Miejsce:
Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32
...
Start: 20:00
Support:
Po dwóch albumach z Prosto (VNM i Olsen/Fu) czas na konkurs związany z dopiero co ozłoconym albumem Palucha. "Lepszego Życia Diler" doczekał się złota po dwóch miesiącach od premiery a u nas możecie dziś dorzucić do kolekcji swój egzemplarz tego krążka. Jak zdobyć płytę?
Paluch to jedna z osób, które mimo rosnącej popularności wciąż zachowują bezkompromisowość i nie boją się ostro i krytycznie skomentować zachowań, nie przypadających mu do gustu. Pamiętamy krytyczne słowa w stronę Fokusa, Mesa czy Tedego. W najnowszym wywiadzie szef B.O.R. opowiedział co nieco o realiach branży, artystycznej niezależności, sytuacji młodych raperów i czyhających na nich pułapkach, a krytycznie odniósł się tym razem do KaeNa, twierdząc, że "inspiracja inspiracją" ale autor "Piątku 13-go" zbyt inspiruje się Eminemem.
Złotem pokryły się dwie ostatnie solówki Kaliego, złotem solówki Palucha... A dziś okazało się, że złota jest również ich wspólna płyta, "Milion Dróg Do Śmierci". Komentarz z tej okazji wystosował do fanów Kali:
"Lepszego Życia Diler...ZŁOTĄ PŁYTĄ... o 12 miesięcy szybciej niż NIEBO. Dziękuję Wam!!" - napisał do fanów Paluch, co oznacza, że grudniowy album poznańskiego raper pokrył się już złotem, w niespełna dwa miesiące po premierze. Gratulujemy!
Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz BOR z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album "Lepszego Życia Diler", który odbędzie się 7.lutego w poznańskim klubie Eskulap.
GOŚCINNIE WYSTĄPIĄ:
BILON + EKIPA DIIL GANG
SIWERS
TE-TRIS
HAJU
ZA DECKAMI:
DJ TAEK
Support:
DRET
WĄSKI/TANE
ARIEL
Bilety:
I.pula 30 zł (wyprzedana !)
II.pula 35 zł
III.pula 40 zł
"Lecimy no złoto", napisał Paluch, odnośnie świetnie sprzedającego się albumu "Lepszego Życia Diler", a teraz rzuca nam dodatkowo klip do numeru "Kolor Melanż", wyprodukowanego przez Donatana.
"Po 14 miesiącach 15.000 poszło. NIEBO złotą płytą!! Dziękuję!!!" - napisał Paluch a my gratulujemy poznańskiemu MC jego pierwszego złota w dorobku i zarazem rzecz jasna pierwszego złota na koncie wytwórni B.O.R. Records. Ciekawe czy podobnie dobrze sprzeda się najnowsze wydawnictwo Palucha, "Lepszego Życia Diler", które trafiło do sklepów w tym miesiącu.
"Nie potrzebuję tego gówna" to ostatni singiel promujący wspólny album Hukosa i Ciry zatytułowany "Głodni Z Natury". Gościnnie w nagraniu pojawił się Kajman, Kali oraz Paluch. Za muzykę w utworze odpowiada Welon. Hukos i Cira obecnie skupili się na pracy nad solowymi materiałami, o których poinformujemy wkrótce. Klip do "Nie potrzebuje tego gówna" został zrealizowany przez ekipę Bass Media dzięki wsparciu marek odzieżowych SSG oraz Patriotic.
"Lepszego Życia Diler to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki. Jeśli oczekujesz zabawnych bangerów, to ten album nie jest dla Ciebie."
Tracklista:
"Lepszego Życia Diler to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki. Jeśli oczekujesz zabawnych bangerów, to ten album nie jest dla Ciebie." - mówi nam info prasowe. Teraz czas na sprawdzenie całości, na której pojawili się tacy MC jak Peja, Sokół, Te-Tris, Haju, Bilon czy Siwers.
Dlaczego: Drugi teledysk promujący nowy album Palucha to "Wracam do domu" wyprodukowane przez Matheo. Posłuchajcie więc paru słów o rapowej scenie - choć w innym znaczeniu niż zazwyczaj.
"Lepszego Życia Diler to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki. Jeśli oczekujesz zabawnych bangerów, to ten album nie jest dla Ciebie." - mówi nam info prasowe. Po tytułowym singlu nadeszła pora na nowy teledysk do numeru "Bez Strachu", wyprodukowanego przez SoDrumatica.
Dzisiaj poznaliśmy tracklistę oraz gości, którzy pojawią się na albumie Palucha p.t. "Lepszego Życia Diler". Ponadto jutro otrzymamy pierwszy klip promujący to wydawnictwo p.t. "Bez strachu", a także możliwość zamówienia krążka w preorderze. Tracklista w rozwinięciu, natomiast premiera albumu przewidziana jest na 20 grudnia 2013 roku.
""Lepszego Życia Diler" to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nasz rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.
Jeśli oczekujesz zabawnych "bangerów", to ten album nie jest dla Ciebie." - mówi nam info prasowe. "Niebo" to moim zdaniem czołówka ubiegłego roku, ciekaw więc jestem co zaprezentuje poznański MC na nowym albumie. Na razie dostajemy tytułowy singiel.
Masz dosyć muzycznej papki z TV? Popkiller wyeliminuje wszystkie szumy i pozwoli skupić się na tym, co w muzyce naprawdę wartościowe. Zaserwujemy Ci najlepsze piosenki, teledyski, recenzje płyt i newsy z branży hip-hopowej. Wykonawcy ze świata hip-hopu opowiedzą w wywiadach o swoich planach na koncerty i festiwale hip-hopowe. Na Popkillerze znajdziesz to wszystko, my piszemy konkretnie o muzyce.
Popkiller.pl nie odpowiada za treści słowne i wizualne w utworach audio i video prezentowanych na łamach serwisu, a udostępnionych przez wydawców fonograficznych i samych artystów. Nagrania te są prezentowane ze względu na ich walor newsowy i nie przedstawiają stanowiska Popkiller.pl.
REGULAMIN SERWISU /// POLITYKA PRYWATNOŚCI /// POLITYKA COOKIES