DJ Buhh zagra swój pierwszy DJ-set w historii!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-11-23 07:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Tajemnicza postać DJ-a Buhha jest od lat związana z karierą Tedego, a mixtape'y Buhha to klasyka podziemnych materiałów. Teraz Buhh po raz pierwszy pojawi się gościnnie na koncercie TDF'a!

Do tej pory mogliśmy zobaczyć release party mixtape'u "Hans Ximer: Uwertura", w 2016 roku w warszawskim klubie BAL, gdzie gospodarzami byli DJ Buhh i Tede. Jednak Buhh nie grał nigdy oficjalnego warm-upowego DJ-setu. To wydarzy się już 3 grudnia na koncercie na 10-lecie "Elliminati".

"MORDY NO TAKIEJ SYTUACJI TO W ZYCIU JESZCZE NIE BYLO, ALE SPECJALNIE NA TEN KONCERT UDALO MI SIE SCIAGNAC MOJEGO SERDECZNEGO PRZYJACIELA DJ-A BUHHA. NIE BYLO LATWO, ALE WARTO. TO BEDZIE MOCNE SHOW, A DJ BUHH WAS POZDRAWIA I PIE……" - napisał Tede, informując o obecności Buhha.

"Elllimination" to koncert jubileuszowy płyty "Elliminati", który już 3 grudnia w Warszawie. Tede zapowiada specjalną oprawę i atrakcję, a dotychczas ujawnieni goście to poza Buhhem Sitek, Abel i Wuwunio. Informacje i bilety znajdziecie tutaj.

Tagi: 

Bazantarnia
Moglby juz sobie dac spokoj i zejsc ze sceny, jak sam powiedzial na pierwszym Buhhu "Przyjda nastepni, to pojde na smietnik".

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>