Popkillery 2021 - pełna lista zwycięzców

dodano: 2021-06-02 14:02 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Gala Popkillerów 2021 już za nami! Wczoraj na bieżąco publikowaliśmy na naszych social mediach wyniki, a teraz zbieramy je w jednym miejscu i prezentujemy pełną listę.

Publiczność:

Album Roku - Mata - 100 dni do Matury
Singiel Roku - Guzior feat. Oskar83 – FALA (prod. Bero)
Raper Roku - Mata
Producent Roku - Lanek
Grupa/Duet Roku - SB Maffija
Odkrycie Roku - Sobel
Progres Roku - OKI
Kooperacja Roku - Guzior feat. Oskar83 – FALA (prod. Bero)
Wydanie Roku - Mata – 100 dni do matury [Przemysław Jankowiak, Piotr Pytel]
Teledysk Roku - Bedoes & Lanek – Rewolucja Romantyczna [Lanek, Widok Kolektyw]
Najlepszy Kontakt z Fanami - Bedoes
Rapowe #Hot16Challenge2 - Szpaku
Nierapowe #Hot16Challenge2 - Dawid Podsiadło

Nagroda #dowhatmovesyou - DJ Decks za "Mixtape Vol. 7"
Złoty Popkiller za całokształt dokonań na rzecz kultury hip-hop - Kazik Staszewski

Gremium:

Album Roku - Quebonafide - Romantic Psycho
Singiel Roku - Guzior feat. Oskar83 – FALA (prod. Bero)
Raper Roku - Quebonafide
Producent Roku - @atutowy
Odkrycie Roku - Miły ATZ

USA - Publiczność:
Album Roku – Juice WRLD - Legends Never Die
Singiel Roku – Godzilla (Eminem ft. Juice WRLD)
Raper Roku – Pop Smoke
Odkrycie Roku – NLE Choppa

USA – Gremium:

Album Roku – Freddie Gibbs & The Alchemist - Alfredo
Singiel Roku – Run The Jewels ft. Greg Nice & DJ Premier - Ooh LA LA

EUROPA – Publiczność:

Album Roku – PLK - Enna
Singiel Roku – GZUZ - DONUTS

Poniżej prezentujemy pełen zapis gali.

Tagi: 

beb
O cholera, patrząc po tych ksywkach i poziomie tych raperów, a raczej "raperów", to nie ma sensu organizować kolejnej gali a hiphop w polsce można uznać oficjalnie za trupa :(
MX
Smutna prawda
Aaaa
Zgadzam się niestety w 100%
XY
Jeżeli chodzi o USA gremium chodzi o album i single to jestem na tak, ale pojawił się komentarz od Zui dlaczego portal Popkiller który organizuje tę galę nie ma w jakikolwiek kategorii jeżeli chodzi o rap raperek tylko tzw raperzy przecież w USA są raperki i to Zajebiste w Polsce też są a są ignorowane przez tzw środowisko hh jak i przez te wszystkie portale jeżeli chodzi o HH, chodzi mi o to że w waszym zestawieniu corocznym nie ma wogle żadnych raperek a są one tylko nie mają takiej siły przebicia jak tzw raperzy których wy jako portal promujecie w jakikolwiek sposób proszę spojrzeć na listę góra 3 ludzi zasługuje na to żeby nazwać to rapem a reszta co to kurwa mać jest i mam wyjebane na to co tzw młodzież słucha i niech nawet słuchają gówna koło H mi to lata, ale nie chodzi mi o to tylko dlaczego nie widać w tym zestawieniu raperek z Pl czyżby zapomniało się że one wogle istnieją a tak wogle ta gala popkillerów to jest ok oglądał ją z tamtego roku ze względu na występ Zipów, Liroya i Jeru The Damaja a teraz obejrzę z czystej ciekawości bo jak widać po tym kto wygrał i był tam to nic specjalnego nie ma z roku na rok coraz częściej widzę jak ta kultura HH w Pl i na świecie idzie w innym kierunku ale przynajmniej są artyści którzy zostali przy tym prawdziwym HH ale to już jest temat rzeka nie na ten post.
Kazek
Mateusz Natalii, ze niby Sobel to jakie odkrycie roku? Jak to disco polo jest a nie rap. On nie ma nic wspólnego z rapem. Dlaczego ciagle się kierujecie hajpem zamiast jakością rapu?
Fuck Off
Bo ci Kazek napiszę PIH KRZYCZAŁ NAJEBANY NA KONCERCIE TO NIE JEST HIP HOP I NIGDY NIE BĘDZIE HIP HOPEM I WTEDY PRZYSZŁA FALA TYCH NOWYCH ZJEBÓW WSZYSTKICH Taka kurwa mać jest racja stanu Popkiller to kiedyś był a teraz Popkiller to jest papka muzyczna a piszą że masz dość papki muzycznej no kurwa śmieszne to jest Popkiller wprawdzie mam niekiedy przebłyski że to jest porządny portal ale to co teraz się prezentuje zastanawiam czy to jest portal o kulturze HH czy też następca Bravo (wychodziło kiedyś takie czasopismo na papierze lata 90), poważnie niektórzy tutaj nie powinni się znaleźć jak ww autor tego postu skąd ten dzieciak się urwał chyba ze szkoły podstawowej bez obrazy autorze ale nie będę ci tu pisał po imieniu.
Anonim
Mocne gremium co album roku pl wybiera na podstawie popularności. Europa album roku od publiczności też beka, widać jak tutaj znają rap z EU, tak że głosowali na typa bo ma ksywę plk (szkoda że nie wlk plk) i kciug go promował w pl.
Graff jak Graffiti
W 1996 roku podczas wojny na bałkanach powstała piosenka Serbia Strong. Zakazana po wojnie i już nie śpiewana. Nie śpiewana bo nie szła po lini europoprawności, choć pieśń jest patryiotyczna i okraszona mrocznymi tekstami, wyraża ból i cierpienie tamtych czasów. W roku 2007 na eurowizji przedstawicielką Serbii była lezbijka Marija Šerifović. Lezbijka za którą szła cała tzw nowoczesna europa w poparciu pozytywnych przemian i czasów tolerancji. Cała nowoczesna Europa bez poparcia ani jednego Serba. Przykre. Z tym kojaży mi się nagroda popkilera dla Kazika

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>