Jesteście ciekawi czego jeszcze dowiedzieliśmy się od DGE przed jego warszawskim koncertem?
Zagraniczny i polski hip-hop, muzyka, wykonawcy - Najlepszy portal hip-hop
Howard Webb zdązył już popsuć kolejny wielki mecz, Hiszpanie zdobyć mistrzostwo świata... ale weekend wciąż trwa. A jeśli trwa to czas odpowiednio go zakończyć.
W związku z tym z lekkim opóźnieniem prezentujemy pierwszą z dwóch części szpadyzorskiego videowywiadu z DonGuralesko, który przeprowadziliśmy przy okazji warszawskiej wizyty rapera.
Jeżeli takie refleksje towarzyszyły wam w oczekiwaniu na "Totem Leśnych Ludzi" to mamy dla was parę ciekawych informacji.
Teraz panowie wracają bardziej zgrani, w 2/3 bardziej doświadczeni, chcąc pokazać nam w swojej muzyce tytułowy nowy świat, zarazem pamiętając o korzeniach. Czy mieszanka się udała a "Nu World" spełnia oczekiwania?
W trakcie ubiegłorocznego Splash Festivalu to właśnie show Black Milka wywarło na mnie największe wrażenie. Kocur z Detroit pokazał pełnię klasy i udowodnił swój błyskawiczny rozwój - a już w te wakacje trzecie solo zatytułowane "Album Of The Year". Póki co łapcie spinnerową rozmowę.
Ron Artest - Champions (2010)
Dlaczego: Mieliśmy razem z Game'em zakończyć już tematykę finałów NBA, ale ciężko to zrobić jeśli do zabawy wkracza sam przedstawiciel zwycięskiej drużyny, który swoją postawą w siódmym meczu przeważył szalę.

Tegoroczne finały NBA nierozerwalnie związane były z rapem. Kalifornijscy MC wykazywali na każdym kroku swoją identyfikację z Lakersami, a efekt był taki, że lista tych, którzy nagrali coś dla Jeziorowców prezentowała się naprawdę okazale.
Po zwycięskim finale sytuacja musiała więc zostać ostatecznie podsumowana. Zajął się tym Game, biorąc do pomocy Snoopa i Robina Thicke'a.
Wszystko z powodu trasy promującej kwietniowe "Suite 420". W tym momencie dochodzimy więc do sedna - jak prezentuje się najnowsze solo pana Copelanda?
Jedną pozycją byłoby niepodważalne i nieśmiertelne "A Long Hot Summer" Masta Ace'a (już dziś koncert we Wrocławiu). Drugim byłoby wydane równe 5 lat temu bez żadnej promocji dzieło zatytułowane "Starchild".
Witaj drogi pamiętniczku. Ostatnio wszyscy piszą, jedni w notesie, inni w dzienniku, jeszcze inni w blueprincie. Blogów też narobiło się sporo.
W przypływie leniwoniedzielnej refleksji pomyślałem, że dobrze będzie powołać Cię do życia i skrupulatnie spisywać swoje myśli, by móc zajrzeć do nich za jakiś czas i przypomnieć sobie wydarzenia sprzed jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że ułoży nam się to dobrze i nie będzie mi brakować zapału do zostawiania tu regularnie paru słów od siebie. Tak więc do dzieła.
Jednak w singlowych "Yelonkach" pojawiał się także inny duet z tego rejonu, który 2 lata później sam zadebiutował z albumem również wartym uwagi. Mowa oczywiście o Miexonie i Bartoszu.
Kolejny odcinek "Z Archiwum S" poświęcony jest naszemu Artyście Tygodnia i prawdopodobnemu debiutantowi roku. B.o.B w pięknym stylu wkroczył do mainstreamu, atakując listy świeżym i pełnym energii debiutem "Adventures Of Bobby Ray", który w pełni zasłużenie zasiadł na samym szczycie listy sprzedaży Billboardu.
W miniony wtorek na rynek trafił najnowszy materiał od naszego houstońskiego ulubieńca, zatytułowany "Suite 420". To dobry moment na przypomnienie kolejnego materiału "Z Archiwum S".
Mowa oczywiście o przeprowadzonym w wyjątkowo przyjemnej i pozytywnej atmosferze jedynym polskim wywiadzie z Devinem, który zarejestrowaliśmy dla was na ubiegłorocznym Hip Hop Kempie.
Wczoraj mogliście dowiedzieć się od Procenta sporo o jego kulinarnych upodobaniach i naocznie przekonać się, że nie takie wietnamskie zupy straszne jak je malują. W poniedziałek za to będziecie mogli popędzić do sklepów i nabyć "Dziennik 2010". Co proponujemy wam na dziś?
Teraz jednak przeszedł samego siebie. Na warsztat wziął wokale ze wspomnianego krążka toruńskiego MC - i zrobił z nimi coś, co ortodoksyjnego truskula może przyprawić o zawał serca.





































