Pęku

Pęku

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-05-18 10:37 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 0)

18 maja 2021 roku niespodziewanie odszedł na zawsze jednej z pionierów sceny hiphopowej w Polsce Radoskór. Przez lata współtworzył takie ekipy jak Wzgórze Ya-Pa-3 czy V.E.T.O.

dodano: 2022-03-15 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Polscy i amerykańscy raperzy stworzyli projekt na pomoc dzieciom i kobietom z Ukrainy, którego promocję oparli o nagrany wspólnie w ramach projektu "HIT RAPPERS" utwór "No Fight!" wyprodukowany przez fundację Pomaganie Jest Trendy, który dziś opublikowany został w wersji audio, a do którego w przyszłym tygodniu powstanie teledysk.

video
dodano: 2021-05-08 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jeden z pionierów kieleckiej sceny i współtwórca ekipy V.E.T.O. zapowiada nowy projekt. Mixtape Pęka ukaże się przy wsparciu Piha, a preorder można zamawiać na Pihszou.pl.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-07-06 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Zapraszamy do sprawdzenia krótkiego snippetu jednego z singli z nadchodzącej płyty kieleckiego V.E.T.O. Pęku i Radoskór wraz z wytwórnią Stojedenaście postanowili regularnie uchylać rąbka tajemnicy i publikować filmy z prac nad płytą. Czwarty album V.E.T.O. ukaże się na jesieni 2014.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Video
dodano: 2013-04-02 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czwarty odcinek przygotowanego przez Krzysztofa Kozaka Archiwum RRX to video, w którym widzimy Chadę, Borixona, 1z2 oraz Pęka pracujących w Studiu Schron nad swoimi materiałami.

dodano: 2013-03-26 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pęku - Pieniądze (muz. Sakier, mix Dj 600V)

Po dłuższej ciszy z nowym solo "Jak Feniks Z Popiołów" powrócił legendarny Pęku. Gościnnie pojawili się Pih, Gutek, Fu czy Bosski Roman a teraz otrzymujemy najnowszy teledysk, stworzony we współpracy z HIFI Wear. Tracklistę oraz odsłuch całego albumu znajdziecie poniżej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Video
dodano: 2013-03-07 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

RRX Desant, w zasadzie zrzut... Kto nie nawijał tego kawałka napierdolony ten chyba wychowywał się w inkubatorze. Co ja mogę napisać o legendarnej wytwórni Krzysztofa Kozaka, czego jeszcze nie napisano wcześniej? Są jednak takie rzeczy, których o RRX nie wie nikt, albo których nikt dotąd nie widział, a ma je w zanadrzu KNT. W 2001 roku do Studio Schron Kozanostra przyniósł kamerę i zaczął nagrywać sesje raperów jego wytwórni. Dziś, dwanaście lat później postanowił upublicznić te nagrania, a przynajmniej tą ich część, która do publikacji się nadaje. Jeśli chcecie zobaczyć jak od kuchni wyglądały nagrywki np. na Hardkorową Komercję, to jesteście w domu.

Tagi:
video
dodano: 2013-01-01 23:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pęku ft. Jahbestin, Bosski Roman - Po co? (prod. DNA)

Dlaczego: Na przełomie stycznia i lutego pojawi się drugie solowe wydawnictwo kieleckiego weterana Pęka, które ukaże się nakładem nowopowstałego labelu 100jedenaście. Teraz dostajemy drugi klip zapowiadający "Jak Feniks Z Popiołów".

video
dodano: 2012-10-11 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

PĘKU feat GUTEK - CO NAS NIE ZABIJE Teledysk i Preorder Płyty(Nowość)

Dlaczego: W połowie listopada pojawi się "Jak Feniks Z Popiołów" czyli nowy album legendy kieleckiego rapu, Pęka. W pierwszym singlu słyszymy gościnnie Gutka a na albumie pojawią się jeszcze m.in. Pih, Fu i Bosski Roman. Poniżej tracklista, a tutaj zamówicie preorder.