suchy-majk

suchy-majk

video
dodano: 2023-06-14 20:10 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W dotychczasowych zapowiedziach legalnego debiutu suchy-majk bawił się formą i stylem. W ostatnim „Back to 90's” przenosi nas z KPSN- em do ery boombapu, w „Słowach” i „1993” rzuca wiele bezpośrednich linijek, a we „Flow” z przymrużeniem oka wchodzi w newschoolową konwencję. Wszędzie upycha przy tym niemałe ilości braggi.

„Miałem tego nie nagrywać”, czyli najnowszy singiel, prezentuje artystę z zupełnie innej, bardziej emocjonalnej strony. Raper stawia tutaj na bardzo osobistą i szczerą nawijkę, a całość opatrzona została minimalistycznym wideo, pozwalającym w pełni skupić się na treści utworu.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-18 20:36 przez: Redakcja (komentarze: 0)

suchy-majk – nowy reprezentant MaxFlo – zaprezentował kolejny singiel ze zbliżającego się krążka „SZTUKA MÓWIENIA”. Tym razem wraz z KPSN-em (na bicie) przenosi się w klimat lat 90!

„Back to 90's” to czwarty po "1993", "Flow" i "Słowach" singiel artysty, jaki ukazuje się pod szyldem śląskiego wydawnictwa. Tym razem raper postawił na bardzo klasyczne brzmienie, co znających jego wcześniejsze dokonania nie powinno specjalnie dziwić. Cytując klasyka: "...and with my next number I would like to return to the classics" – możemy przeczytać w opisie pod numerem. Singiel okraszony został kolorową animacją autorstwa Bartosza stawowego.

Tagi:
video
dodano: 2023-04-21 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

suchy-majk, czyli nowy zawodnik w szeregach MaxFlo,  zaprezentował kolejną zapowiedź legalnego debiutu „SZTUKA MÓWIENIA”.  „Słowa” to trzeci singiel artysty, jaki ukazuje się pod szyldem śląskiego wydawnictwa.

Tagi:
video
dodano: 2023-04-05 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Niedawno MaxFloRec poinformowało w swoich social mediach, że suchy-majk jest drugim artystą, jaki zasilił w tym roku szeregi wydawnictwa, co spotkało się z entuzjazmem słuchaczy. Potem otrzymaliśmy z kolei singiel "1993", będący 1. zwiastunem legalnego debiutu zatytułowanego SZTUKA MÓWIENIA.

Tagi: