Po ogłoszeniu, że GM2L oficjalnie staje się labelem, Malik Montana prezentuje kolejnego debiutanta, którym został polski MC o francuskich korzeniach - Francuz Mordo. Jego debiutancki track "Jack Miel Freestyle" został wyprodukowany przez Walo Beatz.
Polska
Polska
Opolska wytwórnia postanowiła wesprzeć lokalny klub, ULKS Orzeł Źlinice i jego młodzieżówkę. Od niedawna piłkarze tej drużyny noszą koszulki z logo QueQuality.
Każde dzieło oznaczone cyferką "2" niesie ze sobą pewne ryzyko - czy będzie w stanie sprostać pierwszej części. Po ujawnieniu wszystkich gośći, Sarius zdecydował się wyjaśnić fanom, dlaczego zdecydował się na nagranie sequela "Anihype" oraz jaką rolę na tym albumie pełnią gościnne występy.
WdoWA zaczepiła jakiś czas temu Tedego w numerze WRR "Jak zostać raperką? (instrukcja)". Od tego czasu ta dwójka zaczepia się w social mediach, a według Numera Raza konflikt może skończyć się beefem.
"Palo Santo" to kolejny singiel promujący nadchodzącą płytę Opała i Gibbsa. Tym razem na zahaczającym o klubowe klimaty bicie, raper nawiązując do popularnych kadzidełek opisał swoje dojście do duchowego, wewnętrznego spokoju.
Wszystko wskazuje na to, że na nadchodzącej producenckiej płycie Magiery pojawi się numer z gościnnym udziałem Pezeta, Fisza i Otsochodzi. Panowie pokazali się wspólnie na swoich social mediach, najprawdopodobniej w ramach kręcenia klipu do tego utworu.
Jakiś czas temu Oki, Otsochodzi i Young Igi pojawili się na wspólnym zdjęciu z Kubą Wojewódzkim. Wiele osób sugerowało, że trio wystąpi w programie dziennikarza, ale póki co okazało się, że studio celebryty posłużyło jako plan nagraniowy nowego klipu OIO do numeru "MVP".
Sarius powoli przygotowuje się do premiery "Antihype 2". Raper wczoraj ujawnił ostatniego gościa na płycie, a wraz z tym ogłoszeniem wiemy jak będzie wyglądała finalna lista gości. Na albumie udzielili się m.in. Tau, Paluch czy Mery Spolsky.
Dziś Kabe został ogłoszony pierwszym gościem akcji Ghetto Cognac, czyli cyklu, w którym gościć będą różni artyści z całego świata. Wraz z tym ogłoszeniem otrzymaliśmy nowy singiel rapera - "Każdy Dzień" wyprodukowany przez stałego współpracownika Kabe, Opiata. Towarzyszący mu klip został zrealizowany przez mohera.
Od drillowego "Wszystko albo nic" minęły już 3 miesiące, więc ZetHa wraca z kolejnym singlem zapowiadającym jego długo wyczekiwany debiutancki album. "Polskie Ciężkie Trapisko" to mocny, osiedlowy numer, w którym gościnnie udzielili się inni członkowie chillwagonu - Żabson i olszakumpel. Za produkcję kawałka odpowiada SecretRank.
"Moody Tapes, Volume One" coraz bliżej, a Hodak i 2K publikują kolejny singiel promujący album. Tym razem otrzymaliśmy od rapera letni lovesong "Nieważne" z udziałem Dziarmy. W klipie członek Def Jamu i wokalistka grają "nierozłączoną" parę, która, dosłownie mówiąc, nigdzie nie może się ruszyć bez siebie nawzajem.
Na początku roku Pezet wydał rozszerzoną wersję "Muzyki Współczesnej", a dopiero co raper ruszył z własną marką CBD. Przy okazji Q&A dotyczącym nowego biznesu, warszawski MC zdradził, kiedy możemy spodziewać się jego następnego krążka.
Chwilę po ogłoszeniu nowego reprezentanta ekipy, Ziareckiego, indahouse z dumą prezentuje singiel oraz sylwetkę kolejnego zawodnika w swoich szeregach. Poznajcie Buffela.
Mimo, że Kaz gościł na najnowszej płycie PRO8L3M-u, to gościnne występy duetu ze względu na swoją rzadkość zawsze budzą zainteresowanie. Nie inaczej jest i tym razem - Książę Nieporządek zaprosił duo do nostalgicznego, nawiązującego do czasów młodości numeru "Szafa".
"Tailwind" to mocna kolaboracja Bugsa z Kizo na agresywnym bicie spod ręki 4money. Refrenowy drop to gwarancja pogo na koncertach a luźniejsze zwrotki pasują zarazem do słonecznych wakacji jak i nocnej jazdy.






































