Kazzam

Kazzam

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-06-19 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Ogrom pracy jaki w podziemiu wykonali Solar i Białas jest godny podziwu, szacunku i sam w sobie jest świetnym uzasadnieniem tego, że w końcu podpisali kontrakt z jedną z największych rapowych wytwórni w kraju. Ilość wspólnych materiałów, solowych produkcji, mixtape'ów, luźnych numerów, collabos z innymi MC's, bitew freestylowych i koncertów jest prawdopodobnie kilka razy większa niż w przypadku innych raperów w ich przedziale wiekowym. Zaangażowanie, determinacja i pasja zawsze były ich atutem, a konsekwencja koniec końców musiała zaowocować legalnym debiutem.

"Stage Diving" miało być pchnięciem polskiego rapu w drugą dekadę XXI wieku, zerwaniem z konserwatywnym i anachronicznym spojrzeniem na tą muzykę i kolejnym otwarciem drzwi Prosto Label na nowe trendy w dzisiejszym hip-hopie. Poprzedzające materiał luźne numery pokazywały, że w przeciwieństwie do zdecydowanej większości polskich raperów, Solar i Białas naprawdę czują ten styl. Jak ostatecznie prezentuje się krążek?

video
dodano: 2013-01-23 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Soulpete / Kazzam - Never Gonna Give You Up (Official Video)

Z cyklu lepiej późno niż wcale... Pamiętacie jeszcze fabularny klip do kawałka "You've Got Me Girl" promującego "SoSoulSynergy" Soulpete'a? "Never Gonna Give You Up" jest jego kontynuacją, a Piotrka wspiera tu inny bardzo uzdolniony producent z naszego kraju - Kazzam, którego możecie znać chociażby ze współpracy z Białasem. Klip pojawił się w nowy rok, ale przemknął niezauważony, więc postanowiliśmy zwrócić waszą uwagę, bo to kawał naprawdę wysokiej klasy roboty. Znakomity kawałek, mistrzowski, wciągający klip i jeszcze większy apetyt na "So(ul) Raw LP". 10 tysięcy wyświetleń na YT przy czymś takim to chyba jakiś słaby żarcik co? Ja już nabiłem co najmniej 10 kolejnych, teraz pora na was. Kto widział niech nie marudzi tylko włączy jeszcze raz, bo aż się prosi.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-20 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

SMog - Z Szarości prod.Kazzam

Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla zapowiadającego debiutancką epkę SMoga "Z Dymu I Mgły", której premiera przewidziana jest na 10.2012. Bit do numeru "Z Szarości" wyprodukował Kazzam.

Tagi:
dodano: 2011-09-01 22:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 61)
Zgodnie z obietnicą 1 września, punktualnie o godzinie dwudziestej drugiej jako pierwsi mamy przyjemność zaprezentować wam nowy album Solara i Białasa.

"Z Ostatniej Ławki" to siedemnaście numerów, które prezentują wszystko co najlepsze z ostatnich trzech lat. Płytę możecie sprawdzić u nas zupełnie za darmo, ale również kupić sobie egzemplarz trójskrzydełkowego digipacka. Pod spodem znajdziecie z kolei wszystkie najważniejsze informacje dotyczące albumu oraz krótkie info od autorów.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-02-23 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)
Od czasu, gdy ostatnio Białas wypuścił materiał na autorskich bitach upłynęło już dobre parę lat. W międzyczasie zdołał pozyskać fanów w całym kraju za sprawą charyzmatycznych nawijek na wolnostylowych bitwach oraz licznych mixtape'ów, które krok po kroku gromadziły coraz więcej odbiorców.

Jako jeden z etapów poprzedzających wspólny krążek z Solarem obaj postanowili wypuścić w ostatnich dniach minionego roku dwie solówki, tym razem sięgając po bity od MMXa i Kazzama. Jak BŁS spisał się w duecie z tym drugim?