"Głowa" to kolejny singiel Bersona wydany pod szyldem Def Jamu, za którego produkcję ponownie odpowiada @atutuowy. Gościnnie w klipie wystąpili reprezentanci Krakowa i Szczecina, Kobik i Głowa PMM.
Teledyski
Teledyski
"MOWGLI" - taki tytuł ma zarówno nowy numer, jak i drugie solo Kabe. Za produkcję numeru odpowiada Opiat, natomiast klipem zajęła się ekipa Pełną Gębą.
Dwa miesiące temu mieliśmy okazję usłyszeć pierwszy singiel Rufuza z płyty "DESIGN" z gościnnym udziałem Kabe. Singiel został wydany pod szyldem Sony. Jak sie okazuje Rufuz zmienił wydawcę i wraz z tą zmianą wypuścił drugi numer z nadchodzącego albumu.
Na kanale #GM2L pojawił się numer "Dwutakt" rapera Alberto. Produkcją kawałka utrzymaną w drillowym klimacie zajął sie OLEK wraz z Saint Cardona.
Beteo wraca po dwóch latach przerwy wydawniczej ze swoim czwartym solowym projektem, prezentująć od razu pierwszy singiel. "WIDOK BLOCK" to surowy, osobisty numer na drillowym bicie SHDOWa, do którego obrazek wyreżyserował Filip Krupa. Kawałek promuje płytę "HOODIE", która ukaże się jeszcze w tym miesiącu.
Mogłoby się wydawać, że MaxFlo to już raczej jednolita wytwórnia skupiona całkowicie na swoich członkach, która raczej nie zajmuje się wyłapywaniem nowych talentów. Rahim jednak zaskakuje, rekrutując jednego z głośniejszych newcomerów ostatnich tygodni.
"Bard" to nowy, spontaniczny numer Sariusa, który nie zapowiada żadnego projektu, a jest hołdem dla Gienka Loski, który miał dograć się do numeru "Powiedział mi ktoś" z płyty "Wszystko co złe". Niestety śmierć artysty i zwycięzcy pierwszej edycji X Factor pokrzyżowała te plany. "Bard" powstał we współpracy z Sir Michem i Grzegorzem Skawińskim. Klipem do utworu zajęła się ekipa zaniemovie.
"SMAK" promuje wydany z zaskoczenia na streamingach nowy album Plana, "PLANET PLANEK". Gościnnie na bicie NoTime'a udzielił się Avi. Za produkcję klipu odpowiada studio Distort Media.
O sile utworu stanowią brawurowo wyprodukowany przez Mayora bit oraz dawno nie słyszana razem, a przez wielu wciąż mocno oczekiwana konfiguracja MC's: Proceente, Emazet, Wdowa, Esz, Łysonżi oraz Ciech.
Smolasty zapowiadał ostatnio powrót do rapowych klimatów - najpierw dostaliśmy surowy singiel "Tyson Fury", a teraz dla odmiany pełen rozmachu i kolorów imprezowy banger "Hula Hop". Jak napisał sam Smoła - to w jego opinii najmocniejszy klip jaki do tej pory zrobił.
Czwarty klip promujący Mixtape 7 właśnie pojawił się na kanale StoproRap. Locals/Miejscowi to efekt współpracy Dj Decksa z Mr.Capone-E, Majorem SPZ i Kasią Tontor.
Na nieco ponad tydzień przed premierą kolejnego albumu poznańskiego producenta pojawiła się jego następna zapowiedź. Locals/Miejscowi, wpisuje się w klimat całego krążka i również jest kooperacją legend amerykańskiego rapu z polskimi artystami. W tym nagraniu siły połączyli Mr.Capone-E, czyli reprezentant i ikona chicano-rapu, który na swoim koncie ma współpracę z takimi twórcami, jak Snoop Dogg, The Game, czy Migos z Majorem SPZ oraz Kasią Tontor, utalentowaną polską wokalistką sprawnie poruszającą się w klimatach r&b, hip-hop i soul.
28 września, dokładnie pięć miesięcy od dnia, w którym ‘Solar’ - Karol Poziemski, inicjator akcji #hot16challenge2, nagrał swoją zwrotkę i nominował jej pierwszych uczestników, wytwórnia SBM Label, opublikowała teledysk - pierwszy etap podsumowania jednej z najbardziej angażujących akcji ostatnich lat. Obok pomysłodawcy wyzwania - Solara - pojawili się w nim, między innymi: Białas, Mata, Bedoes, White 2115 oraz... siedem karetek kupionych za pieniądze zebrane podczas trwania #hot16challenge2. W ramach akcji nagrano ponad 1400 rapowych zwrotek i zebrano ponad 3,5 miliona złotych na walkę z pandemią koronawirusa.
Niedawno Tau pojawił się na gali rozdania Popkillerów, gdzie zgarnął statuetkę za najlepsze wydanie roku a teraz zgodnie z zapowiedzią, którą rzucił ze sceny odbierając nagrodę - rusza z promocją kolejnego materiału. "Kod"' to pierwszy singiel promujący najnowszy album Tau pt. "Ikona". Za muzykę odpowiada... 14-letni syn Tau. Teledysk to dzieło 9LITER FILMY.
Najnowszy numer to już 3. zwiastun wspólnej płyty artystów od startu jej pre-orderu. Podobnie jak poprzednie single śląskiego kolektywu pojawił się na kanale MaxFloRecTV. Album „ARKanoid” dostępny w przedsprzedaży w kilku wariantach można zamawiać wyłącznie w MaxFloSklepie.
W ostatni dzień lata Pezet opublikował nowy singiel wraz z teledyskiem. Utwór nosi tytuł „Zonda”. Za bit odpowiedzialny jest tradycyjnie Auer.






































