Peja do Bedoesa: "Nie wycieraj sobie publicznie ryja moją ksywą"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-21 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Do sieci wyciekło niedawno wideo z koncertu Bedoesa, na którym raper zachęca Filipka do zakończenia konfliktu, porównując go do wieloletniego beefu Peji i Tedego. Temu pierwszemu ewidentnie nie spodobały się słowa członka SBM - Poznaniak napisał do niego publiczną wiadomość, odnoszącą się do tej sytuacji."Przeczytaj to proszę uważnie. Moim zdaniem jesteś daleki od tego by w jakikolwiek sposób świecić przykładem na wielu płaszczyznach, a tzw. popularność w żadnym razie przed wszystkim Cię nie uchroni i wszystkiego za Ciebie nie załatwi. W moim krótkim życiu nauczyłem się ponosić konsekwencje własnych czynów, również i te nieprzyjemne. Swoją prywatę czy biznes proszę załatwiaj we własnym zakresie i nie wycieraj sobie publicznie ryja moją ksywą. Czego byś nie zrobił, nigdy nie będziesz jak ja. Zmądrzej, bo na dojrzałość jeszcze za wcześnie. Z uwagi na dojrzałość sile się na dyplomację wywołany publicznie do tablicy - potraktuj to jako cenną rade i zastanów się nad sobą." - pisze Peja.

Bedoes jeszcze w żaden sposób nie odniósł się do tej wiadomości.

Galeria

Tagi: 

Wu-forever
Kurde Peja pierwszy raz pojechał (słusznie według mnie) po młodym hip popowcu, a nie propsuje. Bedoes no Rysiek ma rację.
immortal technique
Dobrze Peja mówi. Niezły manipulator z tego bedopiesa, robi znowu szum wokół siebie bo Solar z Białasem mają nowego synka - Mate. Ta cała wytwornia jest żałosna
White2115
bedi juz podobno konczy diss na ryśka
90'S
No i jak tu nie zgodzić się z Peją zgadzam się z tobą Peja.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>