Diplo

Diplo

wydarzenie
dodano: 2020-12-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W okresie głodu występów i wydarzeń wracamy z cyklem Tourbus, przypominającym najbarwniejsze koncertowe historie! Dziś kulisy jednego z najbardziej zaskakujących wykonań ubiegłego roku - gdy w trakcie wielkiego show Diplo na Open'erze na scenę wskoczył Mr. Polska wszyscy byli w szoku a tłum oszalał. Teraz raper wspomina całą sytuację ze swojej perspektywy...

video
dodano: 2016-10-24 19:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 30)

Jak mogliście przekonać się z wczorajszej pierwszej części - nasza rozmowa z Bobbym Brackinsem w jego hollywoodzkiej rezydencji okazała się poruszać wiele przeróżnych tematów.

Nie inaczej jest w drugiej połowie wywiadu - porozmawialiśmy z Bobbym m.in. o tym, jakie były jego największe wyzwania jako autora tekstów; czy woli działać na froncie czy za kulisami jak "szara eminencja"; dlaczego lubi pomagać młodym artystom przy ich pierwszych hitach (jak Tinashe przy "2 On" czy przy nadchodzącym debiutanckim singlu młodszej siostry Miley Cyrus); o początkach DJ-a Mustarda i sekrecie jego fenomenu; o tym, dlaczego nagrany wspólnie z Andersonem .Paakiem numer ukazał się finalnie bez zwrotki .Paaka; a także o pracy z Diplo i nadchodzącym projekcie tworzonym w kooperacji z Mad Decent.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-05-28 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Wczoraj prezentowaliśmy wam oficjalną tracklistę nadchodzącego, drugiego oficjalnego krążka w dorobku Mac Millera. Dziś, dzień przed otwarciem preordera młody raper z Pittsburgha przedstawił nam nowy singiel promujący "Watching Movies With The Sound Off".

Jest nim "Goosebumpz", wyprodukowany przez Diplo w taki sposób, że mi tempem kojarzy się trochę z szalonymi numerami Big Boia ze "Speakerboxxx". Takie bity nie należą do łatwych do nawijania, mimo to 20-latek poradził sobie bardzo dobrze nie tylko pod względem formy, ale i typowej dla siebie treści o niepoważnym charakterze. Jak wam się podoba?

Tagi:
kategorie: Dancehall, News, Reggae
dodano: 2012-12-06 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Kontrowersje związane z przemianą jaka dokonała się w duszy Calvina Broadusa po jego (nie pierwszym zresztą!) wyjeździe na Jamajkę ciągle nie stygną. Ktoś się śmieje, większość lubi pożartować, ale z drugiej strony pamiętajmy, że kiedy ukazał się trailer nagradzanego na Świecie filmu dokumentującego ten wyjazd - "Reincarnated", można tam było usłyszeć próbkę tego co nadchodzi i wszystko można na ten temat powiedzieć, oprócz tego, że jest to słabe. Kto wie, a może ta przemiana będzie jedną z najważniejszych w długiej karierze Snoopa, którego ostatnie dokonania niestety nie dorównywały najlepszym albumom w jego dyskografii. Wolę go usłyszeć z Major Lazer niż ponownie z Davidem Guettą.


Dostaliśmy właśnie oficjalne potwierdzenie tego, kiedy ukaże się album, czyim nakładem oraz kto zajmie się stroną muzyczną.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Reggae
dodano: 2012-07-22 20:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 7)
Snoop Dogg nie przestaje zaskakiwać. Niewielu jest raperów (szczególnie wśród weteranów), którzy potrafiliby tak bawić się muzyką oraz swoim wizerunkiem.

Snoop Lion (tak, tak) pracuje nad nowym albumem pt. "Reincarnated". Materiał ten jest dość zagadkowy, zważywszy na to, że singiel "La La La" utrzymany jest w stylu reggae.