DJ BUHH

DJ BUHH

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-11-23 07:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Tajemnicza postać DJ-a Buhha jest od lat związana z karierą Tedego, a mixtape'y Buhha to klasyka podziemnych materiałów. Teraz Buhh po raz pierwszy pojawi się gościnnie na koncercie TDF'a!

Tagi:
dodano: 2020-05-07 23:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Wieczorny raport z frontu i kolejna porcja gorących 16-tek. Jest DJ Buhh, jest Rahim, jest Saful, Avi czy be vis, słyszymy też mocną reprezentację podziemia w osobach Koldiego, Karwana, Kościeya, Oxona czy Medarda. A do tego - Margaret, Krzysztof Gonciarz czy Artur Andrus.

dodano: 2020-01-31 00:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tede i Sir Mich opublikowali "Tańcuj" czyli singiel z "Disco Noir", gdzie w klubowej otoczce raper serwuje nam uszczypliwą obserwację obecnych wydarzeń na świecie. Na dokładkę dostajemy powrót DJ-a Buhha i ostry przelot po klasycznym bicie. Która z odsłon mocniej trafia w Wasze gusta?

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2016-01-11 15:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W Sylwestra ukazał się siódmy wolumin mixtape'ów DJ-a Buhha "Hans Ximer: Uwertura" i jak się okazuje płyta pojawi się także w wersji fizycznej - i to darmowej! Odbędzie się również specjalna impreza, w trakcie której wyjątkowo siły sceniczne połączą... DJ Buhh i Tede!

 

Tagi:
dodano: 2015-12-31 20:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Dj Buhh powraca! Wielkie Joł prezentuje video DJ BUHH feat. TEDE - 40 FEJM (40MILL REMIX) promujące kolejną produkcję zatytułowaną "HANS XIMER UWERTURA"! Cały mixtape Buhha (Wolumin VII Finalny!) pojawi się już o 23:59, na zamknięcie 2015 roku...

[Edit: Poniżej linki do całego mixtape'u]

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2010-12-29 20:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 18)
Można go lubić i nie lubić (ja nie jestem szczególnym fanem), jarać się jego podejściem i nie jarać, ale głupio nie napisać o jego nowej produkcji. Tede, a właściwie DJ BUHH, przedstawia "Wolumin V", który rozprowadza i promuje w nowatorskiej formie. Nowatorskiej przynajmniej jak na nasze podwórko.

Na facebooku znajdziecie profil facebuhha, na którym wszystkiego można się dowiedzieć i wszystko stopniowo odsłuchiwać. Numerów tam opublikowanych jest tyle, że nawet nie chciało mi się ich liczyć. A co w tym takiego fajnego i nowego?