Lou

Lou

dodano: 2014-06-27 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy kolejny singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Dedoena p.t. "Istotnie 2", którego premiera już niebawem. Tym razem jest to remix "Złotych Okularów", w których gościnne zwrotki położyli Te-Tris, Pogz, Diset, Lou, i co ciekawe, Nerwus. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-01-05 13:17 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 13)

Pochodzący z Krakowa Deys to jeden z tych artystów, którzy w minionym roku byli dla mnie jednym z największych odkryć w rodzimym rapie. Konsekwentnie kreujący własny styl, niepodobny do żadnego obecnego na scenie, zarówno podziemnej jak i mainstreamowej wydając serię video klipów, zarówno autorskich jak i klimatycznych wizualizacji tworzył otoczkę wokół swojego mixtape "Audiogramy". Przyszedł w końcu czas by pobrać owe wydawnictwo.

Wśród gości: VNM, Te-Tris, Lou, Kobik, czy LaikIke1, bity zafundowali nam młodzi zdolni. Usłyszymy bowiem produkcje autorstwa: Lenzy'ego, SoDrumatica, Juicy'ego, FOUX'a, czy NoTime'a. W rozwinięciu newsa tracklista, link do downloadu, możliwość zamówienia fizycznej wersji mixtape oraz najnowszy klip do numeru "Odpowiedzi", na bicie Drumaholikz.