suchy-majk dołącza do MaxFloRec! - nowy singiel

video
dodano: 2023-04-05 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Niedawno MaxFloRec poinformowało w swoich social mediach, że suchy-majk jest drugim artystą, jaki zasilił w tym roku szeregi wydawnictwa, co spotkało się z entuzjazmem słuchaczy. Potem otrzymaliśmy z kolei singiel "1993", będący 1. zwiastunem legalnego debiutu zatytułowanego SZTUKA MÓWIENIA.

suchy-majk nie jest zupełnie nową postacią na scenie. W podziemiu działa już od wielu lat, czego efekty można sprawdzić na jego kanale. Warto nadmienić także, iż był wyróżniany na streamach Yurkoskiego, a kilka dni temu zpropsował go nawet sam Wini, który zwieńczył swoją wypowiedź słowami: "... i to było rapowanie do cholery jasnej, a nie jakieś ściemnianie, że nap***doliliśmy efektów, tutaj trochę coś, tego śmego...".

Teraz suchy-majk zaprezentował pierwszy singiel pod szyldem MaxFloRec. Jak możemy przeczytać w jego opisie, artysta mieszka w Wielkiej Brytanii, a numer zainspirowany był popularnym na wyspach cyklem Daily Duppy.

- Chciałem stworzyć kawałek, w którym skupię się nie tyle na wyszukanym flow i zawirowaniach technicznych, ale bardziej na metaforach, wieloznacznościach i grach słownych, które z kolei będzie można ciekawie ukazać w formie animacji. Teledysk zmienił swój koncept i finalnie powstał typowy, oldschoolowy obrazek, który dzięki swej prostocie pozwala słuchaczowi skupić się na treści, ale jednocześnie ma to "coś" (powiedziałbym, że sznyt i zadziorność), co fajnie przedstawia moją osobę – chłopaka z bloków uwielbiającego szlajać się po ulicach i inspirować codzienną szarzyzną.

Autorem wspomnianego teledysku jest 7VDI, a wraz z jego premierą na MaxFloSklep.pl wystartował pre-order SZTUKI MÓWIENIA. Płyta przeplatać ma eksperymentalne, typowo nowoszkolne numery i klasyczne brzmienia, a wspólnym mianownikiem całości ma być charakterystyczna stylówka suchego-majka.

Dodajmy, że wersja fizyczna krążka ma różnić się zawartością od tej, która dostępna będzie w streamingu. Na trackliście wśród producentów znajdziemy takie ksywy jak: Bodhi, Gibbs, Winyla Trzaski, Ape One, KPSN, Isekai czy Jarxx. Scratche do jednego z utworow dograł DJ CUT-A- HEAD, a jedynym featem na projekcie będzie gościnna zwrotka Ywisa. Kolejny singiel został już zapowiedziany na 6 kwietnia.

suchy-majk - 1993 | prod. Benzo808 | SZTUKA MÓWIENIA

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>