V.E.T.O.

V.E.T.O.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-05-18 10:37 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 0)

18 maja 2021 roku niespodziewanie odszedł na zawsze jednej z pionierów sceny hiphopowej w Polsce Radoskór. Przez lata współtworzył takie ekipy jak Wzgórze Ya-Pa-3 czy V.E.T.O.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-04 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W maju wstrząsnęła nami informacja o przedwczesnej śmierci Radoskóra, legendy polskiego rapu, członka Wzgórza Ya-Pa-3 i V.E.T.O. Teraz na grobie kieleckiego MC powstał piękny pomnik z ręką trzymającą mikrofon.

dodano: 2014-11-02 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

27 października miała miejsce premiera czwartego albumu kieleckiego V.E.T.O. pod tytułem "Vetoreanimacja". Dzisiejszego dnia wytwórnia Stojedenaście opublikowała na swoim kanale YouTube oficjalny odsłuch płyty "Vetoreanimacja".

Na 16 premierowych trackach wśród zaproszonych gości znaleźli się: Diox (HiFi Banda), Obywatel MC, Franek (Stereofonia), Fabster (WTM), DJ Soina oraz reprezentujący kieleckie podziemie: SBF, Enero Faust NS, W.A.M., Dżodżo, Jogas i Geny. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są z kolei: Sakier, Fabster, LuckyLoop, Gruby, 200kila, Młodociany, KaWueS, Młody G.R.O. oraz DJ 600V.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-10-08 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Po blisko dekadzie legenda Kielc V.E.T.O. powraca z albumem "Vetoreanimacja", który ukaże się 27 października. Dziś prezentujemy Wam okładkę płyty, której autorem jest Urban Godlewski. Zdjęcia do albumu wykonał Piotr Zgoła / Vandal Graphx. Wśród zaproszonych gości na płycie znaleźli się: Diox (HiFi Banda), Obywatel MC, Franek (Stereofonia), Fabster (WTM), DJ Soina oraz reprezentujący kieleckie podziemie: SBF, Enero Faust NS, W.A.M., Dżodżo, Jogas i Geny. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są z kolei: Sakier, Fabster, LuckyLoop, Gruby, 200kila, Młodociany, KaWueS, Młody G.R.O. oraz DJ 600V. Dotychczas ukazał się jeden klip promujący album p.t. "V.E.T.O. Vraca" z gościnnym udziałem DJ-a Soiny. Wydawcą płyty jest warszawska wytwórnia Stojedenaście.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 27 października 2014 nakładem wytwórni Stojedenaście w sklepach na terenie całego kraju ukaże się album V.E.T.O. "Vetoreanimacja". Będzie to czwarty, po blisko dekadzie nieobecności, album kieleckiego składu.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-09-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

V.E.T.O. - V.E.T.O. Vraca (skrecze DJ Soina) (prod. LuckyLoop)

Dlaczego: Dla fanów kieleckiego oldschoolu mamy dobre vieści - V.E.T.O. vraca! Czwarty album kieleckiego V.E.T.O. "Vetoreanimacja" ukaże się 27 października 2014 nakładem warszawskiej wytwórni Stojedenaście. W sieci pojawił się właśnie pierwszy klip promujący to wydawnictwo. Mowa oczywiście o teledysku do singla p.t. "V.E.T.O. Vraca", w którym gościnnie pojawił się DJ Soina. Za warstwę muzyczną w utworze odpowiedzialny jest z kolei LuckyLoop.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-22 14:46 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Już 27 października 2014 nakładem wytwórni Stojedenaście w sklepach na terenie całego kraju ukaże się album V.E.T.O. "Vetoreanimacja". Będzie to czwarty album kieleckiego składu, po blisko dekadzie nieobecności. Pęku i Radoskór przygotowali kilkanaście premierowych utworów, których tracklista wraz z listą gości oraz producentów zostanie opublikowana już wkrótce. Niedługo pojawi się pierwszy klip promujący wyżej wspomniane wydawnictwo. Mowa tu o teledysku do utworu "V.E.T.O. Vraca", w którym gościnnie udzielił się DJ Soina, natomiast za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest LuckyLoop. Poniżej trailer do tego klipu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-07-06 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Zapraszamy do sprawdzenia krótkiego snippetu jednego z singli z nadchodzącej płyty kieleckiego V.E.T.O. Pęku i Radoskór wraz z wytwórnią Stojedenaście postanowili regularnie uchylać rąbka tajemnicy i publikować filmy z prac nad płytą. Czwarty album V.E.T.O. ukaże się na jesieni 2014.