Lenzy

Lenzy

dodano: 2015-05-16 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Aptaun Support prezentuje swoje kolejne wydawnictwo. Tym razem światło dzienne ujrzał album Lenzy "Infinity" EP, który nadal możecie nabyć w AptaunSklepie. Cały album został też udostępniony do odsłuchu za pośrednictwem kanału AptaunTV.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-04-30 22:02 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Infinity" EP to materiał typowo instrumentalny, momentami mocno abstrakcyjny, elektroniczny i filmowy, będący poważnym krokiem w stronę solowej kariery producenta, otwierającym zupełnie nowy rozdział na jego muzycznej drodze.

Pozornie różne stylistycznie numery tworzą całość pod lekko enigmatyczną koncepcją, której Lenzy nie chce do końca zdradzać. Zmusza to odbiorcę do samodzielnego, dogłębnego poznania materiału …

Tracklista "Infinity" EP:
 
1. Together We Will Live Forever
2. Sex
3. Love
4. Hate
5. Skit
6. Forever..?

dodano: 2015-04-28 22:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Aptaun Support prezentuje drugi singiel pt. "Sex" promujący zbliżające się wielkimi krokami instrumentalne EP Lenzy'ego – "Infinity", które już teraz możecie zamówić w ramach preorderu w AptaunSklepie. Premiera EP – 15.05.15r. Album dostępny jest w ściśle limitowanej edycji (bez opcji dotłaczania i reedycji) w ilości TYLKO 400 egzemplarzy w cenie 17pln (z darmową przesyłką). Wydany będzie w bardzo estetycznym 3-skrzydełkowym digipack'u.

"Infinity EP" to materiał typowo instrumentalny, momentami mocno abstrakcyjny, elektroniczny i filmowy, będący poważnym krokiem w stronę solowej kariery producenta, otwierającym zupełnie nowy rozdział na jego muzycznej drodze.

Tagi:
kategorie: Audio, Elektronika, News
dodano: 2015-04-02 20:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dniu dzisiejszym szeregi inicjatywy Aptaun Support zasilił producent Lenzy. Z tej okazji prezentujemy pierwszy singiel pt. "Hate" promujący zbliżające się wielkimi krokami instrumentalne EP - "Infinity", które będziecie mogli zamówić niebawem w preorderze w AptaunSklepie.

dodano: 2014-01-05 13:17 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 13)

Pochodzący z Krakowa Deys to jeden z tych artystów, którzy w minionym roku byli dla mnie jednym z największych odkryć w rodzimym rapie. Konsekwentnie kreujący własny styl, niepodobny do żadnego obecnego na scenie, zarówno podziemnej jak i mainstreamowej wydając serię video klipów, zarówno autorskich jak i klimatycznych wizualizacji tworzył otoczkę wokół swojego mixtape "Audiogramy". Przyszedł w końcu czas by pobrać owe wydawnictwo.

Wśród gości: VNM, Te-Tris, Lou, Kobik, czy LaikIke1, bity zafundowali nam młodzi zdolni. Usłyszymy bowiem produkcje autorstwa: Lenzy'ego, SoDrumatica, Juicy'ego, FOUX'a, czy NoTime'a. W rozwinięciu newsa tracklista, link do downloadu, możliwość zamówienia fizycznej wersji mixtape oraz najnowszy klip do numeru "Odpowiedzi", na bicie Drumaholikz.

video
dodano: 2013-07-09 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 15)

Deys - Kodeina (prod. Lenzy)

Po czterech singlach promujących "Swag Jak Skurwysyn Prezentuje: Nowa Szkoła Mixtape" przyszedł czas na kolejny teledysk promujący owy mixtape. Tym razem na bicie Lenzy'ego zaprezentował się reprezentant Krakowa - Deys. Utwór "Kodeina" to niezwykle klimatyczny numer do którego nakręcony został ciekawy  teledysk.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-06-19 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Ogrom pracy jaki w podziemiu wykonali Solar i Białas jest godny podziwu, szacunku i sam w sobie jest świetnym uzasadnieniem tego, że w końcu podpisali kontrakt z jedną z największych rapowych wytwórni w kraju. Ilość wspólnych materiałów, solowych produkcji, mixtape'ów, luźnych numerów, collabos z innymi MC's, bitew freestylowych i koncertów jest prawdopodobnie kilka razy większa niż w przypadku innych raperów w ich przedziale wiekowym. Zaangażowanie, determinacja i pasja zawsze były ich atutem, a konsekwencja koniec końców musiała zaowocować legalnym debiutem.

"Stage Diving" miało być pchnięciem polskiego rapu w drugą dekadę XXI wieku, zerwaniem z konserwatywnym i anachronicznym spojrzeniem na tą muzykę i kolejnym otwarciem drzwi Prosto Label na nowe trendy w dzisiejszym hip-hopie. Poprzedzające materiał luźne numery pokazywały, że w przeciwieństwie do zdecydowanej większości polskich raperów, Solar i Białas naprawdę czują ten styl. Jak ostatecznie prezentuje się krążek?

dodano: 2013-04-29 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Wcześniejsze single Ailo - "Serce" i "Mów" były jak idealne uzupełnienie pewnej luki w polskiej muzyce, która stawała się coraz bardziej rażąca. Bardzo utalentowana wokalistka na mocno poaranżowanych, łączących wiele elementów i gatunków produkcjach, a do tego tona klimatu, w który nie wsiąknąć jest naprawdę niełatwo. Single były zapowiedzią albumu "Mimika" na który czekamy do dziś. Według tego co napisała nam wokalistka płyta już naprawdę jest na ukończeniu, a żeby oczekiwanie było trochę przyjemniejsze przedstawia nam nowy numer zatytułowany "Ciało". Produkcją tego sztosa zajął się Benncart, na produkcji zagrał Boogie Romanowski, na gitarze Paweł Biderman, a na kontrabasie Tomek Lewandowski. Mixem wokalu zajął się Lenzy.

Tagi: