suchy-majk w osobistym singlu "Miałem tego nie nagrywać"

video
dodano: 2023-06-14 20:10 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W dotychczasowych zapowiedziach legalnego debiutu suchy-majk bawił się formą i stylem. W ostatnim „Back to 90's” przenosi nas z KPSN- em do ery boombapu, w „Słowach” i „1993” rzuca wiele bezpośrednich linijek, a we „Flow” z przymrużeniem oka wchodzi w newschoolową konwencję. Wszędzie upycha przy tym niemałe ilości braggi.

„Miałem tego nie nagrywać”, czyli najnowszy singiel, prezentuje artystę z zupełnie innej, bardziej emocjonalnej strony. Raper stawia tutaj na bardzo osobistą i szczerą nawijkę, a całość opatrzona została minimalistycznym wideo, pozwalającym w pełni skupić się na treści utworu.

suchy-majk jest drugim artystą, jaki zasilił w tym roku szeregi MaxFloRec. Nie jest jednak postacią zupełnie nową na scenie i dał się już poznać przez wieloletnią aktywność w podziemiu. Pre- order legalnego, debiutanckiego albumu SZTUKI MÓWIENIA trwa na MaxFloSklep.pl. Wydawnictwo przeplatać ma eksperymentalne, typowo nowoszkolne numery i klasyczne brzmienia, a wspólnym mianownikiem całości ma być charakterystyczna stylówka suchego-majka. Premiera przewidziana jest na drugą połowę czerwca.

Dodajmy, że wersja fizyczna krążka ma różnić się zawartością od tej, która dostępna będzie w streamingu. Na trackliście wśród producentów znajdziemy takie ksywy jak: Bodhi, Gibbs, Winyla Trzaski, Ape One, KPSN, Isekai czy Jarxx. Scratche do jednego z utworow dograł DJ CUT-A- HEAD, a jedynym featem na projekcie będzie gościnna zwrotka Ywisa.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z MaxFloRec

suchy-majk - Miałem tego nie nagrywać | prod. Rilbeats | SZTUKA MÓWIENIA

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>