Hudson Mohawke

Hudson Mohawke

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-14 22:56 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Hudson Mohawke jest znaną personą w świecie muzyki elektronicznej. Do mainstreamowego hip-hopu wszedł z przytupem produkując m.in. hitowe "Mercy" z kompilacyjnego albumu G.O.O.D. Music czy później wiele innych utworów dla Kanye Westa z "My Beautiful Dark Twisted Fantasy", "Yeezusa" i ostatniego "The Life Of Pablo". Do tego dodać można pojedyńcze produkcje dla Drake'a, Lil Wayne'a czy Pusha T i będziemy mieli spory i wartościowy katalog producenta. Teraz wyszło na jaw, że Hudson jest sfrustrowany współpracą ze słynnymi raperami i grozi, że wypuści folder plików z nieopublikowanymi wcześniej utworami Kanye i Drake'a!

wydarzenie
dodano: 2014-08-21 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

Tydzień po przeprowadzce do Areny Parku i udostępnieniu timetable, line up został powiększony o 20. kolejnych artystów.

kategorie:
dodano: 2014-07-31 09:15 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Kochamy Berlin, jesteśmy Berlin Festivalem. Zapamiętaj tę datę, od 5. do 7. września w ramach Berlin Music Week lotnisko Tempelhof ponownie ożyje pośród beatów, bandów i sztuki urban. I po raz pierwszy 24 godziny na dobę! To nie jedyna zmiana w tym roku...

dodano: 2014-03-01 14:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 3)

Czekaliście na pojawienie się tego Update'u wystarczająco długo...
Wystarczy rzucić okiem przez okno i wszystko jest jasne. Zima już przeminęła, nadeszła pora na namiotowanie. Oczywiście jeszcze trochę czasu do tego, kiedy najlepszy festival świata otworzy bramy w Ferropolis, ale polecamy wam już teraz podjąć odpowiednie przygotowania. Najlepiej rozbijcie namiot w ogródku, w parku albo na wysepce ulicznej, pijcie niezliczoną ilość piwa i głośno recytujcie najświeższe rapowe hity. Jeżeli ktoś będzie miał z tego powodu do Was pretensje albo krzywo się patrzał: Ignorujcie go, nie zna się. Albo poinformujcie go, że chodzi o próbę generalną - przed weekendem od 11. do 13. lipca w Ferropolis. Do tej pory na pewno będziemy mogli zdradzić, kto będzie tym zagranicznym headlinerem, na którego finalne potwierdzenie czekamy już dłuższą chwilę. W każdym choć razie: Hooki tych wykonawców powinniście znać najpóźniej w lipcu na pamięć.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2013-08-21 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 12)

Najbardziej wyczekiwany tegoroczny album, ktróry wciąż nie ujrzał światła dziennego? Jedni powiedzą, że to "My Name Is My Name" Pushy T, inni wymienią powrót Eminema, ale znajdą się bez wątpienia i tacy, którzy wskażą na "Nothing Was The Same" Drake'a (na półki sklepowe trafi już 17. września 24. września).

Kanadyjczyk umiejętnie podgrzewa atmosferę, a na niespełna miesiąc przed premierą zdradził magazynowi "Rolling Stone", że na swoim trzecim longplayu gościnnie wystąpią Lil Wayne, Jay-Z oraz Hudson Mohawke, muzyk znany m.in. ze współpracy z Kanye Westem. Poniżej znajdziecie także wypuszczony jakiś czas temu krótki promocyjny film, na którym Drake udowadnia, że statuetka Grammy to rzecz całkiem, hmm, funkcjonalna.