreal" oraz lekki, bangerowy "LC500" z zaskakującym gościnnym udziałem rapera ReTo. Oficjalnie wiadomo już, że znajdą się one na nadchodzącym albumie. Klipy do obu utworów do tej pory zgromadziły łącznie prawie 1,5 miliona wyświetleń, a ich odsłuchy pojawiły się na wielu streamingowych playlistach.

Tagi: 

beba
"Cyberreal" genialny, chciałoby się tylko takiego Safula słuchać, bo w kolejny singiel uważam za strzał w stopę. A szkoda, bo to ciekawy gracz, który mocno może jeszcze zamieszać w rapgrze. Oby :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>