Meridialu

Meridialu

video
dodano: 2019-11-19 21:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV jest już dostępny zapowiadany teledysk Młodego z gościnnym udziałem KRS-One'a. The Teacha nieprzypadkowo pojawił się na feacie u polskiego artysty. Owocna współpraca obu raperów trwa już bowiem kilka lat. Wraz z premierowym numerem „Puste podwórka” do sieci trafił odsłuch całego krążka Młodego pt. „Lekcja WOS-u”. Płyta ukazała się wyłącznie w formie cyfrowej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-19 16:54 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Producent składu MeriDialu, 1/3 grupy Heavy Mental, artysta solowy (album „4 takty”) i główny producent najnowszej płyty KRS-One'a – Młody. Dziś, 19.05, ten uznany beatmaker i raper dołącza do grona zawodników MaxFloRec. Pod tym szyldem wyda swój 2. solowy krążek. Pierwszy singiel zwiastujący album już na MaxFloRecTV!

kategorie:
dodano: 2017-02-22 14:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

"DUMA ROZPIERDALA MNIE JAK VIENIA!!!" - oznajmił na Facebooku pochodzący z Bielska-Białej producent Młody, członek składów MeriDialu i Heavy Mental. Nie dziwota - to właśnie sążnisty beat Młodego brzmi w nowym singlu nie byle kogo, bo legendarnego The Teacha - KRS-One'a!

video
dodano: 2013-06-08 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

MERIDIALU - RODZINA (beat.MŁODY cuts.DJ FEEL-X)

19 stycznia nakładem Underground Renoma Records z dystrybucją Fonografiki ukazał się album "Meridialu" zatytułowany "Terminologia". Nowy teledysk do numeru "Rodzina" jednoznacznie pokazuje, że jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, powinniście sprawdzić materiał jak najszybciej. We współpracy z Datura Studio zrealizowano świetny, dynamiczny i bogaty teledysk z ciekawym pomysłem nawiązującym do "Co Masz Zrobić Jutro" z 2008 roku.

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-04 19:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 1)

Underground Renoma Records wraz z Fonografiką mają przyjemność zaprosić do sprawdzenia pierwszego singla promującego najnowszą płytę Meridialu. Utwór "Charakter" to mały pierwiastek tego, co będzie można usłyszeć na albumie grupy. W kawałku usłyszycie Karima, Stafa, Miękiego oraz Młodego, który jest zarazem producentem muzycznym całego albumu. Na gramofonach zagościł Dj HWR, a całość została zrealizowana w 3/4 Underground Studio. Premiera albumu zatytułowanego "Terminologia" przewidziana jest na grudzień bieżącego roku. Odsłuch w rozwinięciu.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-05-29 18:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 12)
Pewnie wielu z Was, po zobaczeniu nagłówka zastanawia się kim jest Młody. Ksywka nie poraża oryginalnością, jednakże jeżeli ktoś obserwuje śląską scenę, powinien od razu kojarzyć długoletniego członka bielskiego Meridialu, a także producenta, który swoimi podkładami wspierał największe ksywki legalnej sceny.

Od niedawna jest on także nową twarzą w prężnie rozwijającym się labelu 'Underground Renoma Records', który przy pomocy Fonografiki wydał najnowszą płytę Młodego pt. "4 takty". Co czeka nas na tym krążku?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-01-24 17:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 4)
Za pośrednictwem Underground Renoma Records mamy przyjemność zaprosić do sprawdzenia pierwszego singla promującego nadchodzący album Młodego "4 Takty". Utwór "U mnie" z gościnnym udziałem ADK oraz skreczami w wykonaniu WBKdj, to klasyczny hip-hop na najwyższym poziomie zapowiadający marcową premierę pełnego albumu.