Sztigar Bonko

Sztigar Bonko

wydarzenie
dodano: 2016-11-11 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Zbliża się największy Śląski Rap Festival w historii - 17 grudnia w katowickim Spodku świętowane będzie 20-lecie śląskiego rapu. Wystąpią m.in. Kaliber 44, Pokahontaz, Miuosh, Grubson, O.S.T.R., donGURALesko, Ten Typ Mes i Tede. W specjalnym repertuarze raperzy zagrają swoje największe hity, a o aranżacje zadbają FDG Orkiestra, muzycy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Górnicza Orkiestra Dęta. Poza koncertami organizatorzy zaplanowali bitwę freestyle'ową, pokazy beatbox oraz premierę filmu dokumentalnego o dwudziestoleciu śląskiej sceny rapowej.

kategorie:
dodano: 2014-12-05 16:23 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Tym razem Sztigar powraca z jeszcze mocniejszym impaktem – nie tylko na CD, ale przede wszystkim na winylu i kasecie magnetofonowej! Na nowym sztigarskim albumie nie zabraknie skocznych rytmów, mięsistych basów, oraz wielu gości.

kategorie:
dodano: 2014-06-11 14:05 przez: bigidea (komentarze: 0)
Park Jam Cieszyn

Hip-Hop wraca do Parku i na ulice!

Park JAM Cieszyn 2014 pod oficjalnym patronatem Universal Zulu Nation Polska!

Park JAM to WOLNOŚĆ!
29 czerwca 2014 roku, Park Pod Wałką w Cieszynie zmieni się w prawdziwą mekkę Hip Hopu, podobnie jak w latach '70 Cedar Park czy Bronx River Park, gdzie miały miejsce pierwsze imprezy Hip Hopowe! Nie będzie to kolejny festiwal z wielką sceną, oślepiającymi reflektorami, wydzielonymi sektorami i sztywnymi zasadami ... Tutaj każdy robi co chce, kiedy chce i jak chce! 

video
dodano: 2013-10-24 22:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 3)

Sztigar Bonko "Poli Ci sie morda" feat. Sensi

Sprawdźcie najnowszy kawałek Sztigara Bonko (DJ Eprom) tym razem z gościnnym udziałem Sensiego (Tabasko Nagrania). Chłopaki ruszają wkrótce w trasę koncertową:

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-07-12 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Sztigar Bonko "Kauabanga" feat. San-Dacz, Ras Tabaka, DJ Falcon1 (HD)

Prezentujemy klip "Kauabanga" promujący album "Jo Sznupia" autorstwa alter-ego DJ Eproma - Sztigar Bonko. Gościnnie w utworze udzielili się San-dacz, Ras Tabaka i DJ Falcon1.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-06-30 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

27 czerwca swoją premierą miał projekt DJ Eproma pod pseudonimem Sztigar Bonko o tytule "Jo Sznupia". Całość jest żartobliwym hołdem złożonym przez DJ Eproma latom dziewięćdziesiątym. Przyda się tu dystans, nie zaszkodzi też znajomość gwary śląskiej. Żarty kończą się, gdy weźmiemy pod lupę wartstwę muzyczną to rasowe, tłuste bity z Eprom-laboratorium, opartego na oryginalnych i wciąż sprawnych maszynkach, tych samych, których używali klasycy gatunku. W rozwinięciu newsa znajdziecie odsłuch albumu oraz link, gdzie możecie kupić album.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-11 12:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 2)

Sztigar Bonko "Phunkey Psycho (Vinyl version)"

Sztigar Bonko to projekt (traktowany z przymrużeniem oka :) będący ukłonem w stronę Hip Hopu z początku lat 90'ych, a w szczególności załodze Soul Assassins. Singiel nagrano w składzie: Sztigar Bonko, Ras-Tabaka, San-Dacz. Produkcja: DJ Eprom, San-Dacz, Sztigar Bonko. Na singlu winylowym dodatkowo znajduje się ekskluzywny instrumental "Dla Posznupanych" - (produkcja DJ Eprom, Sztigar Bonko, Skrecze DJ FALCON!)