Skylar Grey

Skylar Grey

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-16 12:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Macklemore zwerbował do swojego nowego singla Skylar Grey, czego efektem jest "Glorious" - pierwsza zapowiedź nadchodzącej płyty rapera. Tym razem reprezentant Seattle tworzy muzykę bez wsparcia Ryana Lewisa, a zamiast produkcji wieloletniego współpracownika na krążku znajdą się bity różnych producentów. Dlaczego?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2014-11-16 17:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Pod koniec tego roku spod szyldu Young Money wyjdą ciekawe propozycje muzyczne. Oprócz długo zapowiadanego nowego projektu Lil Wayne'a w sklepach pojawi się najnowszy solowy materiał jednej z najpopularniejszych raperek świata - Nicki Minaj. "The Pinkprint" zawita na rynku muzycznym 15 grudnia. Jego kolejnym przedsmakiem jest singiel "Bed Of Lies", w którym pojawia się gościnnie Skylar Grey.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-08-21 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

T.I. to kolejny raper, po J. Cole'u, B.o.B. i G-Unit, który w ramach swojej twórczości w ostatnim czasie zdecydował się wypowiedzieć w związku z głośnym wydarzeniem w Ferguson. Opublikował on utwór "New National Anthem", w którym refren zaśpiewała Skylar Grey. Numer możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-14 18:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 24)

Koniec hip-hopowego świata w roku pańskim 2013 nie nastąpił.

Nie wykuty został rękami ludzkimi, ani z niebios otwartych nie spadł hip-hopowy platynowy monument, pieczołowicie i z namaszczeniem z krwi, potu i łez, z sampli i atramentu wykuty. Nie został stworzony wzorzec niedościgniony, powód bezsilnego łkania lub płonących ambicji wielu młodych MC, album doskonały, na klęczkach wychwalany za niezgłębioną perfekcję. Nie nastały Dni Pomsty, Lamentu i Frustracji niszczonych klawiatur hejterów, do głębi wstrząśniętych, że nie mogą się do niczego przyczepić. Nie nadszedł wreszcie Mesjasz, Awatar, ogniem i ciętym słowem równający scenę z ziemią, prowadzący ją na nowy poziom, nieskończoną krynicą inspiracji będący. Wielcy tej Gry zawiedli. Kanye w obłęd popadłszy, Yeezusem kazał się mianować, i odleciał w rejony niedostępne zwykłym śmiertelnikom w akompaniamencie elektronicznych pierdnięć, otoczony białymi koszulkami za 120 dolców, fałszywymi Jezusami i flagami Konfederacji (seriously, WTF Kanye?). Jay zaś gnuśnym się stał, w pieniądzach i udach Beyonce się zasmakowawszy, średniawy albumik wydał, buńczucznie zatytułowany Świętym Graalem na Magnetycznej Karcie (coś w ten deseń), a promowany męczącym i – prawdzie w oczy spójrzmy – chujowym singlem z JT… Scena nie zmieniła się więc wiele. Wstrząs  i deszcz ognia i krwi, mające zmyć grzechy gatunku i zmienić jego oblicze - nie nadeszły.

Ale jednak było blisko. Jak nigdy dotąd.  

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Recenzje
dodano: 2013-11-14 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 23)

Tak jak pisałem w Klasyku Na Weekend - źle się stało, że nowy materiał został tak zatytułowany, bo w zestawieniu z genialnym krążkiem z 2000 roku wszystko wydaje się mniejsze i gorsze. Tymczasem "mniejsze i gorsze" w opisie siódmego solowego materiału Eminema w mainstreamowym obiegu, pasuje co najwyżej do konkurencji. Realia się zmieniły, a Eminem odsiedział swoje na szczycie, mając obok tronu szeptaczy Interscope, którzy zapewne wtłukli mu już do głowy, że nie wystarczy być najlepszym z najlepszych, trzeba jeszcze robić hity, odważnie kombinować z nowoczesnością, dogadać się z wokalistkami itd. Pewnie zresztą zdążył zauważyć to sam, dopiero, kiedy znalazł w sobie kontrowersję, obrazoburstwo i skandal, któremu nadał imię Slim Shady, zwrócono na niego uwagę, chociaż przecież i wcześniej jego styl był jak miotacz ognia.

Pierwszy track mówi wiele. "Bad Guy", opowiedziana po latach historia Matthew Mitchela, który jako dziecko został bohaterem drugiego planu w legendarnym singlu "Stan", pokazuje, że autor naprawdę ma ochotę zrobić jeden z najlepszych krążków w swoim dorobku, że przywiązuje wagę do wszystkiego i chce pokazać, że po 13 latach nie jest słabszy. Nikt chyba nie miał większych wątpliwości dotyczących formy gwiazdy z Detroit, jedyna obawa mogła wiązać się z tym czy nie "przedobrzy". Czy nie przesadzi z mruganiem okiem do radio i TV, czy nie zabije naszej koncentracji przesadnym nagromadzeniem kanonad rymów, czy dobierze odpowiednie bity. I co?

kategorie: News, Pop, Teledyski
dodano: 2012-12-17 18:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 13)

Skylar Grey - C'mon Let Me Ride ft. Eminem

O ile sam numer nie jest najnowszy, i został już umieszczony na naszej stronie w wersji audio, o tyle teledysk jest dosyć świeży. Domyślam się, że sporej części słuchaczy utwór nie przypadnie do gustu, ale trzeba przyznać, że w Eminemie cały czas siedzi Slim Shady.