Gutek

Gutek

współpraca płatna
dodano: 2023-12-14 21:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Przed nami druga edycja festiwalu The Legend - Idę Dalej. 9 marca 2024 roku w PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, swoje najważniejsze klasyki zagrają m.in. Paktofonika, Molesta Ewenement, Abradab & Gutek, Fenomen, Grammatik, Peja / Slums Attack, Liroy, 52 Dębiec, DJ HWR. To będzie prawdziwa hip-hopowa uczta i wielkie muzyczne widowisko!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-11-11 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Zbliża się największy Śląski Rap Festival w historii - 17 grudnia w katowickim Spodku świętowane będzie 20-lecie śląskiego rapu. Wystąpią m.in. Kaliber 44, Pokahontaz, Miuosh, Grubson, O.S.T.R., donGURALesko, Ten Typ Mes i Tede. W specjalnym repertuarze raperzy zagrają swoje największe hity, a o aranżacje zadbają FDG Orkiestra, muzycy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Górnicza Orkiestra Dęta. Poza koncertami organizatorzy zaplanowali bitwę freestyle'ową, pokazy beatbox oraz premierę filmu dokumentalnego o dwudziestoleciu śląskiej sceny rapowej.

video
dodano: 2012-10-11 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

PĘKU feat GUTEK - CO NAS NIE ZABIJE Teledysk i Preorder Płyty(Nowość)

Dlaczego: W połowie listopada pojawi się "Jak Feniks Z Popiołów" czyli nowy album legendy kieleckiego rapu, Pęka. W pierwszym singlu słyszymy gościnnie Gutka a na albumie pojawią się jeszcze m.in. Pih, Fu i Bosski Roman. Poniżej tracklista, a tutaj zamówicie preorder.

dodano: 2011-05-16 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 13)


Fokus ft. Gutek "Wszystko Będzie Dobrze" (2011)

Dlaczego: Kolejny singiel ze znakomitych "Prewersji" ukazuje potencjał materiału, który przypomniał co się dzieje kiedy Smok jest w formie. "Wszystko będzie dobrze, bo już jest w porządku/ Kiedy wchodzę na bit to jest hit nawet bez prądu". Enjoy!