Ciech

Ciech

dodano: 2020-10-01 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

O sile utworu stanowią brawurowo wyprodukowany przez Mayora bit oraz dawno nie słyszana razem, a przez wielu wciąż mocno oczekiwana konfiguracja MC's: Proceente, Emazet, Wdowa, Esz, Łysonżi oraz Ciech. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-03 13:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Wystartował preorder limitowanego zestawu płytowego Ciech & Mały Esz jako High Definition "Najwyższa Jakość Przekazu Mixtape" / Mały Esz "Po Południu Mixtape". Z tej okazji prezentujemy niepublikowany wczesniej utwór "Przyjaciel" z gościnnym udziałem Łukasza Stasiaka.

dodano: 2015-06-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 34)

"Wyobraziliśmy sobie taką hipotetyczną sytuację. Jest rok 2001, w redakcji magazynu (bo przecież jeszcze nie serwisu internetowego) Popkiller pada pomysł "zróbmy akcję Młode Wilki, zbierzmy najciekawsze nowe twarze, talenty, które obecnie wchodzą na poważnie na scenę i poświęćmy im jeden numer naszego czasopisma!". Bingo!

Jednak nie chodzi o stosowanie się do tradycyjnej zasady "Mądry Polak po szkodzie" i udawanie ekspertów w oparciu o przyszłe osiągnięcia danych artystów, nawet jeśli w tamtej chwili nic ich nie zapowiadało. Nie. Staraliśmy się oprzeć na sytuacji z danego roku, wiedzy z danego roku oraz tym, jak malował się potencjał konkretnych MC. To, czy później stali się ikonami, zaliczyli równię pochyłą, czy przepadli całkowicie, nie miało dla nas znaczenia. I to chyba ciekawsze, bo niczym przegląd Freshmanów XXL'a "parę lat po", pokazuje jak różnie układają się kariery, a nie zbiera największe gwiazdy z danych lat."

Zdążyliście już poznać skład na rok 2001, a także na 2002, dziś jedziemy więc dalej, również opisy tworzone są z perspektywy danego roku!

dodano: 2014-06-30 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)
Prezentujemy długo oczekiwany projekt Ciech & Mały Esz jako High Definition. Materiał został zrealizowany w Erem Studio przez Staszka Koźlika. Gościnnie na płycie pojawiają się Szybki Szmal, Numer Raz, Kfiat, Pjus, Afromental, Flow oraz Natalia Majewska.  Muzykę wyprodukowali czołowi polscy beatmakerzy: Święty, Eten, Kazzushi, R.J. Majewski oraz Szogun, który odpowiada również za miks wokali. Całość zmasterował Marek Ołdak. Tracklistę, linki do odsłuchu i darmowego pobrania znajdziecie w rozwinięciu.
dodano: 2014-05-14 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kuba Knap na hipnotyzującym bicie od PTK, doprawiony dodatkowym udziałem „young veterana" z Szybkiego Szmalu to zaiste wyborna przystawka. Daniem głównym będzie nadchodzący album „Lecę, chwila, spadam".

dodano: 2013-06-03 13:37 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Premiera nowego albumu Tego Typa Mesa i Lepszych Żbików, zapowiedziana na 21 czerwca, zbliża się wielkimi krokami, a my dostajemy kolejny singiel promujący wydawnictwo. W numerze "Mieć czas" gościnnie udzielili się Kuba Knap, Ciech i Monika Borzym. Odsłuch w rozwinięciu.

video
dodano: 2012-11-10 20:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 37)

Ciech,Pjus,Kamel - Leming (prod.Szczur JWP)

Mamy przyjemność zaprezentować video do singla „Leming” Ciecha, Pjusa oraz Kamela pod bit Szczura z ekipy JWP. „Leming” porusza tematykę społeczno –polityczną. Dodać należy iż, nieprzypadkowo premiera ma miejsce w terminie poprzedzającym Dzień i Marsz Niepodległości.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-07-23 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Crunk. Niby jedno słowo, niezbyt skomplikowana gra słów i gatunek muzyczny stworzony przez ekipę Lil Jona, ale zarazem hasło, które w naszym kraju często powoduje zgrzytanie zębów. To prawdziwa odwaga zrobić w naszym kraju płytę w tej konwencji. Podjęli się tego reprezentanci Szybkiego Szmalu w przeróżnych konfiguracjach. Trzon projektu stanowią tu Kali, Łysonżi, Rest i Ciech, ale pojawiają się też Mały Esz Esz, Proceente czy WdoWA.

Produkcją albumu zajęli się Kali, Stemplo, Klimson, Bruno i Szogun. Nie ma hajpu na tą płytę, choć w jej udział zamieszane są popularne na scenie postacie. Słusznie?

dodano: 2010-06-07 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
Drogi czytelniku, jeżeli nie jarasz się na myśl o tym, że Devin The Dude przyjedzie do Polski są dwie możliwości: a) nie słyszałeś jego płyt b) jesteś zbyt spięty. 16 czerwca w warszawskim klubie The Fresh zagra człowiek, który robi taką muzykę jakiej chce się słuchać leniwie leżąc na wyrze w wakacyjne popołudnia.

Nie ma sensu przekonywać was do tego, że musicie być na Wawelskiej w następną środę. Ja nie będę, ale chłopaki z Alkopoligamii mogą i robią to w filmiku, który znajdziecie w dlaszej części posta. Zorganizowali zajebisty koncert i mam nadzieję, że tłok we Freshu sprawi, że to nie będzie ostatnie tego typu wydarzenie. Mobilizujcie ziomów, zamawiajcie bilety, szykujcie dojazd i wpadajcie do WWA!