Medard

Medard

dodano: 2020-05-07 23:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Wieczorny raport z frontu i kolejna porcja gorących 16-tek. Jest DJ Buhh, jest Rahim, jest Saful, Avi czy be vis, słyszymy też mocną reprezentację podziemia w osobach Koldiego, Karwana, Kościeya, Oxona czy Medarda. A do tego - Margaret, Krzysztof Gonciarz czy Artur Andrus.

video
dodano: 2019-11-04 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Medard zaprezentował drugi numer z serii #DlaSztuki. Po braggowym "Qui Pro Quo" przyszedł czas na coś z zupełnie innej beczki.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-30 20:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Medard prezentuje pierwszy nowy numer po półrocznej przerwie. Za produkcję "Tak się składa" odpowiada pochodzący z Gdańska Grubz.

Na swoim fanpage'u Medard napisał: "To była najdłuższa w moim życiu przerwa od rapowania. Bolało. Długo zbierałem się do powrotu i po raz pierwszy zastanawiałem się "czy mi wypada", czy warto. Warto".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Medard prezentuje kolejny z luźnych numerów z serii "Zapisz sobie". Po krótkiej przerwie raper wrócił z kawałkiem "Popiół", który jest już dostępny na jego kanale.

Wyprodukowany przez Szpalowskiego "Popiół" to dwie historie prowadzące bezpośrednie  do życiowego dołka - zawiedziona przyjaźń i skazany na porążkę związek. Tytułowy "Popiół" symbolizuje koniec, ale i drogę wyjścia z opresji.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-15 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejnym numerem Medarda na playliście "Zapisz sobie" jest "Dokąd idziemy". W surowym bangerze gościnnie pojawił się reprezentant Torunia - MAXTHC.

"Dokąd idziemy" stworzone we współpracy z niezawodnym DJ'em Siódme Przykazanie to newschoolowy, barbarzyński banger załadowany do oporu punchline'ami. Retard rapowa stylistyka posłużyła do przewrotnego komentarza do kierunku w którym zmierza nowoczesny rap.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-01 15:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Medard prezentuje kolejny numer w serii "Zapisz sobie", tym razem we współpracy z nieocenionym DJ'em Siódme Przykazanie

Czwarty numer w serii jest najmniej poważnym i prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjnym w dorobku Medarda. Spontaniczny joint żartobliwie komentuje nakręcającą się wizerunkową spiralę w zestawieniu z lumpiarskim stylem autora. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-20 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny tydzień i kolejny singiel od Medarda. Na oficjalnym kanale rapera pojawił się następny wynik współpracy z Atutem - kawałek "Mocarstwowe sny".

Trzeci numer Medarda ukazuje zupełnie inną stronę jego rapowego warsztatu. "Napisałem go w godzinę bez specjalnego rzeźbienia i dobierania słów. Kiedy wróciłem do niego następnego dnia stwierdziłem, że to zbyt prawdziwe, żeby ingerować w to ze względu na dbałość o detal". Zestawienie wspominek ze współczesnymi planami Medarda swoją rozbudowaną aranżacją doskonale podkreślił Atut.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-11 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po powrocie z numerem "Zapisz sobie" Medard prezentuje następny kawałek. "C.D.N." to kolejny wynik współpracy rapera z autorem muzyki na poprzednich płytach Meda - Szpalowskym.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-05 14:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na pierwszy weekend nowego roku mamy dla Was muzyczny powrót i transformację - współzałożyciel i wieloletni redaktor Popkillera Daniel Wardziński zmienia pseudonim, muzyczny klimat i atakuje nowym braggowym bangerem! Jako Med MC we współpracy ze Szpalowskym wydał chwalone albumy "Teraz Albo Nigdy" (2014) oraz EP "Lepiej Późno Niż Wcale" (2016). Na 2018 planuje dużą muzyczną kampanię, a otwiera ją braggowy numer "Zapisz sobie".

"Zapisz sobie" to pierwszy z długiej serii singli, które będą pojawiać się na kanale w najbliższych tygodniach. Więc zapisz sobie. Wyprodukowany przez Atuta banger to rapowe "nowy rok, nowy ja", tylko że na serio. Nowa ksywa, nowy fanpage i zupełnie nowa stylówka. Inspirowany brytyjskimi brzmieniami kawałek można sprawdzić na kanale Medarda na YouTube.

Tagi: