suchy-majk surowo i szczerze - nowy singiel z debiutu w MaxFloRec

video
dodano: 2023-04-21 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

suchy-majk, czyli nowy zawodnik w szeregach MaxFlo,  zaprezentował kolejną zapowiedź legalnego debiutu „SZTUKA MÓWIENIA”.  „Słowa” to trzeci singiel artysty, jaki ukazuje się pod szyldem śląskiego wydawnictwa.

Jak przekonuje sam autor, jest to typowy numer w jego stylu. Niespełna dwuminutowy utwór wypchany został dosadnymi, pozbawionymi cukierkowości linijkami.
- To po prostu szczera nawijka do niuskulowego bitu autorstwa Bodhiego, pełna ogólnożyciowej, autobiograficznej treści.

Realtalkowy singiel okraszony został prostym klipem ze studia nagraniowego. Raper przyznaje, że zarejestrował utwór jeszcze przed dołączeniem do MaxFloRec.
- W utworze lecę z wersem "to jest under, to leci non profit", a to dlatego, że nagrałem go przed dołączeniem do MaxFlo. Stąd właśnie wynika charakter kawałka  -  nawijka undergroundowca, który motywuje się własnymi SŁOWAMI, stanowiącymi jedyny napęd do rozwoju i dalszej walki o "coś wiecej", gdy inni przestali już wierzyć.  

suchy-majk jest drugim artystą, jaki zasilił w tym roku szeregi MaxFloRec. Nie jest jednak postacią zupełnie nową na scenie i dał się już poznać przez wieloletnią aktywność w podziemiu.  Pre-order legalnego, debiutanckiego albumu SZTUKI MÓWIENIA  trwa na MaxFloSklep.pl (LINK: https://maxflosklep.pl/suchy_majk/SZTUKA_MOWIENIA). Oprócz "Słów" krążek promują też single „1993” oraz „Flow”. Wydawnictwo przeplatać ma eksperymentalne, typowo nowoszkolne numery i klasyczne brzmienia, a wspólnym mianownikiem całości ma być charakterystyczna stylówka suchego-majka.

Dodajmy, że wersja fizyczna krążka ma różnić się zawartością od tej, która dostępna będzie w streamingu. Na trackliście wśród producentów znajdziemy takie ksywy jak: Bodhi, Gibbs, Winyla Trzaski, Ape One, KPSN, Isekai czy Jarxx. Scratche do jednego z utworow dograł DJ CUT-A-HEAD, a jedynym featem na projekcie będzie gościnna zwrotka Ywisa.

suchy-majk - Słowa | prod. Bodhi | SZTUKA MÓWIENIA

Tagi: 

Masakra
No macie zapłon....
Anonim
lecisz do przodu, dobra nawijka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>