Mr. Polska

Mr. Polska

dodano: 2022-04-09 20:56 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Swój najnowszy singiel Mr. Polska napisał 2 miesiące temu podczas jednej z ostatnich wizyt w Polsce. Jak sam przyznaje, bardzo lubi Warszawę, zatem nikogo nie powinno dziwić, że tytułowym bohaterem jego najnowszego utworu są Złote Tarasy!

Tagi:
dodano: 2021-09-24 17:53 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Mr. Polska wziął pod swoje skrzydła dwóch obiecujących raperów, czego efektem jest klip pt. Peligroso duetu Marasz i Eden na kanale artysty z Holandii.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-27 16:46 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Mr. Polska prezentuje kolejny klip z tracklisty "MAKE MONEY & CRASH CARS". Tym razem to teledysk do utworu "Sknerus Mckwaczor", w którym gościnnie udzielił się Paluch.

video
dodano: 2021-06-11 14:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Po solowym "Strzale" Alberto gości w najnowszym singlu Mr. Polski "Trabajo". Za klimatyczny, letni podkład odpowiada klasycznie Abel De Jong.

video
dodano: 2021-05-14 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kooperacje obu panów wcześniej okazywały się dużymi hitami, zapewne w tym przypadku będzie podobnie. "KOTA" to drugi singiel z drugiego polskiego albumu Mr. Polski - "Make Money & Crash Cars". Wraz z premierą numeru ruszył preorder płyty.

kategorie:
dodano: 2021-05-14 18:32 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„MAKE MONEY & CRASH CARS” to następca „Bajek Na Dobranoc”, debiutanckiego, polskiego albumu Mr. Polski, za który raper był wielokrotnie nagradzany. Nowe wydawnictwo będzie pełne klubowych bangerów, których można było spodziewać się po artyście, jednak „MAKE MONEY & CRASH CARS” jest wyjątkowe ze względu na charakterystyczną mieszankę kilku gatunków. Na nowej płycie Mr. Polska pokazuje inną stronę swojej osobowości, a nawet ośmiela się o wiele bardziej, opowiadając osobiste historie.

Tagi:
dodano: 2021-01-31 18:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejnym gościem Hirka Wrony w ramach Magazynu Popkillera był Mr. Polska - w domowej atmosferze raper otworzył się i poruszył zarówno wiele ciekawych osobistych tematów, jak tych dotyczących jego twórczości. Od tęsknoty za Polską poprzez zmierzenie się z depresją po wielkich holenderskich sukcesach - po spotkanie ze Stachurskym i niespodziewane wykręcenie hitu w... Chinach. Hirek porozmawiał też z Dominikiem o jego pierwszych kontaktach z polskim rapem oraz klasykach, które warto by poznał.

Tagi:
video
dodano: 2021-01-27 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po odcinkach live wracamy do telewizyjnej formuły Magazynu Popkillera! Dziś Otsochodzi opowiada o kulisach współpracy z Eisem, Hirek Wrona wspomina Kobe Bryanta na rocznicę śmierci, Cezary Pazura czyta "Bubbletea" Quebonafide, a Mr. Polska w wywiadzie tygodnia szczerze opowiada o swojej tęsknocie za Polską, szukaniem korzeni i walce z depresją.

dodano: 2020-12-07 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Warstwy” to trzeci po „Hard Beat” (2011) i „On My Way” (2017) album artystki, tym razem po raz pierwszy utrzymany w rapowym brzmieniu. Gościnnie, w utworach usłyszeć możemy czołówkę polskiej sceny rapowej: Kabe, Young Igi, Smolasty, Mr. Polska, Gverilla. Dziś niespodziewanie płyta wylądowała na wszystkich serwisach streamingowych.

wydarzenie
dodano: 2020-12-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W okresie głodu występów i wydarzeń wracamy z cyklem Tourbus, przypominającym najbarwniejsze koncertowe historie! Dziś kulisy jednego z najbardziej zaskakujących wykonań ubiegłego roku - gdy w trakcie wielkiego show Diplo na Open'erze na scenę wskoczył Mr. Polska wszyscy byli w szoku a tłum oszalał. Teraz raper wspomina całą sytuację ze swojej perspektywy...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-21 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ruszyła II edycja formatu Rap & Cognac, w którym udział wzięli: Mr. Polska, Sarius oraz Rosalie. W ramach projektu powstały 3 filmy, w których to artyści odpowiadają na prowokujące pytania i testują koktajle na bazie koniaku. Pierwszym artystą, którego video zostało opublikowane jest Mr. Polska. Raper w video zdradza między innymi jaka była jego pierwsza praca oraz kim chciał być, jak był mały.

Tagi:
video
dodano: 2020-08-29 15:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Myśleliście, że Mr. Polska po premierze swojego najnowszego krążka "Bajki na dobranoc" skończy z nagrywaniem teledysków? Nic bardziej mylnego! Właśnie swoją premierę miało wideo do kawałka "Czarny dress".

Tagi:
dodano: 2020-06-12 18:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Gdy Mr. Polska jeszcze na początku polskojęzycznych nagrywek propsował w naszym wywiadzie Bedoesa można było spodziewać się, że prędzej czy później dojdzie do ich wspólnego numeru. Dostajemy go dziś, w momencie premiery debiutanckiego polskiego LP Mr. Polski "Bajki na dobranoc".

kategorie:
dodano: 2020-05-26 02:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Bajki na dobranoc” każdemu mogą kojarzyć się z czymś innym.
Jak jest więc w przypadku Mr. Polski?
Tytułowe bajki to opowieść o człowieku, który przeszedł wiele w życiu, by osiągnąć sukces.
„Jednym z moich największych marzeń było występować i dzielić się muzyką w kraju, w którym mam korzenie” – zdradził Mr. Polska. Była to długa droga, ale dzięki niepoddawaniu się i stałemu dążeniu do celu, udało się zrealizować to marzenie.

„Bajki na dobranoc” są pełne szalonych historii i możecie ich słuchać przed pójściem spać.
Nie oczekujcie jednak za każdym razem szczęśliwego zakończenia! Te bajki są prawdziwe!

video
kategorie: Polska, Teledyski, Trap, Video
dodano: 2020-01-31 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mr. Polska, Young Igi - Ferrari (prod. By Abel de Jong) [official video]

Mr. Polska z nowym singlem promującym nadchodzący album, wspiera go Young Igi.

Strony