Archiwum RRX - Onar, Borixon, Pęku, Pih

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Video
dodano: 2013-03-07 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

RRX Desant, w zasadzie zrzut... Kto nie nawijał tego kawałka napierdolony ten chyba wychowywał się w inkubatorze. Co ja mogę napisać o legendarnej wytwórni Krzysztofa Kozaka, czego jeszcze nie napisano wcześniej? Są jednak takie rzeczy, których o RRX nie wie nikt, albo których nikt dotąd nie widział, a ma je w zanadrzu KNT. W 2001 roku do Studio Schron Kozanostra przyniósł kamerę i zaczął nagrywać sesje raperów jego wytwórni. Dziś, dwanaście lat później postanowił upublicznić te nagrania, a przynajmniej tą ich część, która do publikacji się nadaje. Jeśli chcecie zobaczyć jak od kuchni wyglądały nagrywki np. na Hardkorową Komercję, to jesteście w domu.

Pytanie czy chcecie? Ja te trzydzieści minut obejrzałem, tak jak pewnie obejrzę następne odcinki cyklu, ale oprócz ciekawych fragmentów, które pokazują klimat Schronu i "gadki RRX-owskiej", zostawia to też pewien niesmak. Po części ze względu na to, że zdejmuje to trochę nimbu tajemnicy z nagrań wytwórni, po części na to, że dużo tutaj dłużyzn i materiałów, które wyglądają trochę na zasadzie "patrz mam kamerę, powygłupiaj się trochę" (w 2001 jeszcze jestem skłonny to zrozumieć), a po części dlatego, że mam wątpliwości czy wszystkie osoby znajdujące się na video będą zachwycone z jego publikacji. Nie mnie to jednak oceniać i rozstrzygać, zapraszam was do sprawdzenia pierwszej części Archiwum RRX pod spodem.

 

lolu
po co tą kupe tu dajesz?
High
normalnie "perełki" beka
Wojciech
Nagrywki S.P.O.R.T-u się załapią?
eastzzrrx
Jeśli chcemy już pisać newsy na główną stronę to bądźmy rzetelni w tym co robimy. Pęku,PSF = hmm dziwne, bo to jedna i ta sama osoba.
wujokrzysio
To jest tak żenujące, że przykro jest to oglądać... Chłopaki nawijają o dziwkach i samochodach i się cieszą, że po wydaniu płyty już ich będzie stać na Heinekena... Poza tym buracki humor, te zwrotki też tragiczne... Żal.
Domiś
Żenujace to sa wszystkie twoje burackie komentarze na tej stronie.
Anonim
MXL na statywie :) klasyk, takie filmy to gruba sprawa i kawał historii. wujokrzysiu może do dzioba ?
K@lafi0r
Niestety, żenua... Poziom humoru adekwatny do postaci występujących oraz KNT, który nigdy nie był zbyt lotny (pamiętacie opowiastki w wywiadach jak dzieli kasę z płyty na 3 równe części i na co szła ta 3 część?). ""w 2001 jeszcze jestem skłonny to zrozumieć)" - ale tylko w kwestii Ciebie, jako odbiorcy - jeżeli miałeś wtedy 15 lat i takie prostackie rzeczt jeszcze Cię bawiły. Jeżeli się zastanowimy, że autorzy tych "dowcipów" mieli wtedy po dwadzieścia kilka (a nawet więcej - Kozak) lat to niesmak pozostaje...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>