Robin Thicke

Robin Thicke

recenzja
kategorie: Audio, Funk, R&B, Recenzje, Soul
dodano: 2017-06-18 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Historia wzlotu, upadku i ponownego odrodzenia Charliego Wilsona to bez wątpienia jedna z najbardziej fascynujących historii we współczesnej muzyce. Od owocnej kariery jako lider funkowego zespołu The Gap Band w latach 70. i 80., przez problemy z narkotykami i alkoholem, bezdomność i spanie na ulicach Hollywood Boulevard w latach 90., po spektakularny powrót do mainstreamu u boku Snoop Dogga w początkach lat 2000., a następnie kolejny kryzys - walkę z rakiem prostaty, oraz kolejny sukces - wygraną z chorobą i kontynuację kariery w światłach relektorów - "Wujek Charlie" to gość, któremu po prostu nie sposób nie kibicować.

Jego najnowszy album "In It To Win It" to natomiast celebracja drogi, którą przeszedł. Co na nim znajdziemy?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2013-08-25 13:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 22)

Dużo czasu zajęło Robinowi Thicke przebicie się do świadomości przeciętnego słuchacza, ale jak już się udało - to na całego. Megahit "Blurred Lines" nie zwalnia tempa i wciąż rządzi w radiowych i telewizyjnych rotacjach, podbija również kluby całego świata. A Robin Thicke ma już w zanadrzu kolejny singiel, który może mocno namieszać. Mowa o "Give It 2 U", w którym obok kanadyjskiego wokalisty usłyszymy także 2 Chainza i wszędobylskiego ostatnio Kendricka Lamara (nie macie wrażenia, że trochę go już za dużo?).

dodano: 2013-03-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell

Jeśli chodzi o obecny soul i r&b Robin Thicke to bez wątpienia jeden z moich faworytów. Nie jest artystą aż tak wszechstronnym jak Timberlake, ale talentu ciężko mu odmówić. Teraz dostajemy nowy singiel zapowiadający nadchodzący album wokalisty. W "Blurred Lines" pojawiają się Pharrell Williams i T.I.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2010-06-19 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)


Tegoroczne finały NBA nierozerwalnie związane były z rapem. Kalifornijscy MC wykazywali na każdym kroku swoją identyfikację z Lakersami, a efekt był taki, że lista tych, którzy nagrali coś dla Jeziorowców prezentowała się naprawdę okazale.

Po zwycięskim finale sytuacja musiała więc zostać ostatecznie podsumowana. Zajął się tym Game, biorąc do pomocy Snoopa i Robina Thicke'a.