Biaku mając dość pytań "kiedy płyta" postanowił wziąć instrumental Black Milka i rzucić kilka linijek wyjaśniających co jest grane. Na gramofonach swoje dołożył ziomek z Heavy Mental, a wcześniej Nigera - DJ HWR. Sprawdźcie koniecznie, bo nie dość, że flow bardzo dalekie od szablonu, to świetnych i zapadających w pamięci linijek jest tutaj mnóstwo.
Biak
Biak
Cezefiasz i Szaman przygotowują się do premiery swojego albumu zatytułowanego "Czas Na Przełom". Mamy przyjemność zaprezentować wam singiel, który zwrotką otwiera Biak, a swoje wersy dokłada Marian Wielkopolski. Produkcją zajął się BeJotKa, a skrecze dograł DJ Hopbeat.
Teledysk, który możecie obejrzeć powyżej powstał jako forma promocji bitwy freestylowej. Świetny pomysł, bo raz, że ciężko na taki kawałek nie zwrócić uwagi, a dwa, daje to słuchaczom możliwość obserwacji progresu trzech świeżych zawodników. Jednym z nich jest na tegoroczny Młody Wilk, który rapowo potwierdza tutaj słuszność naszego wyboru. Biaku, kiedy płyta?
Nasz tegoroczny Młody Wilk wraz z dwójką swoich przyjaciół przygotował luźny numer zatytułowany "Dwie Strony". Za mikrofonem wspierają go Cezef oraz niewidoczny od dłuższego czasu Eskobar. Wszyscy trzej rapują na bicie Szpalowskiego, natomiast gramofonami zajął się DJ Roka. Numer możecie sprawdzić w rozwinięciu.
Trzecim z młodowilczym Rap One Shotów jest premierowy numer Biaka zatytułowany "Tantiemy". Jego fragment możecie kojarzyć z czołówki wywiadu dołączonego do ujawnianej sylwetki. Poniżej ostatnie odcinki R.O.S. a w nich Buczer, Antone i Skor.
Nasz Młody Wilk Biaku na poważnie wziął się do roboty i razem ze swoją ekipą w skład której wchodzą znany z MeriDialu Młody oraz DJ HWR, który odpowiadał za dużą część muzyki i gramofonowych akcji na projekcie Niger. Chłopaki postanowili na spontanie pójść na boisko i nagrać one shota, żeby jak mówią sam "przyzwyczajać ludzi do naszej muzyki". Ja przyzwyczaiłem się szybko i bezpośrednio po pierwszym przesłochaniu nastąpiły następne. Dla wszystkich oczekujących lepszej jakości video - "Bushido" nie jest oficjalnym klipem.
Znacie już pierwsze 7 pozycji na trackliście, a wśród nich bity m.in. od Mesa czy Snake'a. Dziś czas na opisy tracków Biaka, Beeresa i Bogu Bogdana...
Dlaczego: Ubiegłoroczna pierwsza edycja Młodych Wilków wielokrotnie przerosła nasze oczekiwania i postawiła nam poprzeczkę naprawdę wysoko, a za cel obraliśmy to, by nie iść po najmniejszej linii oporu, ale postarać się jeszcze przebić inaugurację. Zajęło nam to sporo czasu, ale w końcu możecie sprawdzić pierwszy efekt. Skład wydaje się jeszcze bardziej przekrojowy, mieszcząc osoby z roczników od '83 (KęKę) do '98 (DJ Flip) i prezentując całą gamę kolorów i różnorodności obecnej na polskiej scenie. Od klasycznych, surowych brzmień po abstrakcje i szalone eksperymenty. Jak natomiast wypada kolaż i zderzenie tak różnych osobowości - których w tym roku jest 16 a nie 12? Przekonajcie się sami oglądając teledysk do numeru "Prosto Z Frontu", wyprodukowanego przez O.S.T.R.'a i zarejestrowanego w czołowym polskim studiu Otrabarwa pod okiem DJ-a Deszczu Strugi. Za video odpowiadamy my jako Popkiller Videos.
Zarazem parę informacji - zapowiadany komentarz do selekcji pojawi się zaraz po weekendzie, a niedługo po nim nasze redakcyjne komentarze do wszystkich utworów zawartych na płycie Popkiller Młode Wilki 2012 (preorder wciąż trwa tutaj). Niebawem również komplet informacji o Wielkiej Imprezie Promocyjnej, która odbędzie się 23 i 24 listopada w Warszawie.
Biak ('85) - pochodzący z Gliwic MC, członek ekipy TruKru i tworzonego wraz z Majkelem i DJ'em HWR składu Niger. Swoją mikrofonową klasę potwierdzał na podziemnych śląskich produkcjach, niezliczonych ilościach imprez czy chociażby przy okazji Wizji Lokalnej Śląska i Zagłębia. Właściciel wyjątkowego i niezwykle charakterystycznego głosu oraz wyrobionego stylu składania rymów.
Debiutancki krążek debiutu Tymin & Peus zbliża się do nas wielkimi krokami. Fani obu panów z pewnością widzieli już teledysk do numeru "Lepiej iść niż stać", jak i sygnowany przez UrbanCity One Shot do tytułowego "Końca dyskusji". Od dziś możecie natomiast zamawiać album w preorderze poprzez stronę http://koniecdyskusji.comeout.pl/.
Więcej szczegółowych informacji na temat wydania płyty, jak i tracklistę oraz wspomniany One Shot, znajdziecie w rozwinięciu.
W komentarzach doczytałem się (nie polecam), że to goście "nie wiadomo skąd"... Pora odrobić lekcje kochani komentujący. Majkel był aktywny na śląskiej scenie od początku zeszłej dekady, przejechał Polskę wzdłuż i wszerz grając koncerty z najlepszymi i battlując się na wolno. W 2003 roku wydał legal w Blendzie, a po drodze setki razy pokazał, że jest jednym z najlepszych MC w tym kraju. Od dawna mówię, że to moje krajowe top 5, a Niger tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu.
Co biały ma czarnego? Biały ma czarnego słuchać! Nowy projekt MaxFloRecords - Niger, w składzie Majkel, Biak i DJ HWR prezentuje nam swój pierwszy singiel ze świeżo upieczonego (choć jeszcze niedostępnego) mixtape'u. W tytułowym numerze "Co Biały Ma Czarnego?" pojawia się reprezentant Szpadyzor Records - Marian Wielkopolski. Jaki jest efekt?





























