Jeden

Jeden

video
dodano: 2022-01-25 10:30 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Po krótkiej przerwie Jeden wraca z utworem, w którym zwraca uwagę na problem zaburzeń psychicznych. W singlu "Reminiscencje" Jeden opowiada o swoim złym samopoczuciu i smutku spowodowanym otaczającą nas rzeczywistością. Bartek mówiąc o singlu stwierdza: "Być może ktoś czuje się tak samo, a numer pozwoli mu zrozumieć, że nie jest w tym sam i da odwagę by poprosić o pomoc". Nowy track jest pierwszym z kilku, które mają oddać emocjonalny rollercoaster towarzyszący artyście w ubiegłym roku.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-29 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Przy zaginięciu, a potem śmierci Prestona wielu internautów insynuowało, że jest to zaplanowana akcja promocyjna. Bedoes uważa, że taki sposob patrzenia na tę sytuację jest winą wcześniejszych, kontrowersyjnych akcji promocyjnych raperów takich jak Vixen czy Jeden. Ten drugi odpowiedział Bediemu na Instastory, a do dyskusji dołączył się Kuqe2115.

video
dodano: 2020-10-15 18:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Mój Dom" to najnowszy klip byłego reprezentanta QueQuality, który jest pocztówką z minionego, wolnego od obostrzeń lata. W klipie można zobaczyć malownicze miejscówki z dala od zgiełku, w których raper lubi przebywać. Nie ukrywa on zaniepokojenia obecnymi wydarzeniami na świecie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2020-08-29 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)

Końca dobiega lato dziwne i nietypowe, pozbawione wielkich festiwalowych wrażeń. Polscy raperzy niezmiennie starali się jednak uchwycić najlepsze momenty wakacji, a my dostaliśmy sporo letniaków, które mogły umilić chwile i pomóc w naładowaniu akumulatorów na jesień. Które najmocniej zapadły nam w pamięć? Wybraliśmy 11, ułożonych w kolejności dowolnej.

dodano: 2020-05-06 13:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Tempo takie, że dodawany co kilka godzin raport pęcznieje od ciekawych zwrotek. Pierwsza dziś porcja to błyskotliwość Łony, klimat schaftera, rapujący Smolasty, niecodzienna sceneria Lukasyno czy Deys wspierający VNM'a. A do tego - Kizo, Kartky czy... Zbigniew Stonoga i Jakub Żulczyk.

dodano: 2020-02-10 07:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Nic na siłę" to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Jednego. Klimat utworu nie odzwierciedla jednak w pełni brzmienia albumu, na którym oprócz melancholijnych utworów znajdą się również mocne bangery. Żyjemy w świecie liczb i zasięgów, gdzie każdy chciałby mieć więcej i lepiej niż Ci, których obserwuje. W ten sposób łatwo złapać doła i stracić poczucie własnej wartości. W momencie, w którym wszystko się wali, my oburącz staramy się to ratować, a jednak zdarza się, że życie ma dla nas lepszy plan, więc spokojnie, powoli, nic na siłę...

Tagi:
video
dodano: 2019-09-25 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na kanale YouTube QueQuality  pojawił się remix utworu Jeden „QANTAS”, którego autorem jest Zixu

Tagi:
dodano: 2019-09-20 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Czy akcja powtórzy sukces #hot16challenge sprzed 5 lat? Wszystko zaczęło się od wykonania legendarnego utworu Fokusa przez Kartky'ego w Y-Studio

Tagi:
video
dodano: 2019-05-30 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden - To samo (prod. SecretRank)

Prezentujemy teledysk do utworu "To samo" pochodzącego z debiutanckiego albumu Jeden pt ,,HEAVEN". Obraz to efekt wspólnej podróży artysty i jego przyjaciół do słonecznego Skopelos. Całość charakteryzuje spontaniczna atmosfera i swobodny vibe który wręcz wylewa się z ekranu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-01-30 16:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Heaven” to debiutancki album długrający autorstwa charyzmatycznego rapera o pseudonimie Jeden. Bogate gry słowne, nieszablonowe podejście do składania wersów czy melodyjne flow to tylko kilka z wielu zalet wszechstronnego artysty. Raper zabiera słuchacza w wielowymiarową podróż po tytułowych niebiosach serwując mu 12 zróżnicowanych utworów które stanowią idealnie wyważoną dawkę energii, osobistych przemyśleń i bodźców do działania.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-29 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden - Van Gogh (prod. Skrywa)

QueQuality prezentuje klip do utworu „Van Gogh” promujący pierwsze pełne wydawnictwo Jeden pod szyldem QueQuality „Heaven”.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-27 23:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden - BOGATY (prod.Airavata) (Official Video)

Jeden prezentuje ostatni teledysk do płyty „H1GHWAY”. Za teledysk „Bogaty” odpowiedzialny jest Dariusz Zdański (Perpetuer). Produkcją kawałka zajął się Airavata.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden - WALKA (prod.SPC) (Official Video)

Dostaliśmy od młodego gracza nasycony treścią utwór na temat codziennych zmagań z losem i jego przeciwnościami. Jak sam autor twierdzi jego jedynym prawdziwym przeciwnikiem jest on i jego słabości, które są źródłem problemów a pokonanie ich ma jasne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Klimatyczne wideo powstało przy współpracy z Patrykiem Czachowskim, który również nakręcił ujęcia do poprzednich singli, które znalazły się na kanale QueQuality.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-11-25 22:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„H1GHWAY” LP jest kontynuacją obranej drogi artysty po wyjściu z depresji opisanej albumem „SANNYAS1N” oraz rozbudowaną wersją wcześniej opublikowanej EP o tym samym tytule. Kręgosłupem płyty jest droga do spełnienia, a opisane na niej przystanki w postaci 11 utworów nie są przypadkowe.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-16 22:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

JEDEN - Serafin (prod. KHVN)

Po kontrowersyjnym wejściu na scenę singlem „Armani”, QueQuality przedstawia teledysk do utworu „Serafin” promujący album „HIGHWAY”, w którym Jeden pokazuje swoje inne oblicze. Limitowane wydanie fizyczne płyty HIGHWAY jeszcze dostępne na stronie h1ghway.pl

Tagi:

Strony